Czy bielizna nocna może ożywić związek?

Bielizna w dzisiejszych czasach – zarówno ta damska, jak i męska – jest nie tylko najbardziej intymną częścią naszego ubioru, lecz także wyraża nasze zapatrywania na modę. Bardzo często bielizna, a zwłaszcza seksowna bielizna nocna, wyraża także nasze chwilowe usposobienie, stan emocjonalny, w którym właśnie się znajdujemy.

Bielizna nocna XXL jako wyraziciel emocji

Coraz częściej Panie sięgają po nią, gdy chcą wprowadzić się w dobry nastrój w sypialni i trzeba od razy zaznaczyć, że niekoniecznie musi mieć to związek z życiem erotycznym. Seksowna bielizna nocna zakładana jest przecież nie tylko dla partnera! Powinniśmy wręcz podkreślić, że klientki sklepu mistique-lingerie.pl sięgają po takową bieliznę, by wprowadzić się w dobre samopoczucie, by wreszcie być piękną dla samej siebie. Już dawno psychologia odkryła, iż kupujemy ubrania, buty by się uszczęśliwić. Nie ma w tym nic dziwnego – zmieniamy stylizację zależnie od specyficznego usposobienia, a nie wyłącznie funkcji, które dany ubiór ma spełniać. Dla pani, którą zainteresuje seksowna bielizna nocna, kostium nocny typu bawełniana piżama, z pewnością staje się nużącym ubiorem. Warto wybrać coś, co doda trochę pikanterii i jest po prostu piękne, jak każdy inny przedmiot z kobiecego arsenału stylizacyjnego.

Bielizna odpowiednia na różne okazje. Co i gdzie założyć?

W chwili obecnej nierzadko bielizna dla pań potrafi być niemalże nie do odróżnienia od ubrania. By dojść do tego etapu w modzie, musieliśmy przejść niemalże całe stulecie, bowiem dopiero przed I Wojną Światową bielizna zaczęła pojawiać się w życiu społecznym. Początkowo, nieco ukradkiem i wstydliwie, zwłaszcza w kabaretach i wodewilach.

Dziś seksowna bielizna nocna, a także najzwyklejsza bielizna spokojnie może być założona do innych elementów garderoby. Na przykład, dobrze dobrany pod względem kolorystycznym i kroju biustonosz świetnie sprawdzi się z marynarką. Także braletki i topy pomogą paniom odsłonić brzuch w okresie letnim.

Świetną rolę spełniają także immanentne elementy ozdobne samej bielizny, czyli dodatkowe hafty, tiule czy koronki. Zauważmy, iż już w latach 80-tych Madonna wylansowała stylizację na dżinsy, top jedwabny i narzuconą na niego skórzaną ramoneskę.

Gdzie jeszcze sprawdzi się seksowna bielizna nocna czy nieco pikantna bielizna nocna XXL? Wszędzie tam, gdzie noc przejmuje we władanie życie miejskie. W klubach, na imprezach housowych, panie z taką bielizną bezdyskusyjnie wyróżnią się z tłumu. Skoro coraz więcej projektantów sięga po satynę, by stworzyć stylizacje kostiumów nie bez przyczyny przypominających damskie piżamy, to dlaczegóżby seksowna bielizna nocna nie miała być integralną częścią wieczornej, imprezowej stylizacji. Pamiętajmy o tym, iż odzież jest po to, by okrycie spełniało określone funkcje (np. kurtka goretexowa na outdoorowe eskapady), ale moda została wymyślona po to, by stylizacja wnosiła zabawę i ekscytację – nie tylko w sypialni!

Przy czym zbytnio wyeksponowana bielizna nadal nie jest mile widziana w niektórych sytuacjach, w których obowiązywał będzie nas np. restauracyjny dress code lub w biurach, w których przestrzega się swoistego office dress code.

Informacja prawna