Zabawki Tiny Love Magiczna Kraina

Dziecięce zabawki odgrywają bardzo ważną rolę w życiu maluszka. Wspierają rozwój procesów poznawczych dziecka, a także stymuluje jego rozwój.

Skłaniają do skupienia i aktywnej zabawy tym samym rozwijając również zmysły. Dlatego zabawki od Tiny Love Magiczna Kraina zostały zaprojektowane w taki sposób, aby od maleńkości wspierać rozwój smyka.

Jakie zabawki dla niemowlaka wybrać?

Na rynku jest ogromny wybór zabawek dla niemowlaka. Niestety wbrew powszechnej opinii nie wszystkie nadają się dla maluszków. Zamiast rozwijać umysł, utrudniają koncentrację i zachęcają do bierności.

Dlatego warto wybierać proste zabawki dostosowane do wieku dziecka. Ponadto w przypadku najmłodszych najlepiej sprawdzą się zabawki w stonowanych kolorach, które nie będą nadmiernie obciążać zmysłów dziecka takie jak z serii Magiczna Kraina.

Warto również wybierać produkty wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo i trwałość. Tiny Love jest firmą dbającą o jakość swoich produktów i troszczącą się o bezpieczeństwo najmłodszych. Zabawki są wykonane z certyfikowanych materiałów, które nie stwarzają niebezpieczeństwa w kontakcie z małymi rączkami.

Dlaczego kolor zabawek ma znaczenie?

Wzrok niemowląt jest jednym z najsłabiej rozwiniętych zmysłów, który potrzebuje czasu, aby się odpowiednio rozwinąć. Wszelkiego rodzaju jaskrawe i kolorowe zabawki nie są dla niego atrakcyjne, gdyż nie jest w stanie dostrzec ich barw. Na początku maluch potrafi dostrzec jedynie kontrastujące barwy takie jak czerń i biel. Dopiero z czasem zaczyna dostrzegać coraz więcej barw.

Odpowiednio stymulując narząd wzroku dziecka, rodzic może wspomagać tworzenie się nowych połączeń w mózgu, a także wspierać integrację sensoryczną malca.

Zabawki od Tiny Love stworzone z myślą o najmłodszych

Zabawki od Tiny Love Magiczna Kraina zostały stworzone z myślą o najmłodszych, aby wspierać ich prawidłowy rozwój. Stonowane, kontrastowe kolory pomagają kształtować się narządowi wzroku maluszka. Dzięki temu dziecko może powoli osiągać kolejne etapy rozwoju bez nadmiaru bodźców, które mogą zaburzać ten progres.

Maty edukacyjne, karuzele czy też łuki z zabawkami są wręcz stworzone dla małych odkrywców, zachęcają do zabawy i nauki nowych umiejętności. Dzięki odpowiedniemu dobraniu kolorów zachęcają dziecko do koncentracji i ćwiczenia umiejętności manualnych takich jak chwytanie. Ponadto ze względu na ciekawe elementy zapewnią wielogodzinną zabawę nawet dla najbardziej aktywnych maluszków.

Zabawki które rosną razem z dzieckiem

Zabawki z serii Magiczna Kraina towarzyszą dziecku w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju. Zarówno karuzele, jak i maty zostały wykonane w taki sposób, aby posłużyć jak najdłużej dziecku.

Maluch nie może się nimi znudzić. Na początku stymulują wzrok, słuch i koncentrację. Z czasem mogą posłużyć do ćwiczenia chwytu, a nawet do raczkowania jak np. w przypadku maty interaktywnej.

Karuzele i pałąki z tej serii zajmą dziecko na spacerze bądź w podróży zachęcając do odkrywania nowych rzeczy. Dzięki nim rodzic nie będzie musiał się obawiać buntu podczas długiej podróży.

Zabawki bezpieczne dla maleństwa

Produkty od Tiny Love przeznaczone są dla dzieci od urodzenia. Użyte materiały są w pełni bezpieczne dla malca. Rodzic nie musi się obawiać tym, że coś odpadnie i stworzy zagrożenie dla dziecka.

Dodatkowo materiały są nietoksyczne, dzięki czemu, nawet gdy jakoś element trafi do buzi małego odkrywcy, to mu nie zaszkodzi. Z tego powodu zabawki z serii Magiczna Kraina to doskonały pomysł na prezent dla każdego malucha.

Informacja prawna