Nowy trend w aranżacjach – lustro do łazienki z oświetleniem

Projektanci wnętrz prześcigają się w pomysłach, jak wywołać efekt „wow” w nowoczesnych aranżacjach. Z pomocą przychodzą nowe rozwiązania technologiczne, które nadają zwykłym przedmiotom niezwykłego wymiaru. Lustro do łazienki z oświetleniem LED robi wrażenie, zachwycając wyglądem i dodając charakteru łazienkowym wnętrzom. A do tego jest niezwykle funkcjonalne!

Dobre oświetlenie łazienki to połowa sukcesu pięknego wnętrza. Kiedyś standardem był plafon na suficie i dwa kinkiety przy lustrze. Dziś wybór możliwości jest o wiele szerszy – spotlighty, podwieszane sufity, ledowe podświetlenie wnęk i półek czy światła podłogowe. Nawet niewielka łazienka dzięki dobremu oświetleniu nabiera blasku i przestrzeni. I choć powinno to zostać rozplanowane na etapie projektu, to są wyjątki.

Lustro do łazienki z oświetleniem LED – kropka nad „i” aranżacji

Lustro do łazienki z oświetleniem LED to rewelacyjny dodatek dekoracyjny będący jednocześnie niezbędnym elementem każdej łazienki. Umieszczone nad umywalką uprzyjemni codzienną toaletę i zabiegi pielęgnacyjne przed lustrem, zapewniając właściwe doświetlenie twarzy. Unikatowe światło przyjmujące formę jasnych obramowań, podświetlenia zza lustra ozdobnych bocznych pasków czy fantazyjnych, geometrycznych kształtów, nada łazience wyrazistość.

Przeczytaj także:  Remont łazienki - zrób to dobrze!

Do wnętrz minimalistycznych, w których doceniana jest prostota i oszczędność formy, pięknie dopasowują się prostokątne lustra o dyskretnych podświetleniach. Klasyczna łazienka nabierze blasku z lustrem owalnym o zaokrąglonych narożnikach czy zjawiskowym lustrem w kształcie elipsy. Supernowoczesne aranżacje idą w parze z ekstrawagancją form i wyrazistością wzorów.

W jakim świetle wyglądasz najlepiej?

Decydując się na lustro do łazienki z oświetleniem LED, należy wybrać barwę światła. Wpływa ona na odbiór przestrzeni, postrzeganie detali i przedmiotów znajdujących się w pobliżu. Zimna barwa światła podkreśla blask i sterylność pomieszczeń. Barwa ciepła dodaje klimatu, uspokaja, a łazienka wydaje się być cieplejsza w odbiorze. Poranny makijaż (bez efektu maski) bezpieczniej jest robić przy świetle neutralnym. Zaletą lustra z oświetleniem LED jest możliwość wyboru. System Dual LED łączy wszystkie trzy barwy oświetlenia w jednym lustrze.

Siła ekspresji dodatków łazienkowych

Urządzając wnętrze, musimy pamiętać, że w ostatecznym odbiorze to właśnie dodatki odgrywają dużą rolę. Biała, sterylna łazienka ożywiona świeżością zielonych dodatków nabierze zupełnie innego charakteru. Ciasne wnętrze z dużym lustrem zyska na przestrzeni. Lustro do łazienki z oświetleniem LED przyciąga uwagę. Rozjaśni i optycznie powiększy pomieszczenie. Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie, a efekt „wow!” jest gwarantowany.

Przeczytaj także:  Co powinno składać się na wyposażenie domu?

Polecamy artykuł: https://symfoniapiekna.pl/najwazniejsze-funkcje-i-zalety-tapet-dekoracyjnych-co-warto-o-nich-wiedziec/

Informacja prawna