Jak zrobić lodzika, aby doprowadzić faceta do szaleństwa?

jak dobrze zrobić lodzika facetowi

Nie bez powodu pieszczoty oralne określa się mianem seksu. Zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie potrafią dostarczyć bowiem wiele przyjemności, w tym upragnionego przez obie strony orgazmu. Dla wielu mężczyzn robienie loda jest nieodłącznym elementem stosunku płciowego. To nie tylko potężna dawka rozkoszy, ale również skuteczna gra wstępna, która rozpala zmysły i pozwala działać dalej… Oto kilka wskazówek dla pań, jak dobrze zrobić lodzika, aby doprowadzić faceta do szaleństwa?

Brak pośpiechu to klucz do sukcesu!

Myślisz, że tylko kobiety lubią, gdy pieszczoty serwowane przez mężczyznę są powolne i zmysłowe? Nie, to działa w obie strony! Zapamiętaj więc, że nie sztuką jest dobrać się do rozporka i wziąć członka od razu do ust. Sztuką jest stworzenie odpowiedniej atmosfery i napięcia tak, aby Twój partner był na granicy wytrzymałości, zanim przejdziesz do kluczowego punktu programu…

Puść zatem nastrojową muzykę, przygaś światło, ubierz seksowną bieliznę… Popchnij go lekko na fotel lub łóżko, żeby zdał sobie sprawę, kto właśnie przejmuje pałeczkę. Najpierw pieść koniuszki jego uszu, następnie szyję. Gładź palcami jego tors, lekko pocałuj go w usta, aby za chwilę przygryźć lekko jego wargi. Zdejmij z niego koszulę, przesuwaj rękami po jego torsie. Schodź coraz niżej, całując jego ciało. Już teraz powinnaś wyczuć jego wzrastające podniecenie. To dobry moment na wzbudzenie jeszcze większej ekstazy. Podrocz się z nim chwilę. Opuść jego spodnie i odchyl bokserki, aby zaraz potem powrócić do okolic klatki piersiowej i sutków. Będzie doskonale wiedział, co za moment nastąpi!

Przeczytaj także:  Bóle podbrzusza po stosunku – jakie mogą być przyczyny?

Jak zrobić lodzika? Nie bierz od razu do ust!

Gdy zdejmiesz mu bokserki, zwilż śliną rękę. Następnie obejmij jego penisa kciukiem oraz palcem wskazującym i przesuwaj rękę wolno w górę i w dół, zaczynając od wędzidełka. Jak sama widzisz, robienie loda nie polega wyłącznie na ssaniu! Pobaw się jego jądrami – faceci to uwielbiają! Gdy usłyszysz jego przyspieszony oddech, do gry możesz włączyć swój język. Liż jego członek od dołu do góry, zwalniając nieco, gdy zbliżasz się do żołędzi.

Obserwuj reakcje

Seks niezależnie jaką formę przyjmuje polega na komunikacji dwojga lodzi. Reakcja zaobserwowana u partnera powinna wywołać odpowiednią akcję u Ciebie. Gdy pieścisz jego narządy, zwróć uwagę na to, jak on reaguje. To znakomita pora na uświadomienie sobie, że klęcząc przed nim, pieszcząc jego przyrodzenie i jednocześnie wymownie na niego patrząc, wzbudzasz w nim kolejną falę podniecenia. Oprócz potwierdzeń słownych facet bardzo często:

  • oddycha szybciej;
  • wydaje odgłosy, np. pojękiwania;
  • ma skurcze i spazmatyczne ruchy;
  • łapie cię za włosy.
Przeczytaj także:  Czym jest tak naprawdę kobiecy wytrysk i jak go osiągnąć?

Gdy zauważysz choć jedną z tych reakcji, działaj! To odpowiednia chwila, aby wziąć penisa do buzi. Obejmij ustami żołądź i zacznij delikatnie ssać, niech facet najpierw przyzwyczai się do ciepła Twoich warg. Wsuwaj go coraz głębiej do gardła, przesuwając językiem po wędzidełku. Przyspiesz, niech Twój język stanie się bardziej natarczywy.

Zmieniaj dynamikę ssania tak, aby przez cały czas trzymać ukochanego na granicy rozkoszy. Faceci uwielbiają, gdy ssiesz tylko czubek, a potem wciągasz go głębiej do ust. Kiedy widzisz, że jego podniecenie rośnie – zwolnij nieco, gdy opada – to znak, że możesz przyspieszyć. I co najważniejsze, jeśli sama czujesz, lub on daje Ci sygnał, że zbliża się finalna chwila uniesienia, nie przerywaj! Jeśli nie chcesz połykać, daj mu dokończyć na swoich piersiach.

Seks oralny jest prawdziwą przyjemnością. Robienie loda facetowi, który nie zmusza cię do machinalnych czynności podczas tego rodzaju pieszczot, daje Ci wskazówki oraz nakierowuje swoimi reakcjami, może być satysfakcjonujące dla obu stron. Poza tym pamiętaj. Jeśli zrobisz mu lodzika, on odwdzięczy Ci się z nawiązką…

Informacja prawna