Sześć najlepszych polskich blogów erotycznych

W polskiej blogosferze nie ma tematów tabu. Przywołując tytuł słynnej komedii “Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać”, można powiedzieć, że naprawdę nie ma się czego bać, a odpowiedzi na nurtujące nas intymne, nawet nietypowe pytania, znajdziemy na doskonałej jakości polskich blogach poświęconych seksualnej tematyce.

Poszukując rzetelnej wiedzy w internecie, spotykamy się niestety często ze specyficzną klęską urodzaju. W wynikach wyszukiwania otrzymujemy tak wiele możliwości wyboru, że trudno jest zdecydować się gdzie szukać wartościowych i sprawdzonych informacji. Jeśli chcecie poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z ludzką seksualnością, warto szukać informacji u profesjonalistów. Podpowiadamy dokąd udać się po rzetelną wiedzę na temat seksu.

Najlepsze polskie blogi erotyczne

Proseksualna

Proseksualna – to erotyczny blog istniejący od 2012 roku, a więc jeden z najstarszych w polskim internecie. W 2014 roku zdobył tytuł najlepszej polskiej strony o tej tematyce. Znajdziemy tam artykuły, konferencje internetowe, wywiady z ginekologami, wypowiedzi seksuologów oraz rankingi gadżetów. Te ostatnie cieszą się największą popularnością wśród czytelników. Proseksualną tworzy Natalia Grubizna.

Sklep-intymny.pl

Blog erotyczny prowadzony przez Sklep-intymny.pl to źródło profesjonalnej i przystępnie podanej wiedzy, a także ciekawych informacji  na całe spektrum tematów związanych z seksem i łóżkowymi technikami, a nawet trickami. Znajdziemy tu regularnie publikowane artykuły dotyczące klasyków i nowości na rynku gadżetów erotycznych, ale też artykuły poruszające ważne tematy odbudowy bliskości w związku, czy problematycznego seksu po urodzeniu dziecka. Wszystko to uzupełniono różnorodnymi poradnikami i seksualnymi know-how. Dla osób poszukujących nowego gadżetu, chcących spróbować czegoś nowego, nauczyć się wiązać partnera lub partnerkę, poznać zdrowe zasady BDSM, rozwiązać problem przedwczesnego wytrysku, czy po prostu znaleźć inspirację dla ciekawszej gry wstępnej wspólnego, intymnego spędzania czasu blog sklepu Sklep-intymny.pl stanie się prawdziwym kompendium wiedzy.

Mama Seksuolog

Blog Mama Seksuolog oprócz spraw łóżkowych porusza również ważne tematy w ujęciu psychologicznym. Psycholożka i seksuolożka Karolina Piotrowska, prywatnie również mama, wiele miejsca poświęca tematyce seksu rodziców, zmiany naszych zachowań erotycznych wraz z pojawieniem się potomstwa i tego, jak zachować namiętność w związku i nie stracić radości z uprawiania miłości.

Seksuolog bez tabu

Seksuolog bez tabu to blog  prowadzony jest przez Joannę Niedzielę, która specjalizuje się w seksuologii klinicznej. Jej strona jest doskonałym źródłem bardzo merytorycznej wiedzy, podpartej długoletnią praktyką psychologia i seksuologa. Seksuolog bez tabu to także strona przyjazna osobom transpłciowym, czego dowodzi współpraca z Fundacją Trans-Fuzja.  Czytelnicy mogą także tutaj skorzystać z konsultacji z seksuologiem online. Poprzez stronę można również nabyć edukacyjne gry seksualne.

A.J. Gabryel

Wśród polskich blogów erotycznych blog A.J. Gabryel stanowi ewenement. Tu nie znajdziemy porad i podpowiedzi, a jest to bardziej projekt literacki. Autor kryjący się pod pseudonimem A.J. Gabryel opisuje swoje osobiste doświadczenia, zdobyte w pracy męskiej prostytutki. Chociaż nowe treści na blogu nie pojawiają się już od kilku lat, jest on wciąż interesującym zbiorem erotycznych i pieprznych scenek rodzajowych, które z pewnością przypadną do gustu fankom i fanom literatury erotycznej, a równocześnie literatury faktu. A.J. Gabryel publikuje również książki.

Swing With Me

Osoby zainteresowane swingowaniem z pewnością powinny udać się pod adres bloga Swing With Me. Autorzy bloga Luiza i Eryk poruszają różnorakie kwestie dotyczących relacji międzyludzkich i odnoszą się do rozmaitych aspektów seksualnych związanych ze  światem swingersów. Atutem Swing With Me jest również to, że autorzy chętnie wchodzą w interakcje z czytelnikami, odpowiadają na ich pytania i wątpliwości.

Informacja prawna