WIMIN – od kobiet dla kobiet

Ile razy mówi się, że menstruacja i inne sprawy kobiece to temat tabu? Czy może nawet się o tym nie mówi. Zamiast “Mam okres” powiemy “Mam te dni”. Miesiączka czy sprawy związane ze zdrowiem intymnym są wciąż tematem tabu, przez co trudno znaleźć sprawdzone i odpowiednie dla nas produkty. Marka WIMIN łamie te bariery i wychodzi naprzeciw problemom związanych z intymnością.

Czym jest marka WIMIN?

WIMIN to marka, którą tworzy kobiecy zespół. Słuchają one potrzeb innych kobiet i znajdują odpowiednie rozwiązania. Tworzą produkty, które same chcą używać na co dzień. Zależy im, aby każdy czuł się w swoim ciele komfortowo.

Jak powstają produkty WIMIN?

Produkcja opiera się na czterech filarach:

  1. Firma rozmawia z konsumentami o ich potrzebach.
  2. Ze wszystkich sił szuka najlepszego rozwiązania.
  3. Pracuje z najlepszymi producentami i składnikami.
  4. Na bieżąco bada czystość i jakość swoich produktów.

Co posiada w swojej ofercie marka WIMIN?

W oparciu o współpracę z setkami kobiet, WIMIN tworzy produkty, które ułatwiają dbanie o siebie i swoje ciało. W ich ofercie znajdziesz m.in.:

  • suplementy diety (na odporność, PMS, dobry seks czy lepszy metabolizm),
  • majtki menstruacyjne,
  • serum intymne,
  • lubrykant,
  • relaksującą kostkę do kąpieli.

Każdy z produktów jest dobrany z niezwykłą starannością, poprzednio wysłuchując potrzeby kobiet.

WIMIN – z myślą o kobietach

Marka WIMIN charakteryzuje się kilkoma ważnymi cechami. Pierwsza z nich to czyste i najlepsze składy produktów- bez niepotrzebnych wypełniaczy. Są one starannie przebadane i sprawdzone. Co więcej, składniki dobierane są w odpowiednich proporcjach – tworzy ona rzeczy z myślą o potrzebach różnych ciał – każdy ma się prawo czuć dobrze we własnym.

WIMIN troszczy się o ekologię!

Marka nie produkuje większej ilości śmieci niż tradycyjne opakowania, jednak stale dba o to, aby zmniejszyć ilość odpadów. Stale szuka odpowiednich, ekologicznych zamienników swoich opakowań. Należy jednak pamiętać, że opakowania dla suplementów muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, co utrudnia stworzenie idealnego opakowania.

WIMIN to nie tylko sklep internetowy!

Na stronie internetowej marki WIMIN nie tylko znajdziemy ich produkty, ale również #spiskobiet. Jest to raport z badania, w którym marka pytała o to, co najbardziej jest dla nas niekomfortowe oraz poznawała zdania na temat stresie, seksie i ciele. Dodatkowo, na stronie internetowej jest sekcja blogowa, na której poruszane są te mniejsze i większe “tematy tabu”. Nie masz na co czekać, wejdź na ich stronę i dowiedz się więcej!

Informacja prawna