Co wyróżnia farby Color&Soin wśród innych farb na rynku?

Część dostępnych na polskim rynku farb do włosów zawiera w swoim składzie substancje chemiczne, które mogą negatywnie wpłynąć zarówno na kondycję skóry głowy, jak i same włosy. Farby Color&Soin z ekstraktami z roślin zapewniają trwałą i bezpieczną koloryzację.

Koloryzacja oparta na naturalnych składnikach

Dzięki delikatnej formule opartej na naturalnych składnikach farby Color&Soin nie niszczą włosów.  Ich skład jest wolny od substancji chemicznych takich jak: amoniak, rezorcyna, parabeny, nikiel, silikon, SLS, hydrochinon oraz sztuczne substancje zapachowe. W składzie farb Color&Soin znalazły się natomiast drogocenne ekstrakty z roślin, wykazujące właściwości leczniczo-pielęgnacyjne.
Zawarty w składzie wyciąg z:
– pszenicy – regeneruje i nawilża włosy,
– soi – odbudowuję strukturę włosa,
– owsa – dogłębnie odżywia włosy,
– kukurydzy – nawilża włosy,
– eukaliptusa – wzmacnia naturalną barierę lipidową skóry głowy,
– rozmarynu – ogranicza nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy, wspomaga prawidłowy wzrost włosów, zapewnia im piękny i zdrowy połysk,
– olejek roślinny z kokosa – łagodzi podrażnienia, wzmacnia włosy od nasady aż po same końce, a także pielęgnuje suche i zniszczone włosy.

Formuła farb Color&Soin opracowana z uwzględnieniem natury włosów chroni je i pielęgnuje, a dodatkowo także minimalizuje ryzyko podrażnienia skóry głowy czy wystąpienia alergii.

Jak farby Color&Soin wpływają na kondycję włosów?

Farby Color&Soin wzbogacone w fitoskładniki w szczególności polecane są kobietom, które chcą cieszyć się pięknym kolorem włosów, a jednocześnie zadbać o swoje włosy oraz wrażliwą skórę głowy. Systematyczne stosowanie farb Color&Soin w widoczny sposób poprawia kondycję włosów – wzmacnia ich strukturę oraz nawilża i odżywia, co sprawia, że włosy po koloryzacji są miękkie, puszyste i pełne zdrowego blasku.

Farby Color&Soin – jak często można wykonywać koloryzację?

Średnio włosy rosną ok. 1 cm na miesiąc. Biorąc pod uwagę ten fakt, włosy zaleca się farbować co 4-6 tygodni, tak aby zapobiec pojawieniu się nieestetycznych odrostów. Warto pamiętać o tym, że szybkość wzrostu włosa zależy od wielu różnych czynników, w tym odpowiedniego nawilżenia organizmu, diety bogatej w mikro- i makroelementy, a także sposobu codziennej pielęgnacji włosów. Dlatego też częstotliwość koloryzacji powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Informacja prawna