Czy odzyskanie byłego faceta jest możliwe?

jak odzyskać faceta

Dzisiaj odpowiemy sobie na pytanie, czy odzyskanie byłego faceta jest możliwe i przede wszystkim pokrótce omówimy – jak odzyskać faceta. Jeśli ten temat Cię interesuje i chciałabyś go odzyskać – przeczytaj ten artykuł do końca i zostaw komentarz, czy był on dla Ciebie pomocny.

Domyślam się, że niedawno rozstałaś się ze swoim ex, lecz wciąż go kochasz i chciałabyś do niego wrócić. Czy to możliwe? Zależy. W większości przypadków – zdecydowanie tak. Wszystko jednak zależy od konkretnej sytuacji i tego, co między wami zaszło i jak drastyczne było wasze rozstania.

Przed próbą odzyskania faceta powinnaś odpowiedzieć sobie na trzy bardzo ważne pytania:

  • Jaki był powód waszego rozstania,
  • Z czyjej winy rozstaliście się i kto zaproponował rozstanie,
  • Czy on wciąż coś do Ciebie czuje i czy ma nową partnerkę,

To kluczowe, aby przejść do procesu odzyskiwania. Musisz uświadomić samą siebie, jaki był problem w waszym związku i co poszło nie tak. Jeśli znajdziesz już przyczynę waszego rozstania, to zastanów się, co możesz zrobić, aby to naprawić i sprawić, aby on znów chciał z Tobą być.

Przeczytaj także:  Brak ochoty na seks u partnera - co pradzić?

Dla przykładu, jeśli powodem waszego rozstania była rutyna – zastanów się, jak możesz tą rutynę zabić i wprowadzić więcej świeżości w waszą relację. Możesz zaproponować wspólny wyjazd w góry, czy chociażby wprowadzenie więcej aktywności w wasze życie, np. wspólne hobby, wypady na tenis, basen, czy siłownię. Możliwości jest mnóstwo i każda z tych propozycji wprowadzi odrobinę świeżości i wyprowadzi was z monotonii.

Czy warto go odzyskiwać?

Przed próbą odzyskania faceta powinnaś sobie również zadać pytanie, czy aby na pewno chcesz go odzyskać i czy warto. Postaram się Ci pomóc podjąć tą decyzję. Wychodzę z założenia, że zawsze lepszą decyzją będzie ratowanie poprzedniego związku, niżeli wkraczanie w nową znajomość.

Zdaje sobie sprawę, że żyjemy w czasach, gdzie góruje Tinder, portale randkowe i nowy związek często możemy stworzyć nawet tydzień później. Ale czy warto? Moim zdaniem nie. Ciągłe wkraczanie w nowe związki będzie dla Ciebie z czasem uporczywe i frustrujące, tym bardziej, jeśli przedwcześnie zaufasz nowemu facetowi, a on Cię skrzywdzi lub wykorzysta.

Przeczytaj także:  Jak zwrócić uwagę faceta i rozkochać go w sobie?

A jeśli zastanawiasz się, jak wyjść z friendzone, to zdecydowanie warto odwiedzić bloga MeskieZasady.pl gdzie znajdziesz odpowiedź.

Pomijając jednak tak abstrakcyjne przypadki – zawsze moim zdaniem warto ratować relację poprzez rozmowę i kompromisy. W dzisiejszych czasach często tej rozmowy zaczyna brakować i jedynym pomysłem jest po prostu zerwanie. Dla mnie to zwykłe tchórzostwo i uciekanie przed problemami, co nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Podsumowanie

Podsumowanie będzie bardzo zwięzłe i na temat. Moim zdaniem zdecydowanie warto walczyć o relację, starać się ją odratować i wkraczanie z nowy związek jako rozwiązanie problemu – zawsze będzie złym wyborem. Ponadto, uważam, że zawsze są szanse na odzyskanie faceta. Oczywiście – w jednym przypadku będzie trwało to tydzień, w innym miesiąc, a w jeszcze innym może nawet trwać kilka miesięcy. Jednak ten czas również możemy dobrze zagospodarować i po prostu zadbać o siebie, sylwetkę, zdrowy tryb życia i rozwój osobisty. Nikt nie powiedział, że czas jako “singielka” będzie czasem straconym. A możesz mi zaufać na słowo, że dbając o siebie samą – odzyskanie faceta będzie jeszcze prostsze.

Informacja prawna