Dlaczego łysi mężczyźni bardziej pociągają kobiety?

łysy facet

O gustach się nie dyskutuje, jednak w przypadku łysych mężczyzn i ich atrakcyjności fizycznej narosło tak wiele mitów, że warto poruszyć tę kwestie. Dlaczego kobiety kochają łysych? Co przyciąga przedstawicielki płci pięknej do mężczyzn bez włosów i czy niezależnie od mody na styl surowego drwala łysy mężczyzna może się podobać kobietom?

Łysi mężczyźni – czy rzeczywiście podobają się kobietom?

Na temat atrakcyjności łysych mężczyzn krąży wiele informacji, którymi najczęściej zainteresowani są sami panowie. Mężczyzna bez włosów nie musi być nieatrakcyjny, dlatego jeśli zaczynasz łysieć lub ogoliłeś głowę z wyboru możesz zacząć oczekiwać zwiększonego powiedzenia u kobiet. Na temat atrakcyjności łysych mężczyzn przeprowadzono badania, które dowiodły, że łysi panowie wydają się kobietom bardziej pewni siebie, dominujący, męscy i stanowczy. Panie, lubiący takich facetów na zdjęciach, prezentowanych w ramach badań na Uniwersytecie w Pensylwanii wybierały ich jako mężczyzn atrakcyjniejszych. Kobiety uwielbiają tzw. prawdziwych mężczyzn, którzy kipią testosteronem. Łysi mężczyźni są postrzegani jako silni, atrakcyjni i świadomi swojej wartości. Ci, którzy są tacy w rzeczywistości nie narzekają na brak zainteresowania wśród kobiet.

Co pociąga kobiety w łysych mężczyznach?

Głowa, pozbawiona włosów kojarzy się kobietom z męskimi zawodami, w których konieczne są siła, energia, pewność siebie, odwaga, decyzyjność. Dzięki nim łysi mężczyźni są bardzo atrakcyjni w oczach kobiet. Panie podświadomie i świadomie nie potrafią oprzeć się urokowi łysych, którzy prezentują się jednocześnie męsko i przyjaźnie. W połączeniu z wysportowaną sylwetką ogolona głowa tworzy obraz atrakcyjnego, dbającego o zdrowie i kondycję faceta, który potrafi zadbać o kobietę. Panie kochają łysych mężczyzn w garniturach i eleganckich butach. Podobają się im łysi w casualowych, starannie dobranych stylizacjach oraz łysi mężczyźni, pracujący fizycznie. Mechanicy samochodowi, hydraulicy, fachowcy od klimatyzacji – kobiety tracą głowę dla atrakcyjnych, łysych, silnych mężczyzn.

Łysy mężczyzna gładko ogolony czy z brodą?

Ogona głowa to nie zawsze brak zarostu poniżej linii ust. Jeśli chcesz ogolić głowę, ale zadbać o pielęgnowaną miesiącami brodę, nie stracisz w oczach kobiet. Dzięki takiemu zestawieniu mężczyzna prezentuje się nie tylko atrakcyjnie, zachwyca kobiety siłą, dominacją, męskością, ale podkreśla dbałość o trendy. Zna się na modzie i świadomie wybiera odważne rozwiązania. To podoba się kobietom zwłaszcza, jeżeli zestaw: łysy mężczyzna z brodą i tatuaże. Takie połączenie wyjątkowo działa na kobiety, pragnące zawrzeć znajomość z facetem, świadomym swojej atrakcyjności, męskości, siły. Paniom podobają się łysi mężczyźni zarówno z brodą jak i z gładko ogolonym zarostem. Tacy panowie wyglądają na zadbanych i wizualnie sprawiają wrażenie opiekuńczych. Kobiety potrzebują silnych mężczyzn na co dzień i podczas wyjątkowo romantycznych wieczorów we dwoje.

Łysi aktorzy czy łysi partnerzy – co kręci dziewczyny?

Kobiety wzdychają do łysych aktorów. Zauważalne jest ogromne zainteresowanie kobiet aktorami, którzy ogolili głowę na łyso. Niezależnie od tego, czy jest to chwilowa zmiana (do roli), czy stały image aktora, łysi aktorzy cieszą się dużym zainteresowaniem i są często adorowani przez kobiety. Łysi podobają się kobietom zarówno na ekranie, jak i w codziennym życiu. Ich atrakcyjny wygląd związany jest przede wszystkim z przekonaniem o silnym charakterze, umiejętności dominowania, podejmowania męskich decyzji. Atrakcyjni, świadomi swojej męskości łysi mężczyźni są doskonałymi partnerami w codziennym życiu i nie chodzi tu o oszczędność szamponu. Ci, którzy świadomie i w wyniku naturalnych procesów organizmu są łysi często wykazują się otwartością na ludzi, pozytywnym nastawieniem, optymizmem, rzeczywistą siłą i dużą dawką dobrej energii. Dziewczyny, kochajcie łysych by przekonać się, jacy są w rzeczywistości. Zapewniamy, że zdecydowana większość łysych mężczyzn was nie zawiedzie.

Informacja prawna