Karta Lewiatan – dlaczego warto?

Wiele jest na rynku najrozmaitszych kart lojalnościowych i tych, które uprawniają do kupowania po okazyjnych cechach, bądź też korzystania z atrakcyjnych promocji. Mało jest jednak kart tak atrakcyjnych dla konsumenta, jak karta lewiatan. Czym konkretnie się ona charakteryzuje i jak ją można zdobyć?

Czym jest karta Lewiatan?

Karta Lewiatan to karta lojalnościowa, która przy każdych zakupach umożliwia oszczędzanie. Jak to działa i czy różni się od typowych kart tego typu?
Przy każdych zakupach w sklepie Lewiatan, gdy kasjerowi podana zostanie przy płaceniu specjalna karta, nabite zostaną na nią punkty. Punkty te, gdy tylko zostaną zgromadzone w odpowiedniej ilości, mogą posłużyć do wymiany na bony sklepowe, którymi następnie można zapłacić za zakupy. Jak więc widać, nie ma tu potrzeby kupowania czegokolwiek dodatkowego. Często bowiem jest tak, że firmy udostępniające takie kary, dają możliwość kupienia czegoś po zniżce, tak czy inaczej wydajać pieniądze. W przypadku karty Lewiatan jest inaczej. Dzięki zgromadzonym punktom, a następnie przy ich pomocy zdobytym bonom, można wykonać zwykle zakupy.

Jak to konkretnie działa?

Co dokładnie trzeba zrobić, by stać się posiadaczem takiej karty, oraz w jaki konkretnie sposób przyznawane są bony za zgromadzone punktu?
Jest to niezwykle proste, ponieważ aby posiadać kartę lewiatan, trzeba jedynie udać się do któregokolwiek sklepu tej sieci, a następnie poprosić sprzedawcę o wydanie takiej karty. Kolejnym krokiem jest wejście na stronę internetową podaną na karcie i zarejestrowanie jej. Bardzo istotne jest to, że nie trzeba podawać żadnych swoich danych, poza oczywiście adresem e-mail oraz numerem telefonu, który służyć będzie do weryfikacji karty. Po tej czynności należy tylko udać się do sklepu, wykonać pierwsze zakupy i po raz pierwszy użyć karty, co sprawi, że stanie się ona aktywna.
Jak jednak wygląda przyznawanie punktów? Minimalna kwota zakupów, jakie trzeba zrobić, to 10 złotych. Każdy punkt uzyskuje się w chwili, gdy paragon powiększony będzie o każde 5 złotych. Bony na zakupy uzyskuje się gdy:

– zgromadzi się 200 punktów – 10 złotych,
– zgromadzi się 390 punktów – 20 złotych,
– zgromadzi się 950 – 50 złotych.

Czy warto posiadać kartę lewiatan?

Na koniec warto zapytać, czy warto taką kartę posiadać? Nie będzie zaskoczeniem, jeśli padnie odpowiedź twierdząca. Mało jest rynku takich ofert jak karta Lewiatan. Pozwala ona bardzo szybko i wygodnie oszczędzać, bez żadnych ukrytych haczyków, czy stwarzanych przez sklep trudności. Cały program jest przejrzysty, uczciwy i zachęcający do tego, aby z nie korzystać

Informacja prawna