Śpiworki dla niemowlaka to niezbędnik malucha

Niemowlaki mają wiele potrzeb, których same nie potrafią spełnić. Odpowiedni wybór należy zatem do rodzica, który dobre, jeśli podejmie najlepszą decyzję. Jednym z ważniejszych zagadnień jest zapewnienie dziecku spokojnego snu, a taki będzie korzystny dla dziecka oraz dla rodziców.

Szacuje się, że w pierwszych latach dziecka rodzice mogą stracić nawet 6 miesięcy snu. Jest to niekorzystna statystyka, nad którą jednak można pracować.

Warto w tym celu zapewnić dziecku dostęp do otulacza, który sprawi, że dziecko przez całą noc będzie otoczone ciepłem i przyjemnym, miękkim materiałem. Do tego warto również dodać, że noworodek w otulaczy może się swobodnie ruszać. Ręce oraz nogi mają sporo przestrzeni w otulaczu Swaddle up.

Śpiworki dla niemowlaka – jaki wybór będzie najlepszy

Śpiwór dla dziecka powinien być wykonany z tkaniny, która sprawi, że dziecko nie spoci się w ciągu nocy. Niekorzystnym wyborem może być postawienie na materiały sztuczne, nieoddychające. Korzystne może być wybranie produktów, które są wykonane z materiałów naturalnych, na przykład z bawełny. Jest to tkanina, która jest oddychająca oraz przyjemna dla skóry.

Otulacz Swaddle up to jedna z propozycji na rynku, której warto się przyjrzeć bliżej. Jest to produkt, który pozwala dziecku poruszać się swobodnie podczas snu. Przestrzeń na nogi jest szczelna, jednak wygodna. Prócz tego otulacz ma także miejsce na ręce, które wiele maluchów lubi unosić do góry podczas snu.

Śpiworki dla niemowlaka i spokojny sen

Śpiworki dla niemowlaka można stosować już w pierwszych miesiącach życia dziecka. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku nawet noworodków. Otulacze mają parametry, które pozwalają dostosować produkt do potrzeb rosnącego dziecka.

Otulacz Swaddle up umożliwia rodzicom przystosowane produktu w kilku etapach. Dla dziecka, które przekroczyło granicę 4 miesięcy, otulacz można pozbawić jednego ramienia, które można wygodnie odpiąć zamkiem błyskawicznym.

Część można jednak w każdej chwili z powrotem przytwierdzić. Otulacz jest również przeznaczony dla dziecka już całkiem dużego, w wieku 4 lat. Wtedy rodzice mogą całkowicie odpiąć rękawy, które dorosłym dzieciom nie są już potrzebne.

Czy warto mieć otulacz dla dziecka?

Śpiwór to dobra inwestycja na wiele lat. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dziecko w nocy może spać spokojnie, a razem z nic rodzice. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku chłopców oraz dziewczynek.

Produkt jest całkowicie bezpieczny, a dzięki niemu dziecko w nocy może swobodnie ruszać rękami oraz nogami. Dostęp rąk do twarzy dziecka powoduje, że to uspokaja się. Otulacz jest także lepszym rozwiązaniem niż kocyk, które w trakcie nocy może się ześlizgnąć.

Otulacz Swaddle up ze względu na swoją funkcjonalność oraz innowacyjność zdobył już kilka certyfikatów, które świadczą o niepodważalnej jakości. Otulacza nie należy wybierać sugerując się wiekiem dziecka.

Swaddle up i przydatne informacje

Swaddle up to marka, która powstała w Australii. Tam rodzice, którzy sami poszukiwali najlepszego rozwiązania dla swojego dziecka, wpadli na pomysł, by zaoferować swoje rozwiązanie także innym dzieciom. W ten oto sposób powstał śpiwór, który obecnie można kupić w wielu krajach.

Marka Swaddle up powstała w trosce o dzieci oraz o ich potrzeby.  Całość wykonana jest z materiałów, które przepuszczają powietrze oraz są wygodne. Kształt otulacza jest unikalny oraz opatentowany. Rozmiar można wygodnie dopasować dzięki informacjom, które dołączył producent.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna