Chcesz zadbać o siebie i planetę? Pomoże ci w tym dzbanek z filtrem!

Sięgnij po dzbanek filtrujący, zapewnij sobie smaczną wodę i zatroszcz się o środowisko. Ale to nie wszystko – dlaczego jeszcze warto skorzystać z tego rozwiązania? Poznaj odpowiedzi!

Dzbanek z filtrem, dlaczego warto?

Jak pewnie wiesz, odpowiednie nawodnienie to podstawa! Dlaczego więc nie korzystać z wody kranowej? To łatwe i – jak się przekonasz – bardzo dobre rozwiązanie, pamiętaj jednak o filtracji. Pomoże ci w tym dzbanek z filtrem na wodę, który usunie nieprzyjemny zapach i smak chloru występujący w wodzie kranowej, przy okazji nie zmieniając ilości minerałów w niej występujących. Dzięki temu smaczną wodę masz dosłownie na wyciągnięcie ręki! Jak widzisz dzbanek filtrujący to wygoda, ale co jeszcze?

Drugim aspektem, nad którym warto się pochylić, jest oszczędność. W jaki sposób? Jeden filtr (składający się z węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej) jest w stanie zastąpić nawet 100 półtoralitrowych butelek w opakowaniach jednorazowych. Przechodząc z wody butelkowanej w jednorazowych opakowaniachna filtrowaną wodę kranową, możesz obniżyć koszt do dosłownie kilku groszy (za litr wody).

Trzecim aspektem, o którym należy wspomnieć, jest troska o środowisko. W jaki sposób? Korzystając z wody butelkowanej w jednorazowych opakowaniach, w skali miesiąca zużywasz nawet 5 kg plastiku (do 60 kg rocznie). Dzbanek z filtrem pozwoli ci znacząco obniżyć jego „produkcję”. Jedyną czynnością, którą musisz wykonać, jest regularna wymiana filtrów (przypomni ci o tym wskaźnik LED sensor). To tylko części korzyści, które „dostarcza” ci dzbanek filtrujący. Postaw na niego już dziś i sam przekonaj się, jak zmieni się nie tylko twój dzień, ale i całe twoje życie. Pamiętaj, że twoje wybory mają znaczenie. A więc do dzieła!

Dzbanek z filtrem na wodę – korzyści:

Na koniec krótkie podsumowanie, czyli co możesz zyskać dzięki dzbankowi filtrującemu:

– będziesz EKO (zadbasz nie tylko o siebie, ale i o środowisko),

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczna woda na wyciągnięcie ręki),

– zaoszczędzisz (już po pierwszym miesiącu korzystania z dzbanka zobaczysz różnicę w domowym budżecie),

– ochronisz swoje sprzęty AGD (filtr zmiękczy wodę, dzięki czemu uchronisz sprzęty AGD przed kamieniem kotłowym).

Zainteresowany? Dzbanek z filtrem znajdziesz m.in. na stronie sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace.html.

Informacja prawna