Kiedy warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu bezpośrednio na lotnisku w Lublinie?

Wynajem samochodu obecnie jest jedną z najpopularniejszych usług. Nie da się ukryć, że wypożyczalni samochodów stale przybywa, a co więcej oferują one coraz to lepsze floty pojazdów i coraz bardziej korzystne warunki odnośnie wynajmu. Wiele osób, które często podróżują boryka się z problemem dotarcia z lotniska do centrum miasta z dużą liczbą bagaży przy pomocy komunikacji miejskiej, a z drugiej strony nie chcą oni tracić dużej sumy pieniędzy na taksówki. Lotnisko w Lublinie, podobnie jak wiele innych lotnisk oferuje podróżnym udogodnienia w postaci właśnie wypożyczalni samochodów. Wówczas od razu po przylocie, będą mogli oni dostać się w wyznaczone miejsca w wygodny i komfortowy sposób przy pomocy auta. Kiedy więc warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu bezpośrednio na lotnisku w Lublinie?

Komfort przemieszczania się z dużą ilością bagaży

Nie da się ukryć, że większość z nas podróżuje z kilkoma torbami, które są pokaźnych rozmiarów. Najpotrzebniejsze rzeczy zwykle zajmują sporo miejsca, a co za tym idzie po przylocie na lotnisko, nie rzadko mamy problem, żeby wszystkie torby dotransportować do wyjścia. Jak też wiadomo lotniska zwykle są sporo oddalone od centrum miast i nie inaczej jest w Lublinie, gdzie lotnisko znajduje się 10 kilometrów od wschodniej części miasta, a co dopiero mówiąc od centrum. Z pewnością nikt z nas nie chce szukać z dodatkowym obciążeniem w postaci bagażów właściwego autobusu, a następnie przepychać się przez tłum pasażerów wraz z torbami. Jeśli więc cenicie sobie komfort podróży, a także bezpieczeństwo to wypożyczalnia samochodów Lublin ma dla was idealne rozwiązanie. Szczególnie polecana jest firma CarFree.pl. Dysponuje ona nowoczesną flotą pojazdów, a co więcej nie nakłada na swoich klientów limitu kilometrów. Co więcej, samochód możecie zarezerwować jeszcze przed zaplanowaną podróżą, dzięki stronie internetowej. Wówczas od razu po przylocie, samochód będzie na was czekał, a wy nie będziecie musieli więcej martwić się o to, jak dostać się do centrum Lublina z bagażami.

Brak oczekiwania na taksówkę

Jeśli z lotniska w Lublinie, planujecie dostać się tylko i wyłącznie do hotelu to z pewnością nie będzie problemem zamówienie taksówki. Niemniej jednak często zdarza się tak, że zanim dotrą one na lotnisko to musi upłynąć sporo czasu. Co więcej, z pewnością nie będzie to jedna z najtańszych podróży w waszym życiu. Oczywiście, obsługa lotniska, może zamówić dla was taksówkę, jednak nikt nie da wam gwarancji, że podjedzie ona w wyznaczone miejsce w 20 minut, czy chociażby w godzinę. Właśnie dla tego o wiele lepiej jest postawić na wynajem samochodu Lublin. Wówczas nie będziecie musieli zaprzątać sobie głowy zamawianiem taksówki, a następnie oczekiwaniem na nią. Od razu po przylocie- jeśli nie zarezerwowaliście samochodu za pomocą strony – możecie udać się do wypożyczalni na lotnisku i po dopełnieniu formalności odebrać kluczyki do auta. W ten sposób nie tylko zaoszczędzicie czas, ale często zdarza się, że również pieniądze, gdyż wypożyczalnia samochodów Lublin oferuje mocno konkurencyjne ceny, gdzie użytkowanie auta przez całą dobę, może was wynieść znacznie mniej, niż jeden kurs taksówką.

Nieznajomość rozkładu komunikacji miejskiej nie będzie już zmartwieniem

Jedną z tańszych opcji dostania się z lotniska do centrum miasta jest oczywiście komunikacja miejska. To stwierdzenie da się usłyszeć z ust dosłownie każdego podróżnego, jednak czy znajduje ono odzwierciedlenie w rzeczywistości? Otóż warto rozważyć tę kwestię nie tylko z materialnego punktu widzenia, ale również z perspektywy dobrego samopoczucia podróżnego. Przylatując do nowego miasta w tym wypadku do Lublina, nie sposób wymagać od turystów tego, by zaznajomieni byli oni z siecią komunikacji miejskiej. Jak łatwo się więc domyślić, zanim wyjdą oni z terminala i znajdą odpowiedni przystanek autobusowy, a następnie właściwy autobus z pewnością przeżywają oni nie mały stres i zdenerwowanie. Szczególnie jeśli muszą dotrzeć w wyznaczone miejsce np. na ważne spotkanie z partnerem biznesowym o określonym czasie. Lublin jest miastem świetnie skomunikowanym i autobusy kursujące z lotniska do innych części miasta to codzienność, jednak nie dla turystów, którzy dopiero co do miasta przyjechali. Warto również wspomnieć o tym, że podróż komunikacją miejską, a także ewentualne przesiadki zabierają bardzo dużo czasu, co więcej- jak już zostało to wspomniane- podróż z wieloma bagażami w ciasnym autobusie nie będzie należała do najbardziej komfortowych. Wypożyczalnia samochodów Lublin znów staje się więc idealnym rozwiązaniem. Wynajmując auto nie musicie martwić się więcej o rozkłady jazdy autobusów, a także o ich kierunki. Samochody dostępne w ofercie wypożyczalni carfree.pl są wyposażone w system GPS, a co za tym idzie po wpisaniu właściwego adresu, bezpiecznie i szybko dojedziecie na miejsce.

Auto wypożyczone z lotniska w Lublinie jest idealnym rozwiązaniem na podróże po mieście

Lublin jest dużą metropolią i z pewnością poruszanie się po mieście autobusami nie należy do najłatwiejszych. Kiedy więc warto wypożyczyć auto bezpośrednio z lotniska w Lublinie? Otóż będzie to idealne rozwiązanie dla tych podróżnych, którzy chcą się w wygodny sposób poruszać po mieście, a co więcej chcą oni również zoptymalizować koszty swojego pobytu. Jeśli więc macie umówionych kilka spotkań w różnych częściach miasta, bądź chcecie po prostu postawić na komfortowe zwiedzanie, to właśnie wypożyczalnia samochodów Lublin przychodzi wam z pomocą. Samochód wynajmujecie bezpośrednio na lotnisku i parkujecie go pod hotelem w którym się zatrzymaliście. Na drugi dzień, nie musicie już wstawać dwie godziny wcześniej by zdążyć na autobus i dotrzeć na czas na umówione spotkanie. Samochód wyposażony w dokładną nawigację, będzie na was czekał. Wypożyczalnia aut Lublin na lotnisku nie nakłada na swoich klientów limitu kilometrów, a co za tym idzie możecie dowolnie i szybko poruszać się po mieście. Wspomniane również zostało o możliwości zoptymalizowania kosztów. W jaki sposób można tego dokonać? Otóż nie jest tajemnicą, że noclegi w Lublinie posiadają mocno zróżnicowane ceny. Jednak tak samo jak w wielu innych miasta, obiekty noclegowe położone jak najbliżej centrum, są najdroższe. Turyści często szukają hoteli jak najbliżej centrum, licząc na to, że znajdą w pobliżu przystanki autobusowe. Otóż wypożyczając samochód, uzyskuje się nieograniczoną możliwość przemieszczania się, a co za tym idzie spokojnie można zarezerwować tańszy nocleg nawet na obrzeżach miasta. Dotarcie do centrum nie będzie już wiązało się z zamawianiem taksówki lub oczekiwaniem na komunikację miejską.

Koszt wynajęcia auta jest niższy niż koszt taksówki

Kiedy jeszcze warto wynająć auto z wypożyczalni samochodów Lublin, która znajduje się bezpośrednio na lotnisku? Otóż jeśli chcecie zaoszczędzić, to jest to również rozwiązanie idealne dla was. Zacznijmy od tego jak przedstawiają się średnie koszty dziennego wynajęcia samochodu. Oczywiście jest to zależne od klasy pojazdu, niemniej jednak najczęściej jest to około 60 do 130 złotych za dobę. Warto również w tym momencie zaznaczyć, że przez cały dzień auto jest do waszej dyspozycji i macie nieograniczone możliwości podróży po mieście. Dla porównania, średni koszt taksówki, która dowiezie turystów z lotniska w Lublinie do ścisłego centrum miasta to koszt również około 70 do nawet 100 złotych. Jest to cena jednego kursu, bezpośrednio z lotniska do hotelu w centrum. W tym przypadku auto nie pozostaje do waszej dyspozycji, a jedyną opcją przemieszczania się po mieście pozostaje komunikacja miejska. Warto również zaznaczyć, że wynajmu auta dokonuje się na kilka lub kilkanaście dni, a im dłuży będzie okres najmu, tym cena za jedną dobę będzie niższa. Zwykle zawiera się umowę najmu, w której zamieszczone są wszystkie detale odnośnie użytkowania pojazdu, a wypożyczalnia pobiera symboliczną kaucję, która oczywiście jest zwraca w dniu oddania samochodu do firmy. Jak widać, wypożyczenie samochodu z lotniska w Lublinie jest jedną z najlepszych alternatyw, która nie tylko pozwoli podróżnym zaoszczędzić, ale również znacznie ułatwi im dostanie się z lotniska do miasta, a także sprawi, że poruszanie się po Lublinie będzie szybkie i bezproblemowe.

Informacja prawna