Wibratory – wszystko co powinnaś o nich wiedzieć – poradnik zakupowy

Jakie są rodzaje wibratorów i czym się kierować dokonując zakupów w sklepie erotycznym?

Najmodniejsze zabawki erotyczne

Coraz więcej osób decyduje się na zakup gadżetów erotycznych, traktując to zupełnie naturalnie. Tego rodzaju zabawki przestają powoli być tematem tabu i rośnie świadomość roli, jaką odgrywają w sypialni. Sięgają po nie single, singielki oraz pary, osoby o różnych preferencjach seksualnych, bez względu na orientację. Dobrze wyposażony butik erotyczny daje tyle możliwości, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Pomimo ogromnego wyboru największą popularnością jednak niezmiennie cieszą się wibratory. To gadżety erotyczne  o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, a stale rosnąca liczba ich kształtów, rozmiarów i możliwości sprawia, że nigdy nie wychodzą z mody i nigdy się nie nudzą.

Wibratory i ich rodzaje

  • Wibrator klasyczny – prosty podłużny kształt wzorowany na penisie wcale nie musi wyglądać tak, jak on. Dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, wykonane z różnych materiałów najprostsze wibratory na pierwszy rzut oka nie muszą od razu sugerować swojego zastosowania. Nadają się do penetracji waginy, jak i odbytu.
  • Wibratory punktu G – zakrzywiona końcówka pozwala na odnalezienie tego magicznego miejsca i zaznania niebywałej rozkoszy podczas wykonywania jego masażu.
  • Wibrator królik – to model o specyficznym kształcie. Poza główną końcówką stworzoną z myślą o penetracji pochwy posiada drugą, mniejszą, mającą na celu pobudzania łechtaczki. To fantastyczna zabawka, która pozwoli intensyfikować doznania.
  • Wibrator realistyczny – tę linię już trudno pomylić z czymś innym. Nie można nikomu wmówić, że to modernistyczna figurka. Pomimo szerokiej kolorystyki kształt takiego wibratora jest jednoznaczny, zachowane są nawet uwypuklenia przypominające napięte żyłki. Modele te dostępne są w bogatej rozmiarówce, od skromnych, szczupłych wibratorów, po takie, które mogą napawać podniecającym strachem.

Czym się kierować wybierając wibrator?

Każdy z nas może mieć zupełnie inne potrzeby i w inny sposób odbierać przyjemności. Jedne kobiety wolą delikatne pieszczenie łechtaczki, inne pełną, głęboką penetrację. Wiele zależy też od konkretnego momentu, sytuacji, dnia cyklu i humoru. Różnorodność w łóżku jest jednak z reguły bardzo pożądana. To dlatego warto mieć w swojej sypialni kilka różnych modeli wibratorów i sięgać w danym momencie po ten, na który masz akurat ochotę.

Istotną rolę podczas zakupu wibratora odgrywa jego rozmiar. Panie na początku swojego życia seksualnego z reguły wolą zacząć od mniejszego modelu. To samo dotyczy osób pragnących otworzyć się na seks analny za pomocą takiego gadżetu.

Zwróć uwagę na materiał, z którego wykonany został wibrator, szczególnie jeśli istnieje ryzyko wystąpienia alergii. Najbezpieczniejsze dla alergików są wibratory szklane, ale nie są tak przyjemne w dotyku, jak silikonowe.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o wibratorach, znaleźć ten idealny dla siebie lub swojej drugiej połówki, skontaktuj się z konsultantem z profesjonalnego butiku. Sklep erotyczny online sekretnysekrecik.pl zapewni Ci obsługę na najwyższym poziomie, a przy tym maksimum dyskrecji. Już teraz przejrzyj ofertę. Możecie zrobić to wspólnie z partnerem/partnerką w ramach rozgrzewającej gry wstępnej.

Informacja prawna