Smartwatch dla kobiety, dla mężczyzny i dla dziecka – czyli popularność smartwatchy w Polsce

Rynek elektronicznych gadżetów przechodzi obecnie istny renesans. Na każdym kroku można natknąć się na coraz to nowocześniejsze inteligentne sprzęty jak np. smartbandy, czy smartwatche, a producenci inteligentnych zegarków, wręcz prześcigają się w prezentowaniu coraz to nowszych funkcji dla swoich sprzętów. Entuzjastów tego typu rozwiązań w Polsce nie brakuje, a rzesza fanów serii „wearable” ciągle się powiększa. Za co jednak Polacy kochają inteligentne zegarki?

Rynek smartwatchy w Polsce

Pierwsze smartwatche zaczęły pojawiać się w 2012r., a od tego czasu przeszły naprawdę długą drogę. Polacy pokochali ten sprzęt do tego stopnia, że coś co kiedyś uchodziło za futurystyczne marzenie, dzisiaj jest standardem używanym przez znaczną część społeczeństwa.

Za co pokochaliśmy smartwatche? przede wszystkim za ich funkcjonalność, estetykę oraz przede wszystkim personalizację pod daną grupę odbiorców. Na rynku posiadamy bowiem najróżniejsze typy smartwatchy. Między innymi wyróżniamy takie typy jak:

  • zegarki sportowe
  • zegarki eleganckie
  • zegarki dla kobiet
  • zegarki dla dzieci

Zegarki sportowe to najczęstszy wybór

Najpopularniejszym rozwiązaniem są jednak zegarki sportowe. Czym się charakteryzują? Głównie bogatym zestawem opcji treningowych. Smartwatche w wersji sportowej wyposażone zostały bowiem w najróżniejsze czujniki służące do pomiarów naszego tętna, ilości przebytych kroków, ilości spalonych kalorii czy nawet poziomu saturacji krwi.

Co ciekawsze, nie są to sztuczne wyniki, bowiem niejednokrotnie zostały one poddane sprawdzeniu przez recenzentów poszczególnych zegarków, a wyniki pomiarów uzyskanych zegarkiem, najczęściej pokrywały się z wynikami uzyskanymi profesjonalnym sprzętem do mierzenia tętna bądź saturacji krwi,

Rynek smartwatchy w Polsce jest na tyle szeroki, że bez problemu znajdziemy wersje zegarków przeznaczoną dla dzieci, jak i również elegancki smartwach dla kobiety. Mnogość wyboru pasków oraz koperty sprawia, że każdy bez problemu znajdzie sprzęt odpowiadający swoim oczekiwaniom.

Wzmożone bezpieczeństwo Twoich dzieci

Inteligentne zegarki dla dzieci najczęściej posiadają nieco okrojone funkcje w odniesieniu do podstawowych wersji. Wyposażone są jednak w specjalne aplikacje umożliwiające rodzicom w czasie rzeczywistym sprawdzać gdzie aktualnie znajdują się ich pociechy. Coraz więcej rodziców decyduje się na takie rozwiązanie, celem zapewnienia większego bezpieczeństwa swoich dzieci przebywających poza domem.

Idealny smartwatch dla kobiety

Smartwatch dla kobiety to rozwiązanie, na które stawia coraz więcej producentów elektronicznych zegarków. Nieco mniejsza koperta, oraz elegancki pasek to design, który idealnie sprawdzi się na ręce każdej wielbicielki smartwatchy. Dzięki wyskakujących na zegarku powiadomieniach o wiadomościach sms oraz połączeniach przychodzących, każda posiadaczka smartwatcha jest w stanie wyciszyć telefon, a następnie wrzucić go do torebki  i nie przejmować się, że zadzwoni donośnym dźwiękiem podczas ważnego spotkania.

Smartwatche w Polsce z roku na rok zyskują coraz większą popularność, a mnogość ich funkcji sprawia, że grono odbiorców stale się powiększa. Stalowe ciężkie koperty przyozdobione skórzanym paskiem, idealnie sprawdzą się jako element garderoby każdego mężczyzny, natomiast  mniejsza koperta oraz elegancki pasek, jakie możemy dostać kupując smartwatch dla kobiety, sprawi, że sprzęt ten będzie pasował idealnie do każdej sukienki, w każdych warunkach.

Informacja prawna