Puzzle z własnym nadrukiem? Kreatywnie i oryginalnie!

Układanie puzzli to świetna zabawa. Jeszcze lepsza, jeśli można robić to wspólnie z przyjaciółmi. Na ogół jednak do wyboru mamy tylko te propozycje, które oferuje ich producent. A co, gdyby mieć puzzle z własnym nadrukiem? Takim, który przedstawia to, co chcemy? Z pomocą śpieszy sklep megakoszulki.pl. O co chodzi?

Czym są puzzle personalizowane?

To nic innego jak puzzle z własnym nadrukiem. Ty wskazujesz nam, jaki obraz mamy podzielić na elementy układanki, my go wykonujemy, a Ty cieszysz się zabawą. Jaki to może być nadruk? Klasyką są puzzle z własnym zdjęciem, ale wskazać nam możesz dowolny obraz, wzór, sentencję. Obraz możesz wzbogacić o zarówno stylowe, jak i zwariowane obramowania – kwiaty, serduszka, eleganckie portretowe ramki. A także dodać własne napisy. Niemal nic Cię nie ogranicza i możesz stworzyć bardzo unikalne puzzle personalizowane.

Jakie mogą być puzzle z własnym nadrukiem?

Nasze puzzle personalizowane występują w różnych rodzajach, rozmiarach i poziomie skomplikowania. Do wyboru między innymi masz:

  • małe, klasyczne puzzle,
  • puzzle magnetyczne,
  • puzzle składające się z 75, 96, 120 czy nawet 252 elementów,
  • różne rozmiary i proporcje, m.in. 19×19 cm, 28x19cm czy 33×27 cm,
  • puzzle w kształcie serca!

Czy puzzle personalizowane to dużo fatygi?

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że zamówienie i wykonanie puzzli nie wymaga od Ciebie wiele wysiłku. Jedyne, co musisz zrobić to zdecydować się na konkretny rozmiar, rodzaj i oczywiście podesłać nam swój obraz lub wzór. Najlepiej w postaci pliku graficznego. Możesz też skorzystać z naszej bogatej bazy obrazków, zdjęć i ClipArtów. Albo stać się prawdziwym projektantem przy użyciu narzędzi, które dostarczamy. Co mamy na myśli?

Uniwersalny kreator nadruków

Na megakoszulki.pl udostępniamy bardzo wygodny kreator nadruków. Jest prosty w obsłudze, a przy tym oferuje spore możliwości. Dobrać możesz rozmiar, rodzaj i wielkość poszczególnych puzzli. Następnie dodać własną grafikę lub pobrać ją z naszej bazy. Wtedy dopiero zabawa się zaczyna! Do zdjęć i obrazków dodać możesz dowolne obramowanie, wzbogacić tekstem, nieco pobawić się kolorystyką. Napisy mogą mieć dowolną wielkość, kształt czcionki czy barwę. Na koniec każdy swój projekt możesz zapisać. Własna inwencja i unikalny styl to najlepszy sposób na puzzle personalizowane. Nasz kreator nadruków służy też do personalizacji innych produktów z oferty megakoszulki.pl

Ty projektujesz, my wykonujemy

Gdy już zdecydujesz się na konkretny projekt, rozmiar i typ puzzli, my zajmujemy się resztą. Nadruk wykonujemy metodą sublimacji, a każdy z nich powstaje z wysokiej jakości materiałów. Nasze puzzle z własnym zdjęciem, wzorem i ramką są trwałe i estetyczne. Tobie zaś pozostaje zabawa w projektowanie, a potem układanie puzzli.

Dla kogo puzzle z własnym nadrukiem?

Dla każdego, kto kocha puzzle, a przy tym znudziły mu się oklepane projekty. Puzzle z własnym zdjęciem otoczone stylową ramką? Proszę bardzo! Piękna górska panorama wzbogacona sentencją? Nie ma problemu. A może coś bardziej szalonego? Wszystko zależy od Ciebie. Puzzle personalizowane świetnie nadają się na prezenty świąteczne, urodzinowe czy walentynkowe.

Informacja prawna