OCLEAN X – RECENZJA PIERWSZEJ SZCZOTECZKI NA ŚWIECIE Z EKRANEM DOTYKOWYM

Obecnie szczoteczki soniczne nie są już żadną nowością na naszym rynku. W łazienkach wielu z nas możemy znaleźć różne modele tych mniej i bardziej popularnych marek, w tym także i Oclean.

Szczoteczki marki Oclean znane nam były już wcześniej  – kojarzą się przede wszystkim z nowoczesnym designem o estetycznej linii, dobrą jakością i niewygórowaną ceną. Model Oclean X jest jednym z nowszych w ofercie firmy, a jednocześnie już zdążyła zdobyć świetne recenzje i zyskać grono wiernych użytkowników.

OCLEAN X – OPIS ZESTAWU

Oclean X dociera do nas od dystrybutora błyskawicznie i bardzo starannie zapakowana. Estetyczny design nie kończy  się na samej szczoteczce – także elementy takie jak opakowanie szczoteczki czy uchwyt cechuje modny, prosty wygląd. W pudełku poza samą szczoteczką i jedną główką znajdziemy także ładowarkę z kablem oraz uchwyt na szczoteczkę, który można łatwo przytwierdzić do ściany za pomocą taśmy montażowej.

Firmowy sklep Oclean ma w swojej ofercie także kompatybilne końcówki (główki) do każdego z modelu szczoteczek o różnej twardości włosia – przy okazji zakupów warto zaopatrzyć się w zapasowe.

Przeczytaj także:  Jak dbać o zęby?

OCLEAN X – INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Oclean X to jedna z niewielu szczoteczek, które posiadają…wyświetlacz. Można zastanawiać się, czy szczoteczka do zębów rzeczywiście tego potrzebuje? Jaka jest w ogóle jego funkcja?

Sam w sobie wyświetlacz pokazuje nam aktualną godzinę oraz pogodę, a także informację, jak dobrze poszło nam szczotkowanie. Sam wyświetlacz – mimo swoich niewielkich rozmiarów – jest bardzo czytelny i dobrze komponuje się z obudową szczoteczki.

Jednak prawdziwym hitem Oclean X jest dedykowana do szczoteczki aplikacja na telefon. Po połączeniu smartfona ze szczoteczką, po każdym myciu zębów możemy zobaczyć, gdzie nasze zęby zostały dokładnie umyte, a nad którymi strefami musimy jeszcze popracować.

FUNKCJE SZCZOTECZKI OCLEAN X

Nawet pomijając te technologiczne nowinki, Oclean X to ciągle bardzo porządna szczoteczka soniczna. Ma bardzo dobrą baterię, dzięki której możemy zapomnieć o konieczności ładowania szczoteczki na długi czas. Ma kilka trybów pracy, które sprawdzą się zarówno u osób z wrażliwymi zębami, chorobami dziąseł czy tych zainteresowanych wybieleniem zębów.

Przeczytaj także:  Wybielanie zębów bananem - czy naprawdę działa?

DLA KOGO SZCZOTECZKA OCLEAN X?

Szczoteczki Oclean X tak naprawdę mogą sprawdzić się u każdego. Zaprojektowane zostały głównie z myślą o dorosłych, stąd też tak duży nacisk na ich modny wygląd i rozmiar odpowiadający wielkości standardowej szczoteczki. Jednak funkcje takie jak ocena szczotkowania i dedykowana aplikacja mogą przekonać do dokładnego szczotkowania zębów także młodszych użytkowników. Szczoteczka nie jest ciężka, ma niedużą główkę i będzie wygodnie leżeć także w mniejszej rączce.

Werdykt

Oclean X zupełnie nie odstaje poziomem i możliwościami od topowych szczoteczek popularnych marek, które zwykle bywają kilkukrotnie droższe. Biorąc pod uwagę jej cenę, można śmiało stwierdzić że to jedna z najlepszych obecnie szczoteczek na rynku.

Oclean X można kupić bezpośrednio u oficjalnego polskiego dystrybutora na stronie https://oclean.pl.

Informacja prawna