Jak odzyskać faceta w kilku krokach?

Najdziwniejszą rzeczą dotyczącą powrotu do byłego jest to, że odzyskanie byłego nie jest takie trudne. Wystarczy kilka sztuczek, aby ułatwić sobie powrót i sprawić, że będzie to naprawdę łatwe. Tak naprawdę trudną częścią jest utrzymanie go, gdy już wróci.

Istnieje różnica między nauką, jak odzyskać swojego byłego, a wiedzą jak zdobyć ponownie swojego byłego. Wiele kobiet każdego dnia wraca do swoich byłych, jest to rozwiązanie łatwiejsze niż szukanie nowego partnera i ponowne docieranie się nawzajem.

Niestety, wiele większość z wracających kobiet – traci swojego byłego ponownie. Dlaczego tak się dzieje? Te same problemy, które wcześniej zniszczyły ich związek – wciąż istnieją i najczęściej są nierozwiązane. W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać faceta.

5 kroków – jak odzyskać byłego 

Odzyskanie byłego jest trudne tylko wtedy, gdy popełniamy błędy. Niestety, bardzo łatwo jest je popełnić, gdy zmagamy się z bólem rozstania z typowymi uczuciami zagubienia i nieszczęścia.

Kiedy pojawia się plan 5 kroków, nie czujemy się zdezorientowani. Będziemy dokładnie wiedzieć, dokąd zmierzamy i dokładnie jak się tam dostać, oraz jak poradzić sobie z rozstaniem. To pozwoli ujrzeć światło na końcu szarego tunelu.

U podstaw odzyskania byłego jest przypomnienie mu, jak bardzo za tobą tęskni i jak dobry był wasz związek. I właśnie o to chodzi w pierwszym kroku – tęsknota.

Krok 1 Zasada braku kontaktu

Istotne jest aby facet zdał sobie sprawę z tego jak bardzo za nami tęskni. Żeby tak się stało, między wami nie może być żadnego kontaktu. Należy zerwać wszelkie stosunki i kontakty na przynajmniej 4 tygodnie. Oznacza to brak rozmów, sms-ów, wiadomości czy wspólnych wyjść, nawet z innymi znajomymi.

To typowe po rozstaniu, że chcemy ciągle o tym myśleć, martwić się, zastanawiać, analizować. To oczywiste dla ludzi, że myślą o związku lub rozpadzie. Ale czy pomaga? Zdecydowanie nie. Dlatego Ty musisz przestać to rozpamiętywać, zastosować zasadę zerowego kontaktu i pozwolić jego psychice działać.

Krok 2 Ignorowanie swoich instynktów 

Najczęściej to kobiety popełniają wiele fatalnych błędów po rozstaniu. Te błędy odciągną twojego byłego od ciebie i prawie zrujnują twoje szanse na powrót do niego. Najgorsze w tych błędach jest to, że są naturalne i zdarzają się, gdy podążamy za swoimi instynktami. Dlatego czas rozważyć ignorowanie swoich instynktów.

Na pierwszy rzut oka wydaje się to niesprawiedliwe, i takie jest. To niesprawiedliwe, że instynkty będą skłaniać nas do robienia rzeczy, które zrujnują szanse na powrót do swojego byłego. Dlatego tak ważna jest zasada braku kontaktu – aby wyeliminować ryzyko popełnienia któregokolwiek z tych fatalnych błędów.

Krok 3 Bycie silniejszą, gdy on staje się słabszy 

Zapewne pojawiło się pytanie: co robić w okresie braku kontaktu. Odpowiedź jest bardzo prosta: należy stawać się coraz silniejszą, w momencie gdy on będzie słabł w tym czasie.

Podczas gdy on coraz bardziej zauważa naszą nieobecność w swoim życiu, będziemy się stawały coraz lepsze, poczujemy się lepiej, silniejsze i bardziej niezależne, a także staniemy się zdrowsze fizycznie i emocjonalnie.

Można wykorzystać ten czas aby stać się pewniejszą siebie, szczęśliwszą, a także uzyskać nową, zdrowszą perspektywę na związek.

Krok 4 Co zrobić gdy prawda dotrze do niego 

Gdy docieramy do kroku 4 – to za nami jest niezwykły sukces, ponieważ udało nam się spełnić 3 poprzednie kroki. W tym momencie obraz ciebie jako kogoś zdesperowanego, potrzebującego i czepliwego w umyśle twojego byłego znikł, a on prawie na pewno zastanawia się, co kombinujesz. Myśli też o dobrych chwilach, jakie razem spędziliście, teraz, gdy zniknęły świeże wspomnienia bolesnego rozstania.

Dlatego teraz jest idealny czas na uderzenie.

Krok 5 Nawiązanie kontaktu 

Gdy miną już magiczne 4 tygodnie bez kontaktu, Ty poprawisz swoje poczucie wartości, swoją pewność siebie – należy przemyśleć, jak skontaktować się ze swoim byłym.

Jeżeli on nie skontaktował się z Tobą do końca czwartego tygodnia bez kontaktu, nadszedł czas, aby skontaktować się z nim, a następnie spotkać. Podczas gdy on tęskni za tobą i pamięta dobre czasy, poprawiasz swój umysł, ciało i obraz siebie, a pełny pakiet będzie nie do odparcia.

Najlepszym sposobem, aby ponownie zaprosić swojego byłego na randkę, jest NIE nazywanie tego randką. Należy pamiętać – chcemy się z nim zaprzyjaźnić i podtrzymać tą przyjaźń – a nazywanie tego randką sprawi, że będzie panikował (ponieważ ujawnia, że masz plan powrotu do niego, co zniechęci go bardziej niż cokolwiek innego).

Jak odzyskać faceta? Podsumowanie

Jak widzisz odzyskanie byłego faceta chociaż ciężkie, jest możliwe. Najważniejsze to działanie według planu, z możliwie jak najbardziej chłodną głową. Kluczowym jest, aby nie dawać ponieść się emocjom, które jak wiadomo potrafią być bardzo złym doradcą.

Niemniej, nie ważne jak bardzo się postarasz i co zrobisz, czasami zakończonego związku po prostu nie da się odratować. Wiele z nas nie potrafi sobie z tym poradzić ciągle zadając sobie pytanie – jak się odkochać? Musisz zrozumieć, że w takich przypadkach tak po prostu będzie lepiej dla wszystkich, a zgodnie ze znanym powiedzeniem – czas lecz rany.

Informacja prawna