Jak używać kubeczków menstruacyjnych?

Wiele kobiet ma ogromny problem związany ze swoim okresem. Niekiedy jest to nadmierny ból w innym wypadku może to być kłopotliwe i bardzo obfite krwawienie. Na szczęście obecnie na rynku znajduje się cała masa praktycznych rozwiązań tego problemu. Jedne są lepsze, drugie gorsze. Warto wybrać te, które całkowicie są zgodne z naturą i nie ingerują w Twój organizm. Jeśli i Ty szukasz rozwiązania, kubeczek menstruacyjny, zdecydowanie przypadnie Ci do gustu.

Prosta i przyjazna konstrukcja dla Twojej skóry

Jego konstrukcja jest bardzo prosta. Jest to elastyczny kubeczek, którego konstrukcja przypomina lejek. Powinien być miękki i gładki w dotyku, gdyż ma on bezpośredni kontakt z kobiecymi miejscami intymnymi. Warto zadbać, by jego skład również pochodził w pełni z natury. Obecnie w wielu sklepach, masz szansę dostać produkty wykonane ze składników organicznych, ekologicznego pochodzenia. Potrafi on znacznie ułatwić życie i sprawić, że nie będziesz musiała się już dłużej martwić przeciekającym tamponem, lub nie wytrzymującą podpaską. Korzystanie z kubeczka menstruacyjnego znacznie ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie.

Łatwa metoda aplikacji

By go użyć należy go uprzednio wyparzyć, tak by mieć pewność, że nie posiada żadnych bakterii. Następnie w bardzo prosty sposób należy go złożyć i wsunąć do pochwy tak, by całość nie wystawała na zewnątrz, w tym także pętelka. Powinien on się całkowicie otworzyć w środku, dzięki czemu będzie zapewniał wygodę podczas miesiączki. Po pewnym czasie, gdy poczujesz, że kubeczek się napełnia, należy go opróżnić, oczyścić i ponownie umieścić w pochwie. W ten sposób zapomnisz o ciągłym kupowaniu tamponów czy specjalnych podpasek.

Alternatywa dla tradycyjnych oraz drogich rozwiązań

Produkt ten to świetna alternatywa dla wszystkich kobiet, które cenią sobie wygodę na co dzień, a także dla tych, które mają duży problem w tracie miesiączki. Zdarza się, że nawet najlepsze podpaski czy tampony nie są skuteczne w 100%. Zależy to głównie od genów i indywidualnej gospodarki hormonalnej każdej kobiety. Korzystając z ekologicznych produktów z lulapink.pl zaczniesz w całkowicie bezpiecznym stopniu dbać o swoje ciało, bez obaw o infekcje. Zadbaj o to, by miało ono styczność zawsze z artykułami pochodzenia naturalnego – zwłaszcza gdy dane akcesoria mają kontakt z okolicami intymnymi.

Zapomnij o dyskomforcie i ogromnych pieniądzach wydanych w trakcie miesiączki. Zacznij stosować naturalny kubeczek menstruacyjny, bez konieczności uciekania się w szkodliwe leki, czy inwestowania w produkty, które nie działają. Wiele kobiet chwali sobie użyteczność tego rozwiązania. Dołącz do nich już dziś!

Podobne posty

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]