Jak zachowuje się facet który zdradza?! Jak wykryć zdradę?

mężczyzna zdradził kobietę

Kiedy facet zdradza? Jak się zachowuje?

Zdrada zawsze pozostanie zdradą, czyli najgorszą rzeczą, jaką można zrobić osobie, którą się kochało. Od samej zdrady gorsza jest tylko wżerająca się w człowieka niepewność i nieustające podejrzenia swojego partnera o niewierność. Większość z nas od życia w niewiedzy z klapkami na oczach woli brutalną i zimną prawdę. Jakie więc zachowania u mężczyzny świadczą o jego niewierności?

Facet stał się tajemniczy

Wasza miłość nie rozstaje się z telefonem, a wręcz zachodzi wrażenie, że jest on przyszpilony do jego ręki? Zasypia z nim przy poduszczę, a podczas innych sytuacji, zawsze ma go gdzieś w zasięgu wzroku? Dzisiejsze czasy otwierają drogę dla romansu właśnie przez SMS-y oraz maile. Jeżeli wcześniej takie zachowanie nie miało u niego miejsca, warto wtedy zacząć coś podejrzewać.

W łóżku nie jest już tak samo, jak kiedyś

Partner praktycznie nie interesuje się seksem, a zazwyczaj nigdy tak nie było? Faceci najczęściej zawsze mają ochotę na miłosne igraszki, chcąc, czy nie chcąc, taka jest ich natura. Jeżeli jego ochota na seks zmalała, może to już coś znaczyć. Możliwe, że wyładowuje się gdzieś indziej. Ale podchodząc do tego z drugiej strony, zwiększony apetyt na zabawy łóżkowe może być oznaką zdrady. Seks z nowym partnerem może znacząco zwiększyć testosteron, a więc także libido. Wtedy najlepiej zachować czujność.

Przeczytaj także:  Jak urozmaicić życie seksualne?

Jego styl przechodzi dużą zmianę

Jeżeli mężczyzna Twojego serca nagle zaczyna ubierać się lepiej, starannie dobiera stroje, wybiera lepszej jakości koszule, albo wydaję na takie przyjemności większe sumy pieniędzy niż dotychczas, warto w takim momencie zacząć coś podejrzewać. Poważnym sygnałem jest także moment, w którym mężczyzna zwraca uwagę na swoją sylwetkę, a co za tym idzie, w końcu coś z nią robi. Jeżeli wcześniej wystający brzuch nie przeszkadzał mu wcale, można już zdać sobie naprawdę z tego, że nagle poczuł potrzebę podobania się innej kobiecie.

Jest nieuchwytny

Należy być ostrożną, jeśli partner tak nagle staję się nieuchwytny, a wcześniej nie miał tego w zwyczaju. Jeżeli zawsze bezproblemowo dodzwaniałaś się do niego, a teraz słyszysz ciągłe wymówki, wiedz, że nie jest to za dobra prognoza, ponieważ w większości przypadków oznacza to jednoznaczny romans.

Przeczytaj także:  Jak zwrócić uwagę faceta i rozkochać go w sobie?

Traktuje Cię inaczej

Czy Twój partner zachowuje się inaczej? Wydaję się rozdrażniony albo rzadko coś mówi? Zazwyczaj to znak, że męczy go gryzące poczucie winy, jak i konieczność wymyślania coraz to nowszych wymówek i kłamstw. W końcu ukrywanie romansu wymaga wiele wysiłku oraz ciągłego i rosnącego napięcia.

Zaufaj kobiecej intuicji!

Intuicja, owszem czasem zawodzi, jednak istnieją momenty, kiedy trafia w punkt. Jeżeli czujesz, że partner Cię zdradza, rzeczywistość może okazać taka sama. Kobiety same w sobie doskonale potrafią wyczuć emocje, a instynktownie wiedzą, że coś nie jest w porządku. Dzięki właśnie takiej umiejętności panie potrafią odczytać te nawet najmniej czytelne znaki.

Obecnie rzadko się zdarza, aby zdradzający facet okazał taką nieprofesjonalność i wrócił do domu z kołnierzykiem brudnym od czerwonej szminki. Są jednak inne znaki, które trudniejsze do ukrycia, najczęściej mówią jasno o niewierności. Warto im się przyjrzeć.

Informacja prawna