Jak zwrócić uwagę faceta i rozkochać go w sobie?

kobieta rozkochała w sobie faceta

Podoba ci się mężczyzna i nie wiesz jak zwrócić jego uwagę, aby nie mógł przestać o tobie myśleć? Nawet nie wiesz, jak dużo kobiet ma ten sam problem! Na całe szczęście istnieją pewne skuteczne triki, które sprawią, że rozkochasz w sobie każdego faceta i wprowadzisz waszą znajomość na nieco wyższy poziom. Te sprawdzone sposoby zawsze przynoszą oczekiwany rezultat!

Od czego zacząć?

Mówi się, że najtrudniejszy jest pierwszy krok i faktycznie nie można się z tym nie zgodzić. W końcu od pierwszego wrażenia zależy bardzo dużo. Przede wszystkim warto pamiętać o jednej, bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie o tym, aby zawsze pozostawać sobą. Mężczyzna musi zaakceptować Cię taką, jaką jesteś i zwrócić uwagę na Twoje prawdziwe ja. Tylko na szczerości można budować prawdziwą relację. O czym jeszcze należy pamiętać w początkowym stadium znajomości? Przede wszystkim:

 • dużo się uśmiechaj
 • bądź naturalna i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś
 • słuchaj tego, co ma do powiedzenia
 • nie przerywaj mu, nie możesz mówić tylko o sobie!
 • sprawiaj wrażenie nieco tajemniczej lub nieśmiałej
 • flirtuj 

Jak rozpocząć flirt?

Z całą pewnością każdy przyzna, że flirt odgrywa ogromną rolę i musi być odpowiednio rozegrany. To właśnie na tym etapie mężczyzna zaczyna interesować się kobietą i dostrzegać jej zalety. Przede wszystkim trzeba postępować zgodnie z głosem serca i rozsądku. Nie warto nadawać swoim gestom teatralności. W związku z tym śmiech nie może być zbyt histeryczny ani wymuszony. Podstawą relacji jest jej naturalność. Aby zainicjować skuteczny flirt, z całą pewnością warto spoglądać mu w oczy i wstrzymywać spojrzenie, co już samo w sobie jest niezwykle zmysłowe. Do tego warto delikatnie przygryzać dolną wargę, bawić się kosmykiem włosów, żartować i przede wszystkim słuchać tego, co mówi. Nikt nie lubi kobiet, które tylko udają, a po pół godzinie nie pamiętają już nawet tematu rozmowy. Do tego nie możesz co chwila zadawać mu tych samych pytań!

Przeczytaj także:  Czy to już koniec miłości w związku?

kobieta uwodząca mężczyznę - flirt

Jak wygląda rozkochiwanie mężczyzny z perspektywy psychologii?

Psychologowie są zgodni, mężczyźni uwielbiają zadbane kobiety, które zwracają przynajmniej minimalną uwagę na swój wygląd. W tej kwestii nic nie zmienia się od lat. To dlatego warto zwrócić uwagę nawet na drobne szczegóły, takie jak dbałość o zdrowie, stan manicure czy ułożenie fryzury. Warto też na randkę ubierać się adekwatnie do sytuacji i podkreślać swoje wdzięki. Wszystko powinno być jednak subtelne i niewymuszone. Każdy mężczyzna, z całą pewnością to doceni.

Jak rozkochać mężczyznę na odległość?

Coraz częściej związki rozpoczynają się właśnie w internecie. To dlatego warto podkreślić, że rozkochanie kogoś na odległość, jest jak najbardziej możliwe. Warto jednak stosować się do kilku podstawowych kwestii, które na pewno to ułatwią. Przede wszystkim:

 • bądź nieco tajemnicza i nie zasypuj go nadmiarem informacji
 • zachowaj pewną niedostępność, nie odpisuj po minucie
 • dbaj o swój wygląd zewnętrzny, aby jak najlepiej prezentować się na zdjęciach i filmach
 • zawsze słuchaj tego, co opowiada
 • flirtuj w wiadomościach, ale nigdy nie przesadzaj

Tak, jak i w znajomości budowanej w realnym świecie, tak i przez internet należy umieć zachować wskazany umiar.

Jak zwrócić uwagę mężczyzny w tłumie?

Także to nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim trzeba umieć się wyróżnić. W końcu dany facet od razu ma cię zauważyć, prawda? Postaw na oryginalny wygląd. Może to dotyczyć, zarówno stroju, jak i fryzury. Oczywiście nie warto przesadzać. Czasem potrzeba naprawdę niewiele, aby przyciągnąć czyjeś spojrzenie i zaciekawić. Musisz także zdecydować, co jest twoim największym atutem i śmiało to podkreślać. Dzięki temu na pewno zyskasz uznanie i uchodzić będziesz jako ta pewna siebie.

Przeczytaj także:  Gdy związek wisi na włosku. Czy możecie sobie pomóc?

Jak na nowo rozkochać swojego faceta?

Czasem zdarza się, że namiętność w związku zmaleje. Nie warto się wtedy poddawać. Należy po prostu wyjść z inicjatywą i zaprosić swojego partnera na romantyczną kolację albo na weekendowy wyjazd. Warto też zadbać o siebie i pokazać mu się w nowej, gorącej odsłonie. Każdy mężczyzna na pewno doceni starania. Jeśli nie mieszkacie razem, możesz się również nieco zdystansować, czyli po prostu przez pewien czas być mniej dostępna. Zobaczysz, że facet na nowo oszaleje na Twoim punkcie i będzie cię szukał, jak zakochany nastolatek.

Jak podgrzać atmosferę?

kobieta w seksownej bieliźnie w lóżku

Jeśli udało ci się już rozkochać mężczyznę, z całą pewnością zastanawiasz się, jak utrzymać te piękne chwile na dłużej i sprawić, aby partner pozostał ci wierny. Na pewno warto dbać o swój związek i nie zaniedbywać go. Zdecydowanie jest to najgorsze, co można zrobić. Mężczyzna musi czuć się doceniany. To dlatego trzeba cały czas podgrzewać atmosferę. Sprawdzą się wyjazdy we dwoje, romantyczne kolacje czy wspólne robienie tego, co najbardziej lubicie. Przy okazji warto zadbać o siebie i czasem zaskoczyć go nową bielizną albo jakimiś seksownymi dodatkami, które pobudzą wyobraźnię.

Informacja prawna