Praktyczne akcesoria dla niemowląt – jakie wybrać?

Pod tym hasłem skrywa się wszystko co nawet w najmniejszy sposób ułatwia życie rodzicom, zarówno tym wprawionym w codzienności rodzicielstwa oraz tym, którzy swoją niezwykłą przygodę w roli mamy i taty rozpoczynają.

Bo dzisiaj to do wszystkiego coś trzeba mieć…

Tak zapewne mówi nie jedna ciocia i babcia. I jest w tym dużo prawdy, bo skoro możemy ułatwić sobie życie i zaoszczędzić odrobinę czasu to dlaczego tego nie robić? Każda cena produktu dzięki, któremu będziemy mogli poświęcić więcej czasu naszemu dziecku albo skorzystać z chwili wytchnienia i nadrobić zaległości w książce, serialu czy śnie, jest warta każdej złotówki.

Kultowe produkty

W naszym sklepie znajdziecie kultowe i polecane marki takie jak Azeta Bio, Bbox, Boon czy Doidy Cup. Ale zaraz, zaraz to przecież ogólniki, a co możemy powiedzieć konkretnie o kilku produktach, które ukryły się aż na 49 stronach w podkategorii Akcesoria dla niemowląt?

Zacznijmy od początku

Zacznijmy od początku czyli od momentu gdy na świat przychodzi Bobas. Pierwsze czego dla niego chcemy to zdecydowanie czucia naszej miłości i ciepła – rodzicielska miłość, niezastąpiona i cudowna jest bezcenna, natomiast to co możemy zakupić to produkty dające fizyczne ciepło i to lżejsze i to mocniej otulające; pozwolą to osiągnąć marki takie jak Bolo, Bimbla czy Aden Anais z królującym muślinem. Później, dla trochę starszego bobasa, możemy wybrać dodatkowe akcesoria do spania np. poduszeczkę od Sleepee.

Kolejnym ważnym etapem w życiu niemowlaka jest osiągnięcie kluczowego wieku sześciu miesięcy i szykowanie się do procesu rozszerzania diety. Każdy rodzic na tym etapie wie, że cyferka w kalendarzu to jedno, natomiast realna gotowość dziecka to drugie i absolutnie nie powinno się przyspieszać tego etapu kiedy nasz bobas nie siedzi samodzielnie lub z delikatnym podparciem.

Kiedy już tak jest, możemy ruszać na zakupy. Niezależnie od tego czy wybierzemy metodę tradycyjną i to my będziemy karmić dziecko, czy też postawimy na zaufanie do dziecka i jego samodzielność wybierając metodę BLW ważne jest zakupienie podstawy rozszerzania diety.

Tu z pomocą przychodzi nam marka Done By Dear ze swoimi śliniakami, które „łapią” upadające z buzi jedzenie, dla rodziców stawiających na elegancje przy jedzeniu kaszki warto zerknąć na urocze produkty Elodie Details.

„Krzywy” kubeczek Doidy Cup to produkt, którego nie trzeba przedstawiać nikomu; natomiast każdy kto miał do czynienia z kilku miesięczniakiem, który w jednym momencie uczy się pić – tj. pije, przechyla kubek, wkłada do środka rączki, a do tego próbuje zaglądnąć do wnętrza kubka, wie, że takiemu wyzwaniu podoła tylko wyżej wspomniany Doidy.

Kubek zaprojektowany tak, że jedna ze ścian jest dłuższa, co czyni ją swego rodzaju rynienką, na której dziecko widzi wypływający płyn. Doidy nie ma sobie równych…no chyba, że wyjdziemy na spacer, czy to w wózku, czy zeskakując z jeździka, czy podczas pikniku w parku.

Takie ekstremalne warunki bez wylania ani kropli wody zapewni nam bidon b.box – tu szybko wspomnę, że b.box zapewnia swoje własne czyściki, ale nie możemy przejść obojętnie by nie wspomnieć o kaktusie Boon, który zawiera w sobie wszystkie możliwe czyściki – i te do butelek, rurek, smoczków czy małych i wąskich pojemniczków jak saszetki.

Saszetki na pokarm to fajna sprawa i szybkie wyjście zero waste, bo bardzo łatwo owsiankę przełożymy do ładnej i estetycznej saszetki od Zebra&Me – i przekąska na spacer jak znalazł.

Końca nie widać

Rozszerzanie diety, pielęgnacja, zabawa, dekoracje… w naszym sklepie produktów i pomysłów na ich wykorzystanie jest bez liku pozostaje nam tylko zaprosić to szukania, jesteśmy pewni, że znajdziecie tu wszystko co Wy i Wasze maluszki potrzebujecie.

Źródło: https://tamaja.pl

Informacja prawna