Jakie są pozycje seksualne?

pozycje seksualne

Pozycje seksualne mają gwarantować obojgu partnerom uciechę – nie jest natomiast tajemnicą, iż poszczególne spośród nich są wybierane poprzez panie, natomiast pozostałe poprzez panów. Zobacz ten artykuł, w którym prezentowane są zdecydowanie najlepsze pozycje seksualne z Kamasutry zapewniające największe doświadczenia partnerom obojga płci. Pozycje seksualne, we współzależności od ułożenia ciał kochanków, mogą nie jedynie dawać czynniki o różnej wielkości, jednak też odpowiadać na określone potrzeby partnerów. Poszczególne pozycje seksualne są szczególnie pożądane poprzez panów, bowiem zapewniają dokładną penetrację chociażby, jeśli partner nie jest dobrze obdarowany, za to kolejne wybierane są poprzez panie – zazwyczaj ze względu na opcję kontroli tempa stosunku i dobre dotarcie do łechtaczki.

Główne pozycje seksualne

Miłość fizyczna może stanowić dobrym przejawem uczuć łączących partnerów. To szczególnie prosty sposób na wzmocnienie relacji oraz połączenie więzi. Każda para musi stworzyć swój język zrozumienia oraz komunikacji, nauczyć się siebie psychicznie oraz faktycznie – w normalnych, codziennych sytuacjach, aby związek był źródłem radości oraz przyjemności, analogicznie rzecz ma się jeżeli chodzi o sex. Natomiast nie od razu Rzym zbudowano – to wymaga czasu, podstawowej umiejętności oraz szczypty pokory. Na początek, nim damy się ponieść fantazjom oraz gorącym uczuciom, należałoby wziąć na warsztat klasykę, inaczej pozycje klasyczne – typowe erotyczne ABC. Brzmi jak frazes, szczególnie jeżeli temat zdaje się nieobcy, jednak wbrew pozorom chociażby najprostsze wyjścia potrzebują umiejętności oraz obeznania.

Kamasutra to pozycja obligatoryjna

Najsłynniejszy traktat o sztuce miłości, inaczej Kamasutra, zaistniała w początkowych wiekach naszej epoki. Oraz do tejże chwili jest współczesna. Księga owa oznacza całość pytań połączonych ze stosunkiem, choćby najsłynniejszą jej częścią są niewątpliwie pozycje erotyczne. Kamasutra proponuje m.in. jakie spośród nich będą najlepsze ze względu na budowę ciała i wielkość organów seksualnych. W Kamasutrze można odnaleźć mnóstwo inspiracji, jakie na nowo uruchomią namiętność pomiędzy kochankami. Większość propozycji powoduje, iż każda para odkryje co najmniej parę pozycji, jakie na stałe wejdą do ich sypialni. Eksperymenty najlepiej zacząć jak najszybciej.

Gra wstępna

Zazwyczaj natomiast przed seksem warto jest dopilnować o dobrą atmosferę. Dobre światło, muzyka lub zapach mogą zapalić zmysły kochanków. Drugim krokiem jest gra wstępna, jaka w miarę możliwości nie winna być ani za krótka ani również zbyt długa. Wtedy partner może całować oraz pieścić kobietę oraz na odwrót. Sukcesywnie po otrzymaniu już właściwego poziomu pobudzenia można przejść do następnego kroku, jakim jest penetracja. Jako, iż jest mnóstwo pozycji seksualnych każda para może mieć parę ulubionych. Warto jest również od czasu do czasu poeksperymentować oraz wprowadzić kolejne pozycje w łóżku, jakie mogą być również niezwykle pociągające dla obojga partnerów.

Przeczytaj także:  Jak urozmaicić życie seksualne?

Pozycja na jeźdźca

Panie uwielbiają ową pozycję, bowiem będąc nad partnerem, mają więcej władzy nad rytmem oraz głębią posunięć. Mężczyzna leży na plecach, natomiast kobieta siedzi na nim przodem do niego. Może klęczeć czy kucać, natomiast piersi znajdują się tuż ponad partnerem. Jest to bardzo wygodna pozycja, bowiem oboje partnerów znajduje się bardzo blisko. Pozycję na jeźdźca cenią sobie także kobiety, jakie kochają patrzeć na twarz partnera. Natomiast przy tymże kobieta odczuwa zdecydowaną władzę nad własnym kochankiem. Dla obojga jest to wspaniały element. Kobieta może również kontrolować głębię penetracji i jej bieg, zależnie od własnych preferencji.

Pozycja na pieska

Okazuje się, iż to nie pozycja misjonarska jest szczególnie poszukiwana na świecie! Z doświadczeń wynika, iż ludzie szczególnie uprawiają seks od tyłu, w pozycji na tzw. pieska. Czemu zarówno panie oraz panowie tak kochają tąż pozycję? Pozycja na pieska z jednej strony pozwoli na głęboką penetrację kobiety oraz stymulację jej piersi czy łechtaczki poprzez partnera. Poza tymże, głęboka penetracja oraz możliwość swobodnego poprawiana jej kąta pozwoli na stymulację punktu G. Z innej strony, jest to pozycja, jaką lubią panowie. Daje ona ponieważ przyjemne wrażenia wizualne. Zapewnia badanie tempa oraz głębi penetracji,

Pozycja seksualna kwiat lotosu

W stosunku można przyjmować mnóstwo pozycji, natomiast zachętą dla par mogą być chociażby pozycje Kamasutry. To oczywiście w niej oryginalnie odnalazła się pozycja określana „kwiatem lotosu”. Jest ona być może nieoczywista oraz nie powala w prosty sposób uzyskać orgazmu, jednak wszystko to wynagradza parom wrażenie bliskości oraz radości, też jeżeli chodzi o wymiar uczuciowy zbliżenia seksualnego. Kwiat lotosu nie jest pozycją dla wszystkich, bowiem wymaga od kochanków sprawności oraz formy. Należy również pogodzić się z relatywnie niedużą wolnością ruchów, jaka dotyczy tejże oczywiście pozycji seksualnej.

Przeczytaj także:  Brak ochoty na seks u partnera - co pradzić?

Pozycja na łyżeczkę

Pomimo iż utarło się, iż to panowie niezwykle kochają pozycję na pieska, to niezwykle lubią ją też panie. Polega ona tymże, iż kobieta układa się na czworaka, natomiast facet wchodzi w nią od tyłu. Pomimo iż to facet dominuje, kobieta czuje wielką rozkosz, bo w pozycji na pieska dopuszczalna jest intensywna aktywizacja punktu G i ścian pochwy oraz łechtaczki. Prócz tego mężczyzna może także dotykać dłońmi jej ciało, w tymże także łechtaczkę.

Pozycja stojąca

Jest to pozycja seksualna, jaką zdecydowanie należałoby przyłączyć do Waszego repertuaru. Mężczyzna przyjmuje pozycję stojącą, podczas kiedy kobieta otacza go stopami. Partner obejmuje jej pośladki oraz plecy. W tejże pozycji będziecie mogli w pełni oddać się ponieść żądzy. W teorii nie ma żadnych zastrzeżeń, jeżeli chodzi o miejsce, w jakim możecie spróbować ową pozycję – dobrze sprawdzi się podczas normalnych zbliżeń (niewątpliwie, jeżeli mężczyzna ma odpowiednio mocne ramiona). Owa pozycja będzie wymagała nieco trudu.

Odwrócona kowbojka

Pozycje seksualne, w jakich to kobieta narzuca tempo ruchów, znacznie częściej dają kobiecie orgazm. Odwrócona kowbojka po niskich zmianach sprawi, iż odkryjesz kolejny wymiar rozkoszy. Siedząc plecami do partnera, zamiast się rozkraczyć, złącz własne stopy ustaw je nie opodal bioder mężczyzny, jednak pomiędzy jego stopami. Połóż płasko stopy mniej więcej na wielkości jego kolan. Wesprzyj się rękami, kładąc je za sobą. Owa pozycja jest o tyle interesująca, iż daje nie jedynie dużą penetrację, jednak także zapewnia Ci szansę aktywizacji łechtaczki.

Najlepsze pozycje w ciąży

Dla wielu par ciąża nie znaczy przestania życia erotycznego, natomiast wprost odwrotnie – wszak to jest oczywiście tenże czas, gdy do woli można się upajać seksem bez jakichś zabezpieczeń. Niewątpliwie, z każdym miesiącem jest to jeszcze cięższe ze względu na rosnący brzuch, jaki staje się utrudnieniem natury fizycznej. Najlepsze pozycje w ciąży? Z pewnością wszystkie od tyłu, w szczególności natomiast pozycja na łyżeczkę, jakiej kolejnym plusem jest wygodny, niewymagający charakter. Odpowiednią pozycją w pierwszych miesiącach ciąży jest pozycja na jeźdźca, natomiast później może się ona okazać za ciężka.

Informacja prawna