Zawód masażysty, czyli klucz do zdrowia i harmonii.

Akademii Masażu Karuna

Zawód masażysty cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. Może być on wykonywany przez osoby, które ukończyły odpowiednią szkołę lub specjalne kursy zawodowe umożliwiające zdobycie uprawnień i umiejętności do wykonywania zabiegów.

Ukończenie kursów nie pozwala wprawdzie na wykonywanie masaży leczniczych, które są zarezerwowane wyłącznie dla techników masażystów i fizjoterapeutów. Jednakże umożliwia pracę w salonach kosmetycznych, hotelach czy w SPA.

Szkolenia z technik masażu posiada w swoich propozycjach dosyć duża ilość szkół i instytucji.
Gdzie zatem warto podjąć naukę?

Akademia sercem masażu

Jedną z bardziej popularnych instytucji prowadzących kursy masażu, cieszących się dużym uznaniem, jest Akademia Masażu Karuna Janusz Janeczek.  

Firma zasługuje na szczególną uwagę z tytułu oferty proponującej szeroką różnorodność masaży. Kursanci mają do wyboru 22 różne kursy w tym między innymi:

 1. kurs masażu orientalnego SPA,
 2. klasycznego i stemplami,
 3. masażu twarzy.

Firma proponuje również szkolenia w zakresie masaży pakietowych. Osoby zainteresowane mogą wziąć udział w zajęciach z masaży w ramach pakietów:

 1. orientalnego,
 2. ajuwerdyjskiego,
 3. egzotycznego.

Dostępny jest również bezpłatny kurs terapeuty SPA i Welness dla osób bezrobotnych. 

Dlaczego warto wybrać Akademię Masażu Karuna?

Kursy przeprowadzane są w siedzibie Akademii w miejscowości Rytel. Obejmują one zarówno wiedzę teoretyczną, jak i przede wszystkim praktyczną naukę masaży i zabiegów.

Kończą się otrzymaniem certyfikatu w języku polskim i angielskim. I zaświadczeniem potwierdzającym nabycie umiejętności i uprawnień do wykonywania danego typu masaży.

Ponadto Akademia na czas szkoleń gwarantuje każdemu uczestnikowi zakwaterowanie i wyżywienie.

Zajęcia prowadzą wysokiej klasy specjaliści posiadający ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w najlepszych ośrodkach szkoleniowych.

Poza tym w ramach nauki kursanci oprócz wiedzy i umiejętności przygotowujących do zawodu poznają także pełne wyposażenie gabinetów masażu oraz narzędzi niezbędnych do przeprowadzania zabiegów.

Poza tym o wysokiej jakości szkoleń świadczą również bardzo dobre opinie kursantów z ponad 520 już zrealizowanych szkoleń.  

Akademia Masażu Karuna to nie tylko szkolenia

Seminarzyści mają okazję w trakcie nauki zapoznać się między innymi z podstawowym sprzętem.

Doskonałym przykładem jest stacjonarne łóżko do masażu, wykonane z drewna bukowego.

Łóżko charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na wahania temperatur oraz wilgoci, a dodatkowo zapewnia pełną wygodę dla Klienta oraz poprawia komfort pracy masażysty.

Dodatkowo zajęcia szkoleniowe umożliwiają słuchaczom poznanie takich elementów wyposażenia jak

 • zestaw do masażu głowy Shirodhara,
 • materac do masażu tajskiego wykonywanego stopami.

Inne propozycje Akademii Masażu Karuna

Oprócz wysokiej jakości szkoleń kończących się uzyskaniem certyfikatu uprawniającego do wykonywania zawodu masażysty Akademia prowadzi również sklep.

Można w nim nabyć między innymi:

 • vouchery na poszczególne kursy masażu,
 • wyposażenie do gabinetu,
 • akcesoria niezbędne do pracy,
 • naturalne olejki,
 • kosmetyki,
 • inne produkty niezastąpione do wykonywania poszczególnych zabiegów.

Dodatkowo sklep oferuje zapewniające wysoki poziom higieny artykuły jednorazowego użycia. I gwarantujące wygodę i komfort ręcznie farbowane chusty pareo, odzież oraz biżuterię wykonaną z półszlachetnych kamieni.

Kurs w Akademii Masażu Karuna strzałem w dziesiątkę.

Perfekcyjne kursy połączone z pobytem w urzekających pięknem przyrody Borach Tucholskich i możliwością poznania pełnego wyposażenia gabinetu zabiegowego czynią z Akademii miejsce idealne do nauki nowych umiejętności. Znacząco poszerzających rozwój zawodowy i niosących pomoc i relaks wielu ludziom.

Miejsce to jest warte wyboru również z uwagi na fakt, że specjaliści prowadzący wykłady potrafią zarażać kursantów pasją. Pokazując, że masaż relaksujący jest często największą pomocą dla zestresowanych i przepracowanych ludzi, którzy zapomnieli o dawce rozluźnienia dla samych siebie.

W związku, z czym śmiało, można stwierdzić, że wybór Akademii Masażu Karuna do nauki zawodu masażysty jest bezsprzecznym „strzałem w dziesiątkę”.

Materiał sponsorowany.

 

Informacja prawna