Organizujemy wieczór kawalerski w Warszawie: poradnik krok po kroku

Organizacja udanego, a najlepiej niezapomnianego wieczoru kawalerskiego to duże wyzwanie. Warto pomyśleć o tym wydarzeniu odpowiednio wcześnie i rozpocząć przygotowania na długo przed wyznaczonym terminem. Oto lista, którą należy „odhaczyć”, aby wieczór kawalerski w Warszawie zachwycił wszystkich, a zwłaszcza Pana Młodego.

Organizator

Organizatorem wieczoru kawalerskiego nie powinien być Pan Młody, lecz jego świadek i inni zaproszeni goście. Przyszły małżonek ma już wystarczająco dużo obowiązków i wydatków na swojej głowie – jego rolę należy ograniczyć więc do sporządzenia listy osób zaproszonych. Przygotowaniem i sfinansowaniem całego wydarzenia powinien zająć się ktoś inny, najlepiej najbliższe osoby zaproszone na ślub – oczywiście płci męskiej. Składkę na wybrane atrakcje i pokrycie pozostałych kosztów warto zebrać na długo przed wieczorem kawalerskim, aby uniknąć nieprzyjemności i przykrych niespodzianek.

Atrakcje

Wieczór kawalerski w Warszawie może upłynąć pod znakiem różnego typu aktywności. Należy dopasować je przede wszystkim do preferencji Pana Młodego, ponieważ to on ma być najbardziej zadowolony z tego wydarzenia. Jeśli jest fanem sportu, sprawdzi się na przykład paintball czy ścianka wspinaczkowa. Z kolei mężczyzna żądny bardziej ekscytujących przygód powinien zachwycić się atrakcją wyzwalającą adrenalinę, na przykład skokiem ze spadochronem. Nie mając żadnego konkretnego pomysłu na wieczór kawalerski w Warszawie, warto zdecydować się na klasyczne rozwiązanie, jednak w nowoczesnym i eleganckim wydaniu, czyli na klub ze striptizem. W miejscach, takich jak New Orleans Gentlemen’s Club uczestnicy imprezy będą mogli nie tylko pooglądać piękne kobiety, ale również dobrze zjeść czy napić się lepszego alkoholu.

Dojazd

W Warszawie może bawić się ekipa Pana Młodego z każdego miejsca w kraju – wystarczy, że organizator zaplanuje dojazd na miejsce atrakcji. Znacznie wygodniejszą opcją niż męcząca podróż własnym samochodem czy komunikacją publiczną, będzie zamówienie transportu z kierowcą. Dobrym rozwiązaniem może okazać się wybór ekskluzywnej limuzyny lub imprezowego autobusu, w którym zabawa zacznie się jeszcze przed dojazdem do Warszawy.

Jedzenie, alkohol, prezenty

Detale mają znaczenie również w przypadku organizacji wieczoru kawalerskiego. Chociaż atrakcje są ważne, należy pomyśleć także o bardziej trywialnych potrzebach, takich jak jedzenie. Wyjątkowe okoliczności powinny zostać uhonorowane wyszukanym posiłkiem, który można okrasić dodatkowo lepszym alkoholem. Nie będzie to problemem, jeśli jako atrakcję wybierzemy klub męski z restauracją. Na koniec warto pomyśleć także o prezencie, który jest niejako pamiątką dla Pana Młodego. Często bywa nią prywatny taniec striptizerki, jednak upominkiem może być również coś rzeczowego, na przykład zabawny gadżet czy inna męska zabawka.

Do planowania i organizacji wieczoru kawalerskiego warto przystąpić na co najmniej miesiąc przed planowanym terminem wydarzenia. Będzie to optymalny czas na zebranie środków, zarezerwowanie atrakcji czy chociażby uzyskanie urlopu w pracy.

Informacja prawna