Kije teleskopowe na co zwrócić uwagę

Sprzątanie jest przeważnie kłopotliwe, a już najbardziej takie, gdzie trudno dosięgnąć zabrudzonych miejsc. Są to przeważnie powierzchnie położone wyżej, do których nie ma dostępu z poziomu podłogi. Aluminiowe kije teleskopowe, które posiadamy w naszej ofercie, są rozwiązaniem bardzo bezpiecznym, nie wymagają korzystania z drabiny czy stopni, dzięki nim łatwo umyjesz szyby wraz ze wszelkimi smugami i zabrudzeniami, pozwalając na szybsze i bardziej ergonomiczne mycie.

Do czego służą

Drążki teleskopowe mogą służyć nie tylko do mycia okien na wysokościach, ale także pomagają w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc, takich jak wysokie szafy, lampy sufitowe, czy wysokie sufity w pomieszczeniach. Istnieje możliwość dołączenia specjalnej końcówki, takiej jak szczotka do szorowania, czy uchwyt do mycia okien, dzięki czemu z łatwością usuniesz zabrudzenia wysokich witryn sklepowych wszelkich przeszkleń. Z dużym sukcesem sprawdzi się także kij ze szczotką do omiatania pajęczyn w trudno dostępnych miejscach. Przy użyciu kija wysuwanego ze szczotką do pajęczyn, wyeliminujesz wszelkie pajęczyny bez większego wysiłku, z łatwością dostaniesz się także do kątów, lub do wentylacji sufitowej. .. Do każdej z tych czynności niezbędny jest sprzęt, który maksymalnie ułatwi pracę. Taki kij stanowi jeden z najważniejszych elementów ręcznego sprzętu do sprzątania i czyszczenia w miejscach gdzie dostęp bezpośredni przy użyciu ręki jest niemożliwy. Umożliwia pracę w wygodnej pozycji, stojąc na stabilnym podłożu. Łatwo jest nim manewrować, a prace na wysoko położonych powierzchniach są bezpieczne oraz pracownicy nie potrzebują kwalifikacji do pracy na wysokościach. Solidne i niezawodne kije ułatwią pracę personelowi sprzątającemu i umożliwią gruntowne sprzątanie.

Przeczytaj także:  Czysty dom bez chemii

Kompletny zestaw

Długi kij teleskopowy zakończony jest uchwytem z gwintem, gwint ten  jest kompatybilny z różnymi akcesoriami do mycia szyb. Większość tych akcesoriów można kupić w gotowych zestawach, np.: szczotka do szorowania, myjka do okien, kij teleskopowy, ściągaczka do szyb itp. Zdarza się oczywiście, że jedna z części ulega zniszczeniu, można ją wówczas bez problemu dokupić. Dlatego też w naszym sklepie dostępne są elementy z tak bogatej oferty, że każdy może wybrać to czego aktualnie potrzebuje.

Konstrukcja

Kije teleskopowe są lekkie podczas użytkowania, a jednocześnie są bardzo trwałe i wytrzymałe – wykonane są bowiem z aluminium i dodatkowo zabezpieczone powłoką foliową. Posiadają ergonomiczny uchwyt oraz trwałą konstrukcję o regulowanej długości, dzięki której po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. Nasze kije wykończone są specjalną strukturą, która zapobiega wyślizgiwaniu się z rąk, a także kij pozostaje stabilny i można nim łatwo manewrować.  Ergonomia kija teleskopowego, powoduje spory komfort pracy i zabezpiecza przed powstawaniem urazów stawów, mięśni czy też powszechnych odcisków. .Oczywiście przede wszystkim kije pozwalają wykonywać porządki, ograniczając ryzyko upadku i kontuzji.

Informacja prawna