Jak facet sprawdza kobietę? – zwróć uwagę na te zachowania!

jak facet sprawdza czy kobiecie zależy

Każda kobieta na początku znajomości podświadomie ocenia czy partnerowi na niej zależy. Wbrew pozorom z mężczyznami jest dokładnie tak samo! Zanim zaangażują się w głębszą relacje ze swoją wybranką, testują ją na różne sposoby. Jak facet sprawdza kobietę i dlaczego to robi? Czy takie zachowania mogą zagrozić wspólnej znajomości?

Jak facet sprawdza kobietę? – popularne metody

Istnieje kilka popularnych sposobów wykorzystywanych przez mężczyzn, którzy chcą sprawdzić kobietę. Takie zachowania najczęściej pojawiają się na początku znajomości w czasie, kiedy facet ma wątpliwości czy jego partnerce na nim zależy. Oto najpopularniejsze metody:

Testy fizyczne

Fizyczność jest niezwykle istotnym elementem w każdym związku. Nic dziwnego, że jest wykorzystywana przez mężczyzn. Jak facet sprawdza kobietę? To proste! Drobne gesty często stanowią idealny punkt, który określi czy kobieta jest zainteresowana bliższą znajomością. Delikatne muśnięcie dłoni na spacerze lub podczas kolacji to najlepszy sposób, żeby przekonać się czy między ludźmi iskrzy. Jednocześnie nie jest to zbyt nachalne zachowanie i nie powinno sprawić, że kobieta poczuje się źle. Całe szczęście to właśnie z tej metody korzysta spora ilość mężczyzn.

Przeczytaj także:  Czy odzyskanie byłego faceta jest możliwe?

Czasami jednak faceci chcą przetestować kobiety zbyt szybko. Próbują pocałunków na pierwszej randce lub przy pierwszych spotkaniach zbyt odważnie dotykają. Tego typu zachowania mogą być odebrane przez kobietę jako atak i nie dadzą oczekiwanych rezultatów.

Szybkie zbliżenie

Jedną z metod na sprawdzenie kobiety jest wpraszanie się do jej mieszkania. To właśnie w taki sposób często mężczyzna ocenia czy partnerce na nim zależy. Wiadomo, że jeśli dziewczyna jest zaangażowana w znajomość i wiąże z nią jakieś większe plany, to zgodzi się na wizytę w swoim mieszkaniu. W chwili, kiedy parze na sobie zależy, przestrzeń osobista znacznie się zmniejsza, a wizyty w domu przestają być krępujące. Wspólny serial w zaciszu domowym jest czymś, co utwierdza mężczyznę w przekonaniu, że kobiecie na nim zależy.

Jednak nie można oceniać zainteresowania tylko na podstawie zaproszenia do mieszkania. Każdy ma inną strefę komfortu i wiele kobiet bardzo ceni sobie swoją prywatność. Niekiedy wizyty w domu stają się normą dopiero po oficjalnym rozpoczęciu związku.

Nagłe milczenie

Czasami mężczyzna testuje swoją wybrankę używając w tym celu manipulacji. Nie można zaprzeczyć, że jest to sprytne zagranie, jednak może być bardzo krzywdzące dla kobiety. Najczęściej polega na tym, że po kilku miłych randkach facet nagle urywa kontakt. Ma to na celu przetestowanie kobiety i sprawdzenie czy będzie ona ubiegać się o kontynuację relacji. Jeśli wybranka zacznie dzwonić, pisać i szukać na siłę kontaktu to z pewnością bardzo jej zależy.

Przeczytaj także:  Czy odzyskanie byłego faceta jest możliwe?

Jak facet sprawdza kobietę – dlaczego to robi?

Wiele kobiet zastanawia się w jakim celu mężczyzna je testuje. Odpowiedź jest skomplikowana. Powodem tego często jest chęć działania i zaangażowania się w związek. Zdarza się, że facet jest bardzo zauroczony swoją wybranką i nie może się powstrzymać przed okazywaniem tego. Jednak czasami sprawdzanie kobiety może być spowodowane tym, że mężczyzna chce mieć pewność, iż jego uczucia i zaangażowanie są odwzajemnione. Najczęściej brak pewności siebie sprawia, że większość osób potrzebuje odpowiedniego sygnału, który potwierdzi sensowność dalszych starań.

Jak facet sprawdza kobietę? Każdy robi to w różny sposób. Jednak pewnie jest to, że każdy korzysta ze swoich własnych metod. Często nawet podświadomie. Wszystko dlatego, że mężczyzna potrzebuje mieć pewność co do tego, czy wybranka odwzajemnia jego uczucia.

Informacja prawna