Twój profil na mediach społecznościowych jest fundamentem sukcesu

Jeżeli chcesz poznawać dziewczyny przez aplikacje randkowe, to właśnie dzisiaj wyjaśnię Ci, co musisz zrobić, żeby znacznie zwiększyć swoje szanse na sukces w internecie. Gotowy? No to lecimy… Lajki są paliwem internetowych randek Jak już zapewne wiesz, większość najpopularniejszych aplikacji randkowych działa w oparciu o mechanizm „parowania się” z innymi. Oznacza to, że możemy tam rozmawiać jedynie z tymi osobami, którym daliśmy lajka i które odwzajemniły nam się tym samym.

Lajk, serduszko czy też przesunięcie w prawo to oznaka wstępnego zainteresowania drugą osobą. Im więcej lajków od lasek otrzymujemy, tym lepiej dla nas, bo dzięki temu możemy rozpocząć więcej konwersacji, a co za tym idzie umówić się na więcej randek.

Dlatego też można śmiało powiedzieć, że lajki są naszym paliwem. To na nich powinno nam zależeć w pierwszej kolejności, bo od ich ilości zależą nasze dalsze wyniki.

Co decyduje o przesunięciu w prawo?

Jednak czy wiesz, od czego zależy to, komu damy lajka? Czy domyślasz się, w jaki sposób na aplikacjach randkowych decydujemy o tym, czy chcemy kogoś poznać bliżej?

To dosyć proste. Po trafieniu na czyjś profil dosłownie rzucamy na niego okiem i dokonujemy wyboru bazując na ogólnym wrażeniu, jakie ten ktoś na nas robi. A dokładniej rzecz ujmując, na wrażeniu, jakie robią na nas jego zdjęcia i opis.

Nie bawimy się w długą i skomplikowaną analizę tego, jakim ktoś jest człowiekiem, jakie wyznaje wartości i czy będziemy do siebie pasować. Na początku kompletnie nas to nie obchodzi.

Przy pierwszym kontakcie z daną osobą dokonujemy niezwykle powierzchownej, a na dodatek błyskawicznej oceny. Po spojrzeniu na czyjś profil w zaledwie kilka sekund wiemy, czy ten ktoś nam się podoba czy raczej nie.

Twój profil ma kluczowe znaczenie

Nie zamierzam Ci ściemniać mówiąc, że Twój profil może być kiepski, a i tak będziesz poznawać najlepsze laski. Niestety, ale tak to nie działa. Prawda jest taka, że to, jak zaprezentujesz się w internecie ma ogromne, można by rzec, że kluczowe znaczenie.

Dziewczyna, która trafi na Twoje konto w aplikacji randkowej poświęci Ci jakieś 3 do 5 sekund. I jeśli w tym czasie nie zrobisz na niej dobrego wrażenia, to nie będziesz miał absolutnie żadnych szans nawet na krótką rozmowę z nią.

Może to wydawać się przykre, a nawet niesprawiedliwe, ale… na platformach dla singli nie liczy się to, jakim naprawdę jesteś gościem, lecz to czy potrafisz się dobrze sprzedać.

Możesz być super facetem, który jest pewny siebie, ma fajny charakter i prowadzi wielką firmę, jednak jeśli Twój profil nie będzie dla kobiet atrakcyjny, to one nie będą chciały poznać Cię bliżej.

Z drugiej strony możesz być przeciętnym gościem, który nie wyróżnia się niczym z tłumu, ale jeżeli Twój profil będzie przyciągał uwagę dziewczyn, to będziesz otrzymywać od nich masę lajków.

To dla Ciebie świetna wiadomość

Ten surowy system oceny innych na platformach randkowych paradoksalnie jest dla Ciebie bardzo dobrą wiadomością!

A wiesz dlaczego? Bo zdecydowana większość facetów nie wkłada żadnego wysiłku w stworzenie atrakcyjnego profilu!

Prawie wszyscy goście tworzą swój profil byle jak. Używają przypadkowych zdjęć, które akurat znaleźli w galerii na swoim telefonie. Albo robią sobie selfie z ręki w swoim mieszkaniu, na balkonie lub idąc ulicą. Albo fotografują się w jakimś lustrze w łazience, w windzie czy też w sklepie.

W efekcie wrzucają do aplikacji randkowych bardzo niekorzystne zdjęcia, na których po prostu wyglądają źle. A potem są zaskoczeni, że laski ich ignorują.

Takie podejście większości mężczyzn jest dla Ciebie doskonałą okazją do osiągnięcia ogromnej przewagi w internecie! Bo jeśli przyłożysz się do swojego profilu, to z łatwością wyróżnisz się z tłumu facetów i za pstryknięciem palcami zyskasz zainteresowanie wielu lasek!

Czy Twój wygląd ma znaczenie?

OK, ale czy to oznacza, że wygląd ma w internecie kluczowe znaczenie, a co za tym idzie brzydcy faceci nie mają żadnych szans?

No właśnie… nie do końca!

Wbrew pozorom wcale nie chodzi o to, jak na co dzień wyglądasz. Dużo ważniejsze jest to, czy potrafisz atrakcyjnie przedstawić się na zdjęciach.

Takie podejście większości mężczyzn jest dla Ciebie doskonałą okazją do osiągnięcia ogromnej przewagi w internecie! Bo jeśli przyłożysz się do swojego profilu, to z łatwością wyróżnisz się z tłumu facetów i za pstryknięciem palcami zyskasz zainteresowanie wielu lasek!

Czy Twój wygląd ma znaczenie?

OK, ale czy to oznacza, że wygląd ma w internecie kluczowe znaczenie, a co za tym idzie brzydcy faceci nie mają żadnych szans?

No właśnie… nie do końca!

Wbrew pozorom wcale nie chodzi o to, jak na co dzień wyglądasz.

Dużo ważniejsze jest to, czy potrafisz atrakcyjnie przedstawić się na zdjęciach.

Nie Ty jesteś brzydki, lecz… Twoje zdjęcia!

Wielu facetów, którzy zgłaszają się do mnie po pomoc narzeka na to, że nie są przystojni, więc na pewno nie uda im się poznać w necie żadnej laski.

Ale popatrz jeszcze raz na moje fotki. Czy naprawdę chodzi w nich o moją fizyczną atrakcyjność? Czy może głównie liczy się to, czy potrafiłem się dobrze zaprezentować?

Nie jest tajemnicą, że jeśli na aplikacji randkowej użyłbym swojego zdjęcia po lewej, to najprawdopodobniej żadna laska nie dałaby mi lajka. Z kolei jeśli użyłbym tego po prawej, to pewnie dziesiątki dziewczyn chciałoby mnie poznać bliżej.

Twój wygląd nie jest problemem. Prawdziwym problemem mogą być co najwyżej Twoje fotki!

Jasne, że warto jest również pracować nad swoją aparycją. Pójść do dobrego fryzjera, kupić jakieś modne ciuchy czy poćwiczyć trochę na siłowni. To może Ci w pewnym stopniu pomóc w relacjach z kobietami.

Jednak na platformach dla singli fundamentalne znaczenie ma to, jak się tam przedstawisz!

Masz teraz dwie opcje…

Pierwszym z nich jest stworzenie byle jakiego profilu i naiwne liczenie na to, że uda Ci się tam kogoś poznać.

Choć ta droga wydaje się łatwiejsza, bo nie wymaga od Ciebie praktycznie żadnego wysiłku, to musisz wiedzieć, że będziesz otrzymywać mało lajków, laski będą Ci rzadko odpisywać, rozmowy nie będą się kleić, a o spotkaniach z dziewczynami raczej możesz zapomnieć.

Drugim sposobem jest przyłożenie się do stworzenia naprawdę atrakcyjnego profilu i jednoczesne zagwarantowanie sobie sukcesu.

Choć ta droga wymaga od Ciebie pewnego zaangażowania, to dzięki temu będziesz miał sporo dopasowań, laski będą Ci chętnie odpowiadać, rozmowy będą lecieć jak z płatka, a randki staną się formalnością.

To jak stworzyć profil, który przyciągnie kobiety?

Jeżeli jesteś gotowy nieco się zaangażować, to w najbliższych lekcjach dokładnie Ci wyjaśnię, jak przygotować profil, obok którego panie nie będą mogły przejść obojętnie.

Podzielę się z Tobą najlepszymi wskazówkami, dzięki którym będziesz wiedział jak zrobić naprawdę dobre fotki i jak stworzyć chwytliwy opis. A także pokażę Ci konkretne przykłady świetnych profili moich klientów, które będą dla Ciebie fajną inspiracją.

Informacja prawna