Kolczyki nausznice. Przewodnik po nietypowej biżuterii

Kolczyki nausznice dużą popularnością cieszyły się w latach 80. i 90. XX wieku, a teraz przeżywają swój wielki powrót. Nausznice występują w wielu rozmiarach, formach i wzorach. Obok klasycznych nausznic obrączek znajdziesz modele ozdobione kryształkami lub formy utrzymane w nowoczesnym stylu. To bardzo ozdobny rodzaj biżuterii, którą warto mieć w swojej kolekcji.

Nausznice ozdobione cyrkoniami

Bogato zdobione nausznice to propozycja dla kobiet lubiących mocne biżuteryjne akcenty. Wyraziste formy i blask cyrkonii wykańczają całość stylizacji. Idealnie pasują do odważnych, przebojowych kobiet, które lubią błyszczeć w tłumie i cenią ekstrawagancję. Modele wykonane ze srebra lub wersje złocone znajdziesz m.in. w sprzedaży online, na stronie https://selfiestore.pl/pl/sklep/kolczyki/nausznice.

Nausznice dodają szyku i wyglądają niebanalnie, mogą zmienić charakter looku. Z powodzeniem mogą być używane zarówno w stylizacjach casualowych, jak i wieczorowych. Eleganckie nausznice z ozdobami dostępne są w klasycznych formach obrączek lub innych ciekawych form, np. płatka śniegu. Pięknie komponują się z minimalistyczną biżuterią, np. naszyjnikami. Ozdobne nausznice możesz nosić pojedynczo lub w parach. To od ciebie zależy, czy chcesz, by biżuteria była mocnym dodatkiem stylizacji, czy jedynie jej subtelnym uzupełnieniem.

Nausznice typu obrączki

Nausznice obrączki są najbardziej klasyczną formą tego rodzaju biżuterii. Tego rodzaju ozdoby mają formę zaciskową. Dostępne są w różnych rozmiarach, szerokościach i wykończeniach. Gładkie i wąskie doskonale sprawdzą się w zestawieniu z innymi kolczykami. Możesz łączyć kilka nausznic naraz, tworząc modną kompozycję na górnej części ucha. Szerokie i wyraziste nausznice obrączki doskonale sprawdzą się w stylizacjach rockowych i festiwalowych. Chcesz je wyeksponować? Upnij włosy do góry lub odsłoń jedno ucho. Nausznice obrączki możesz nosić na każdej wysokości ucha – małżowinie, płatku lub środkowej części. Ten rodzaj kolczyków to doskonała opcja również dla osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z nausznicami. Forma obrączek jest klasyczna, łatwo łączy się z inną biżuterią, a dzięki różnym rozmiarom z powodzeniem możesz znaleźć jej najbardziej minimalistyczną wersję. Nausznice bez trudu można założyć do różnych stylizacji. Niezwykle modnym połączeniem jest na przykład noszenie ich z dresami.

Kolczyki nausznice o bardziej skomplikowanych kształtach

Ciekawym rodzajem nausznic, adresowanym do kobiet lubiących biżuterię w nietypowych i oryginalnych kształtach, są kolczyki zaciskane składające się nie z jednej, a np. z kilku obrączek. Pokrywają większą część ucha, a dzięki gładkiej i minimalistycznej strukturze mogą być łączone z inną biżuterią. Świetnie wyglądają zamocowane na górnej części małżowiny. Nausznice tego typu pasują m.in. do codziennych strojów. Ich oryginalna forma będzie doskonałym uzupełnieniem i urozmaiceniem stylizacji. Idealnie pasują do kobiet nowoczesnych, lubiących odważne formy i zabawę modą.

Informacja prawna