Decor Mint – z pasji do wnętrz

Decor Mint

Co zrobić, żeby czuć się w swoim domu jak najbardziej komfortowo? Należy zadbać o to już na etapie urządzania wnętrz, które powinny być dopasowane do wizji i upodobań domowników. Całe szczęście, nawet jeśli nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, zawsze możesz zdecydować się na odświeżenie wystroju. Zrobisz to zaś szybko i prosto razem z Decor Mint.

Wyjątkowy charakter przestrzeni

Aranżacja przestrzeni powinna koncentrować się nie tylko na jej funkcjonalności. Równie istotny jest także jej indywidualny charakter, dopasowany do Twojej wizji oraz upodobań. A składa się na to kilka, kluczowych elementów. Są to przede wszystkim:

  • ściany: ich kolor oraz zastosowane motywy,
  • dekoracje: m.in. obrazy, plakaty, galerie na ścianę,
  • ozdobne detale: poduszki, koce, zasłony.

Oczywiście, ich wybór nie może być przypadkowy. Powinny tworzyć ze sobą harmonijną całość, dlatego warto zdecydować się na jeden motyw przewodni. W Decor Mint znajdziesz całe kolekcje tapet, fototapet, tekstyliów oraz dekoracji ściennych, które są różnorodne pod względem tematycznym, estetycznym oraz kolorystycznym. Dzięki nim zyskasz uporządkowaną przestrzeń, która jednocześnie będzie niepowtarzalna.

decormint-z-pasji-do-wnetrz-2a.jpg

Decor Mint, czyli pomysł na wnętrze

Stworzenie własnej koncepcji podczas urządzania domu lub mieszkania początkowo może wydawać się trudnym zadaniem. Wiele osób czerpie inspiracje z aktualnych trendów w architekturze wnętrz. Inni, stawiają na własny gust i intuicję oraz eksperymentują z różnymi stylistykami. Bez względu na to, którą drogą zmierzasz pójść, nasza marka pomoże Ci znaleźć Twój własny pomysł na wnętrze.

Pierwszą sprawą, o której warto pomyśleć, zabierając się za aranżację przestrzeni, jest dekoracja ścian. To one bowiem, w dużej mierze decydują o charakterze pomieszczenia. Pomalowane na jeden kolor są raczej zwyczajne i nie robią szczególnego wrażenia. Nasza propozycja? Fototapety, tapety w rolce oraz fototapety strukturalne (premium). Do wyboru masz m.in. wzory inspirowane naturą, krajobrazy, zwierzęta, abstrakcję, sztukę, kształty geometryczne oraz różnorodne kolory. Są to zarówno wzory zgodne z aktualnymi modami, jak też ponadczasowe desenie o uniwersalnym zastosowaniu.

Zaangażowanie w tworzenie nowych pomysłów

O gustach się nie dyskutuje: trudno nie zgodzić się ze znanym powiedzeniem. Każdy ma prawo mieć własne upodobania, a tym bardziej może (a nawet powinien) wyrażać je w swojej domowej przestrzeni. Jak to zrobić? Do osób o etnicznych zainteresowaniach na pewno przemówią tapety we wzory boho. Uwielbiasz Paryż? Wyraź to fototapetą z wizerunkiem miasta miłości! Możliwości jest nieskończenie wiele: podobnie jak motywów i rodzajów tapet, które proponuje Decor Mint.

Bez względu na to, czy chcesz cieszyć się wnętrzem w stylu glamour, preferujesz skandynawski minimalizm, czy też najlepiej czujesz się w przytulnych wnętrzach, to warto stawiać na oryginalne rozwiązania. A takimi, bez wątpienia są autorskie kolekcje, tworzone przez zdolnych grafików. Galerie na ścianę, magnesy, plakaty i artystyczne tapety zupełnie odmienią Twój dom, sprawiając, że będzie bardziej designerski.

wnetrza-decormint-2b.jpg

Rozwiązania na miarę potrzeb nowoczesnych klientów

Wystrój wnętrz jest niezwykle ważną sprawą, które wpływa na atmosferę panującą w domu. Jest też powodem do dumy, kiedy zostaje doceniony przez gości. Nowocześni klienci zdają sobie z tego sprawę, dlatego przywiązują dużą wagę do każdego, najmniejszego detalu. Dotyczy to nie tylko upodobań estetycznych, ale także wysokiej jakości materiałów. Z tego względu, marka, którą reprezentujemy, proponuje cały wachlarz rozwiązań. Do wyboru masz fototapety i tapety:

  • winylowe (druk laserowy) – wytrzymałe i zmywalne,
  • fizelinowe (materiał i druk laserowy) – odporne na uszkodzenia,
  • samoprzylepne (wytrzymały podkład pokryty klejem) – łatwy montaż.

Podobnie jest z innymi rodzajami produktów. Galerie ścienne są dostępne w różnych konfiguracjach, a autorskie wzory spełnią wymagania nawet prawdziwych pasjonatów sztuki.

Zajrzyj do świata Decor Mint!

Jaki jest sekret wysokiej jakości tapet, tekstyliów i dekoracji? Pasja, zaangażowanie oraz kreatywność połączone z najlepszymi materiałami i nowoczesnymi rozwiązaniami. Przekonaj się o tym i zdecyduj się na metamorfozę swojego domu. Z Decor Mint zrealizujesz swój każdy, nawet najbardziej szalony, aranżacyjny pomysł!

Informacja prawna