Zabawki – PIDŻAMERSI

Pidżamersi to dzielni superbohaterowie, którzy w dzień są zwykłymi dzieciakami, a w nocy przemieniają się w prawdziwych pogromców złoczyńców grasujących nad miastem! Serial animowany o tym samym tytule stanowi hit wśród maluchów w wieku przedszkolnym, które w każdym odcinku mogą śledzić nowe losy ulubionych bohaterów. Wiesz, którym z nich chciałbyś zostać?

POSTACIE PIDŻAMERSÓW JAKO INSPIRACJA DO ZABAWY

Bohaterowie bajki Pidżamersi to inspirujące postacie, które szybko staną się jednymi z ulubionych wśród wszystkich malców! Głównymi postaciami Pidżamersów są Gekson, Sowella i Kotboy – to właśnie oni każdego dnia wspólnie wyruszają na misję ratowania świata przed groźnym i szalonym Romeo! Naukowiec rozmyśla w swoim laboratorium, jak zdobyć panowanie i pozbyć się Pidżamersów ze swojej drogi. Zadanie nie jest jednak proste, szczególnie że dzielne dzieciaki poruszają się iście kosmicznymi pojazdami i prędko docierają na każdą akcję!

FIGURKI PIDŻAMERSÓW DO ODGRYWANIA SCENEK

Figurki Pidżamersów (zobacz w sklepie https://www.kimland.pl/zabawki-z-bajek-filmow-seriali/pidzamersi) przedstawiają zarówno główne postacie, ale też bohaterów drugoplanowych jak Lunę, Nocnego Ninję, Armadylana czy PJ Robota. Figurki mierzą ok. 10 cm wysokości, a dzięki ruchomym kończynom można ustawiać je w całkowicie dowolnych pozycjach, które ułatwią odgrywanie rozmaitych scenek sytuacyjnych znanych z serialu animowanego. Figurki z bajki Pidżamersi dostępne są zarówno w pojedynczych blistrach, jak i w pełnych zestawach pakowanych po kilka sztuk.

MASKOTKI PIDŻAMERSÓW IDEALNE NA DOBRANOC

Pidżamersi pojawili się również jako maskotki do przytulania, które świetnie sprawdzą się dla najmłodszych widzów! Każda z zabawek tego typu wykonana została z materiałów najwyższej jakości, jakich żywe kolory zachęcają do wspólnej zabawy. Maskotki Pidżamersów szybko staną się ulubionymi przytulankami, bez których trudno będzie zasnąć!

PIDŻAMERSI IMIONA

Imiona Pidżamersów są łatwe do zapamiętania i nawiązują bezpośrednio do wyglądu i umiejętności głównych bohaterów. Sowella przypomina uroczą sówkę, Kotboy jest zwinny jak kot, a Gekson ma zielony stój przypominający skórę gekona.

Informacja prawna