łamliwe paznokcie

Rozwarstwienie paznokci

Łamliwość paznokci jest częstą przypadłością kobiet. Panie, które mogą poszczycić się mocną płytką paznokcia mogą czuć się wyróżnione! Nie każda jednak może odczuwać pełnię satysfakcji związaną ze stanem swoich paznokci, przez co zmaga się z ich rozdwajaniem i łamliwością. Na szczęście, w świecie kosmetycznym istnieje kilka sprawdzonych sposobów na odżywienie paznokcia i zapobieganiu jego rozdwajaniu. Sprawdź w jaki sposób zadbać o swoje łamliwe paznokcie! (więcej…)

stopy kobiety

Onycholiza to przypadłość paznokcia polegająca na odklejaniu się płytki od łożyska i nagromadzenia się w nim powietrza. Takie zjawisko może przytrafić się u każdego, a szczególnie w przypadku uderzenia lub przerwania płytki paznokcia. Onycholiza powoduje, iż paznokieć zmienia kolor i odstaje, co wygląda nieestetycznie. W tym artykule przyjrzymy się tej przykrej dolegliwości i sprawdzimy w jaki sposób można sobie z nią poradzić. (więcej…)

które lakiery hybrydowe nie uczulają

Lakiery hybrydowe – które nie uczulają? Hybrydy goszczą na półkach sklepowych już od bardzo dawna. Są one dostępne dla każdego, bez znaczenia, czy ktoś przebył odpowiednie kursy, czy też wręcz przeciwnie. Zwiększone użycia lakierów hybrydowych w warunkach domowych, pociągnęły za sobą także zwiększoną ilość reakcji alergicznych. W internecie aż roi się od najróżniejszych historii z hybrydami w tle. (więcej…)