Dieta pudełkowa. Dlaczego warto?

dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa jest trochę magiczna. Oferujewyśmienity komfort, który zapewnia domowy posiłek oraz wszelkie udogodnienia związane z zamówieniem. Jesteśmy fanami wszystkiego, co pomaga nakryć do stołu i, szczerze mówiąc, jesteśmy trochę zaskoczeni, że ktoś nie pomyślał o nich wcześniej. Ale, jak w przypadku wszystkiego w życiu, są kompromisy: Kartonowe pudła i plastikowe torby, brak miejsca na lodówkę i składniki, które muszą być gotowane zanim zamienią się w papkę.

Ostatecznie, czy zestawy do posiłków są tego warte? Odpowiedź, oczywiście, zależy od tego, kim jesteś. To, co jest dobre dla jednej osoby, może nie być dobre dla kogoś innego. Aby pomóc Ci znaleźć właściwą dla siebie odpowiedź, oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć zanim spróbujesz diety pudełkowej.

1. Możesz (i powinieneś) rozejrzeć się za zestawami do posiłków.

Jeśli jesteś zainteresowany zestawami do posiłków, oto uniwersalna prawda: oni też są tobą zainteresowani! Chcą cię jako klienta i są skłonni zachęcić cię znaczącymi rabatami dla nowych klientów. Nie ma wstydu w robieniu zakupów, żeby zobaczyć, co jest dla ciebie najlepsze; w rzeczywistości powinieneś wypróbować je wszystkie. Wypróbuj jedną firmę na tydzień, wstrzymaj lub anuluj subskrypcję (zawsze bardzo łatwo jest ją zatrzymać i/lub zarejestrować się ponownie, jeśli chcesz wrócić), a następnie wypróbuj inną firmę. Upewnij się tylko, że znasz termin zmiany lub anulowania zamówienia – zwykle jest to tydzień wcześniej.

Przeczytaj także:  Herbatki na odchudzanie pomogą ugasić pragnienie i zrzucić zbędne kilogramy!

2. Zestawy żywieniowe mają datę ważności.

Zestawy żywieniowe powinny przybyć w dobrym stanie, a jeśli zauważysz coś, co jest oczywiście złe, skontaktuj się z obsługą klienta. Ale należy również wiedzieć, że przedmioty, które dostaniesz, będą na końcu świeżości. Więc kiedy dostaniesz dostawę zestawu do jedzenia, nie odkładaj na później przygotowywania przepisów! Najpierw ugotuj dowolne owoce morza i zwróć uwagę na delikatne rzeczy, takie jak sałatka z zielenią i ziołami. I zaplanuj dzień dostawy tak, aby pudełka dotarły w dni, w których naprawdę masz czas na gotowanie.

3. Przepisy nie są obowiązkowe

Firmy produkujące zestawy dań zaspokajają potrzeby szerokiego grona odbiorców, co oznacza, że przepisy często mogą okazać się pomocne w dziale smaków. Nie musisz być niewolnikiem przepisu! Jeśli ten sos do smażenia wydaje się nijaki, należy go poprawić. Wyjmij olej chili, chiński czarny ocet, sos rybny. Jeśli tłuczone ziemniaki mogą się przydać, posypać odrobiną soli. Jest bardzo prawdopodobne, że twoja spiżarnia ma już wszystko, czego potrzebujesz, aby dostosować przepisy do własnych upodobań, więc nie ma się czego obawiać.

4. Musisz zrobić miejsce w lodówce – i w pojemniku na surowce wtórne.

Zestawy żywieniowe wymagają znacznej ilości miejsca w lodówce. To samo odnosi się do Twojego pojemnika na surowce wtórne. Nie ma możliwości obejścia plastikowych worków, butelek, które są dołączone do zestawu, nie wspominając o dużym kartonie, izolowanej wyściółce itp. Niektóre firmy są lepsze w opakowaniach niż inne, oferując rzeczy takie jak słoiki , które są wytrzymałe i wielokrotnego użytku, biodegradowalne torby i izolacje, która jest produktem nadającym się do recyklingu lub kompostowania. Każda firma posiada na swojej stronie informacje, jakich opakowań używa i jak je utylizować. Dobrze jest mieć to na uwadze przy podejmowaniu decyzji, która firma jest odpowiednia dla Ciebie.

Przeczytaj także:  Od czego zacząć odchudzanie?

5. Nie musisz się zbytnio angażować, by cieszyć się przepisami.

Wiele firm oferuje swoje pełne przepisy online dla klientów. W rzeczywistości często pozwalają one zaznaczyć swoje ulubione i zapisać je we własnym folderze przepisów online lub w aplikacji na telefonie. Niektóre firmy nawet mają bonusowe przepisy na rzeczy takie jak ciasteczka i desery, które nie są oferowane w zestawach, ale mogą wzbogacić twoje posiłki. Ponieważ większość z tych przepisów jest opracowana dla zestawów, są one zazwyczaj proste i szybkie do zrobienia. Dlaczego więc nie spróbować takiej diety pudełkowej?

Uważasz, że dieta pudełkowa jest dla Ciebie? Sprawdź ofertę kilkuset firm w porównywarce Cateromarket.pl. W ofercie m.in. dieta pudełkowa w Krakowie od 74 firm cateringowych!

Informacja prawna