Poznajmy najmniejszy aparat słuchowy

Wiele osób borykających się z ubytkiem słuchu, pragnie ukryć swoje problemy przed bliskimi. Dotyczy to w szczególności młodych osób, które wstydzą się swojego problemu i nie chcą pokazywać się na ulicy z dużym i widocznym aparatem słuchowym. Z pomocą przychodzi jednak najmniejszy aparat słuchowy Silk Nx od marki Signia. Jest to produkt zaawansowany technologicznie, który w znaczącym stopniu poprawia jakość słuchu, przy zastosowaniu miniaturowych rozmiarów. Przyjrzyjmy się więc tym najmniejszym aparatom słuchowym.

Niewidoczne aparaty słuchowe – co je wyróżnia

Aparaty słuchowe serii Silk Nx to urządzenia, które oprócz minimalistycznych rozmiarów można od razu założyć dzięki zastosowaniu miękkich kopułek silikonowych. Wprowadzenie takiego rozwiązania umożliwia łatwe i bezpieczne dopasowanie urządzenia do budowy wnętrza ucha bez oczekiwania na wykonywanie indywidualnych obudów.

Model Silk dzięki wbudowanym nowoczesnym mikrofonom odbierają dźwięki wewnątrz ucha, przez co słuchanie muzyki czy też rozmowy przez telefon odbywają się w naturalny sposób. Co więcej, osoby noszące ten model aparatu mogą korzystać ze słuchawek nausznych bez straty na jakości dźwięku.

Warto także wspomnieć, że te niewidoczne aparaty słuchowe ułatwiają lokalizowanie pożądanego dźwięku przy jednoczesnym wyciszeniu otaczającego nas szumu. W ten sposób bez problemu usłyszymy naszego rozmówcę na ruchliwej ulicy czy też obejrzymy ulubiony program telewizyjny w trakcie głośnej zabawy dzieci.

Główne zalety aparatów Silk Nx

Oprócz niewielkich rozmiarów, tej serii aparatów słuchowych, warto zwrócić uwagę na szereg rozwiązań, które ułatwiają użytkowanie urządzenia, jak również poprawiają doznania dźwiękowe. Pierwszym udogodnieniem jest zdalna obsługa, która polega na sterowaniu aparatem słuchowym za pośrednictwem pilota miniPocket™ lub też aplikacji na smartfona. Dzięki temu rozwiązaniu każdy jest w stanie dostosować idealne parametry swojego urządzenia.

Kolejną zaletą jest doskonała jakość dźwięków mowy. Za pomocą wysoko zaawansowanych mikrofonów aparat potrafi wykonać redukcję hałasu i wzmocnić dźwięk, na którym nam zależy. Pomaga to rozumieć rozmówcę nawet w bardzo głośnym otoczeniu. Należy również wspomnieć o tym, że jakość dźwięku w sposób realistyczny odwzorowuje nawet najdrobniejszy szczegół.

Podsumowując, można śmiało stwierdzić, iż najmniejszy aparat słuchowy Signia Nx to rozwiązanie szyte na miarę, bardzo dyskretne, a zarazem oferujące szereg innowacyjnych rozwiązań. Każdy użytkownik niemal natychmiast jest w stanie odczuć różnicę po skorzystaniu z aparatu marki Signia. Z tego względu zalecany jest osobom pragnącym ukryć posiadane problemy ze słuchem.

Informacja prawna