Czy on mnie kocha? Jak sprawdzić, czy mężczyzna darzy Cię uczuciem?

czy on mnie kocha

Relacja pomiędzy kobietą i mężczyzną bywają bardzo skomplikowane i nawet jeżeli rodzi się miłość do głosu dochodzą liczne pytania i wątpliwości. Uczucie rodem z komedii romantycznej zdarza się niezwykle rzadko. W prawdziwym życiu nie do końca wiemy, czy to rzeczywiście miłość, czy facet kocha, choć tego nie okazuje lub czy kocha, jeżeli zdarza mu się popełniać błędy. Przekonaj się, czy to miłość i po czym poznać, że on Cię kocha jeśli jeszcze nie wyjawił Ci uczuć. Dowiedz się ponadto, czy facet, który zdradza lub odchodzi jest zdolny do miłości.

Czy facet mnie kocha – jak rozpoznać to a początku znajomości?

Poznałaś faceta, który nie tylko zwrócił Twoją uwagę, ale od razu zawładnął Twoim sercem? Chcesz, aby Wasza znajomość rozwijała się we właściwym kierunku, ale nie masz pewności, czy Ty też zwróciłaś Jego uwagę? Możesz poznać to po Jego zachowaniu. Jeśli facet się zakochał Jego mowa ciała będzie skierowana zdecydowanie w Twoją stronę i nie uda mu się tego ukryć. Jeśli ustawia się w Twoją stronę, przybiera otwartą postawę, trzyma jedną dłoń w kieszeni i kieruje stopy w kierunku Twoich, wyraźnie jest Tobą zainteresowany. Jeśli dodatkowo słucha z uwagą tego, co mówisz, patrząc na Twoje usta, nawiązuje kontakt wzrokowy na dłużej niż kilka sekund, poprawiając fryzurę lub gładząc swoja twarz, jest Tobą zainteresowany. Rodzące uczucie poznasz również po chęci bycia jak najbliżej Ciebie. Będzie szukał pretekstu do przytulenia Cię, dotknięcia, poprawi Twoje włosy lub zabierze pyłek z Twojego ubrania, a przy tym zachowa się szarmancko i będzie starał się zaimponować. Jeśli widzisz te sygnały, ale facet wydaje się nieśmiały możesz działać. Prawdopodobnie wstydzi się powiedzieć ci wprost, że coś do Ciebie czuje.

Miłość w związku – czy facet, który zdradza kocha?

Tworzenie długotrwałej relacji partnerskiej to zupełnie coś innego niż motyle w brzuchu i romantyczne randki na początkowym etapie. Gdy pojawia się codzienność, obowiązki, znużenie i trudności poza fizycznym zauroczeniem przyda się przyjaźń i zaufanie. Relacja silna, oparta na wzajemnej bliskości nie jest narażona na zdradę. Wtedy żadna ze stron jej nie potrzebuje. Jeśli jednak on dopuszcza się skoku w bok lub co gorsza dłuższej relacji za Twoimi plecami, nie może prawdziwie Cię kochać. Czy on mnie kocha, ale popełnił błąd pod wpływem chwili? W wyjątkowych przypadkach może się tak zdarzyć jednak musisz wiedzieć, że jeśli rzeczywiście kocha, nie będzie szans na wyjątkowy przypadek, sprzyjającą sytuację, błąd.

Czego chce żonaty facet – miłość do żony czy kochanki?

Niektórzy mężczyźni (i kobiety) nie wyobrażają sobie całkowitej monogamii. Mimo trwałej relacji, tworzonej z ukochaną osobą potrzebują adrenaliny, związanej z romansowaniem. Jeśli trafisz na faceta, który z natury nie potrafi dochować wierności, który tłumaczy Ci (być może każdorazowo), że sex z inną kobietą nie ma dla niego znaczenia tak jak relacja, tworzona z Tobą, nie musisz mu wybaczać i ufać, ale uwierzyć możesz. Wielu mężczyzn nie potrafi oprzeć się otaczającym ich pokusom. Dla nich przygody erotyczne rzeczywiście niewiele znaczą. Jeśli to zaakceptujesz lub podobnie jak partner nie lubisz zamykać się na nowe doznania, ale mimo to chcesz budować stabilną relację ze stałym partnerem może się Wam udać. Ważne, by jasno i szczerze określić swoje zdanie, potrzeby i warunki. Czy jak facet kocha to zostawia żonę dla kochanki? Najczęściej kochanka jest przelotną znajomością.

Jak kochają mężczyźni i czy da się jednoznacznie ocenić jego uczucia?

Uczucia mężczyzn są tak samo skomplikowane jak to, co czują kobiety i mimo tego, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus, łączą się dzięki miłości. Nie da się jednoznacznie jej zdefiniować, gdyż każda, indywidualna jednostka odczuwa ją po swojemu. Ważne, by potrafić odróżnić chwilowe zauroczenie, zakochanie, fizyczną fascynację osobą od rozwijającej się powoli i świadomie miłości. Dla zakochanych nie ma trudności, a wspólne życie może wydawać się bajkowe. Prawdziwe i dojrzałe uczucia przychodzą z czasem i utwierdzają nas w początkowym zauroczeniu. Mężczyźni, podobnie jak kobiety miłość będą okazywali codzienną troską, czułością, dbaniem o drugą osobę i dobrą atmosferę w relacji.

Informacja prawna