Jak pozbyć się rutyny w sypialni?

Jak pozbyć się rutyny w sypialni

Kiedy do partnerskiej sypialni wkrada się nieproszona rutyna, wtedy seks przestaje być ekscytujący i nie dostarcza tyle doznań, ile powinien. Mniejsze zadowolenie z seksu przyczynia się do problemów w związku. Udane życie seksualne jest wynikiem codziennej pracy nad bliskością między partnerami, a także zasługą eksperymentowania. Nawet mała stabilizacja potrafi doprowadzić do lenistwa i rutyny, dlatego w sypialni należy próbować nowych rzeczy. Nie trzeba od razu odtwarzać scen niczym z filmu ,, 50 twarzy Greya”, by podgrzać miłosną atmosferę w sypialni. Jak więc pozbyć się rutyny?

,,Nie” dla starej piżamy, ,,tak” dla zmysłowej bielizny

Do spania co prawda najwygodniejsza jest rozciągnięta tu i ówdzie piżama, która może posiadać także inne, widoczne ślady użytkowania. Kobiety kładąc się spać bardzo często nie przywiązują wagi, co zakładają, ale przecież w sypialni nie tylko o spanie chodzi. Życie seksualne jest niezwykle ważne. Aby pozbyć się rutyny w sypialni warto czasami założyć coś mniej komfortowego. To z pewnością wywoła szybsze krążenie krwi u partnera. Tak naprawdę zmysłowa bielizna erotyczna wcale nie będzie znajdować się na ciele zbyt długo, ponieważ mężczyzna na pewno będzie miał ochotę na jej natychmiastowe ściągnięcie.

Koronkowa, tiulowa, haftowana i prześwitująca bielizna robi na facetach piorunujące wrażenie. Zakładając zmysłową bieliznę wcale nie trzeba wyglądać wulgarnie, dostępnych na rynku jest wiele subtelnych, ładnych, gustownych, a zarazem seksownych kompletów. Duży wybór bielizny znajdziesz na https://veneria.pl/63-bielizna-erotyczna

Chcesz się pozbyć rutyny w sypialni? Wyjdźcie z łóżka!

Paradoksalnie, by pozbyć się rutyny w sypialni i łóżku, dobrze jest z niego wyjść. Seks nie zawsze musi odbywać się w piątek po całym tygodniu pracy, co drugą środę i to pod kołdrą i zgaszonym świetle. Gdzie więc można się kochać? Wszędzie, gdzie tylko przyjdzie wam ochota! Można uprawiać seks w wannie, pod prysznicem, na pralce, na blacie w kuchni, stole, meblach, na balkonie, jest tyle możliwości nie wychodząc z domu. Ważne jest jedynie zadbanie o to, by seksu nie widziały i, o ile to możliwe, nie słyszały osoby trzecie.

Zastosuj żele intymne

Żele intymne są świetnym sposobem na pobudzenie zmysłów, a także zwiększenie doznań, jakie płyną ze zbliżenia dwojga ludzi. Na rynku dostępnych jest wiele żeli intymnych, które służą do stymulacji, pobudzenia, a także wydłużenia przyjemności. Mogą mieć one różne zapachy, od owocowych po kwiatowe. Żele intymne mogą być wykorzystywane nie tylko jako zwykłe lubrykanty, ale także mogą posłużyć do masowania partnera. Jest to świetnym sposobem na grę wstępną, która z pewnością pobudzi wszystkie zmysły partnera.

Gadżety miłosne są świetnym sposobem na urozmaicenie zabaw w sypialni

Kiedy w sypialni wieje chłodem i wkradła się do niej rutyna, doskonałym pomysłem na jej pozbycie się, jest zastosowanie do łóżkowych igraszek gadżetów miłosnych. Nowe zabawy z gadżetami działają ożywczo i pozwalają na lepsze poznanie siebie i partnera. Na początek dobrym gadżetem mogą być kajdanki z futerkiem, jednak dostępnych jest dużo więcej podobnych produktów, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Gadżety miłosne skutecznie pokonają rutynę i pozwolą na zrealizowanie wszystkich łóżkowych fantazji. Wiele propozycji różnego rodzaju zabawek erotycznych – od kulek gejszy, przez dildo, aż po korki analne – znajdziesz w sexshopie Veneria.pl, dzięki którym pokonasz rutynę w sypialni i zaskoczysz swojego partnera.

Informacja prawna