Dlaczego lubimy Moschino i love love?

W języku angielskim do określenia czynności, jaką jest używanie perfum wykorzystuje się zwrot, który można przetłumaczyć jako nosić, zakładać zapach. Jest w tym coś bardzo przekonującego i działającego na wyobraźnię, wszak perfumy stają się częścią noszonej garderoby. Częścią bardzo specyficzną, której nie widać, lecz, którą czuć i, która wzmacnia wrażenie robione na innych. Jednym z bardzo popularnych zapachów jest Moschino i love love. Za co ten zapach jest tak doceniany?

Anatomia perfum Moschino I love love

Moschino i love love został wykreowany przez mistrza perfum Olivera Crespa w 2004 roku dla mediolańskiego domu luksusowej mody Moschino. Z założenia, perfumy miały być orzeźwiające i energetyzujące, dlatego też zmysłowe doświadczenie z tymi perfumami rozpoczyna się tryskającymi słonecznym ciepłem zapachami cytrusów i czerwonych owoców. Pierwsze wrażenie zapachowe określane przez testujących perfumy kojarzone jest z intensywną wonią startej skórki pomarańczy. Te pobudzające zmysły tony opadając przechodzą w nuty słodkiej konwalii przeplecione z zapachem liści cynamonu. Te świeże kwiatowe aromaty stanowią serce Moschino i love love. Bukiet zapachowy tych perfum związują drzewne i piżmowe nuty pochodzące z drzewa Tanaka, piżma i cedru. Zapach Moschino i love love przypomina niektórym popularny Light Blue Dolce i Gabbana. Jednak Moschino proponuje zapach bardziej tryskający cytrusową energią.

Przeczytaj także:  Coty – poznaj najstarszy dom perfumeryjny

Moschino I love love – Na jakie okazje?

Mimo dość intensywnych i energetyzujących nut zapachowych, które tworzą I love love, perfumy te pachną delikatnie, w sposób, który się nie narzuca. Są lekkie, świeże i orzeźwiające dlatego też idealnie pasują na wiosnę, zwłaszcza lato jako dopełnienie letniego nastroju i towarzysz wakacyjnych przygód. Wiele osób docenia perfumy o każdej porze roku właśnie ze względu na ich energetyzujące właściwości. Pasują świetnie osobom aktywnym, uprawiającym sport optymistom. Moschino są również noszone na co dzień do biura, to głównie ze względu na ich subtelność i nienarzucający się charakter. Można być pewnym, że przy normalnym użytkowaniu I love love nie podrażniają nikomu nozdrzy, zwłaszcza kolegom i koleżankom alergikom.

Inne atuty Moschino I love love

I love love to bardzo uniwersalne perfumy. Dla osób zastanawiających się nad kupnem dla siebie lub w prezencie, trzeba zapewnić, że te perfumy to bezpieczny wybór. Uniwersalność tego zapachu polega także na tym, że mogą i są one używane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Trzeba powiedzieć także o cenie, która jest z pewnością jedną z ważnych miar popularności Moschino i love love. Te perfumy są cenowo łatwo dostępne. Fani zapachu mówią o luksusie w przystępnej cenie.

Przeczytaj także:  Jakie perfumy męskie podobają się kobietom?
Informacja prawna