Mini bikini – bielizna dla odważnych

Moda plażowa na przestrzeni ostatnich kilkuset lat dość mocno się zmieniała. Kobiety decydowały się na coraz odważniejsze stroje, co często wyłamywało się z tabu i nierzadkie były interwencje policji na plażach na całym świecie. Obecnie bikini, tak kontrowersyjne połowie dwudziestego wieku, już nikogo nie dziwi. Istnieje jednak bielizna, która jest uważana za dość odważną, a chodzi tutaj o mini bikini.

Mini bikini – czym się ono różni?

                Jak sama nazwa wskazuje, mini bikini jest jeszcze bardziej okrojoną wersją klasycznego bikini. Jeżeli uznajesz, że klasyczne bikini odsłania za dużo twojego ciała, możesz wybrać jeszcze bardziej odchudzoną wersję. Bardziej odsłonięte pośladki, niższy stan, mocne przyleganie do ciała – to cechy charakterystyczne, którymi może pochwalić się mini bikini. W połączeniu z dobrze dobranym stanikiem, taki komplet może zrobić prawdziwą furorę na plaży.

Projektowanie mini bikini jest jednak sporym wyzwaniem – trzeba zadbać, by bielizna dobrze przylegała do ciała i nie zsuwała się z najbardziej newralgicznych miejsc. Ważny jest również materiał, który powinien być przyjemny i zapobiegać niepożądanym obtarciom w okolicy pachwin, a także po prostu dobrze wyglądać. Mini bikini powinno również podkreślać kształt pośladków, co również stanowi wyzwanie dla projektantów.

Majtki od mini bikini – nie tylko na plażę?

                Nie da się ukryć, iż pierwotnym zastosowaniem mini bikini są warunki plażowe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by taką bieliznę stosować w warunkach codziennych. Dobre przyleganie do ciała i podkreślenie kształtu pośladków sprawia, że idealnie komponują się z obcisłymi spodniami, spódniczkami czy sukienkami. Materiały stosowane w takich majtkach pozwalają również skórze oddychać, co w życiu codziennym jest niezwykle ważnym atutem.

Mini bikini jest więc naprawdę ciekawym wyborem na letnie, plażowe szaleństwo, lecz nie musi być one jedynie przeznaczone na pokazanie ciała na plaży. Dobrze dobrane bikini może być bowiem naprawdę dobrą bielizną na co dzień.

Informacja prawna