Siłownia Łódź – sport to zdrowie!

Chcesz zadbać o swoje zdrowie i rozwój fizyczny? Wcale nie musisz czekać do stycznia! Już dziś możesz zacząć ćwiczenia, dzięki którym poczujesz się znacznie lepiej i pewniej. Siłownia Łódź to miejsce tworzone przez ludzi z pasją – tu z pewnością poczujesz, że dobrze wydałeś pieniądze.

1. Siłownia Łódź: co warto wiedzieć?

2. Zajęcia z trenerem personalnym

Mówi się, że sport to zdrowie, a zatem, dlaczego tak trudno nam się zmotywować do aktywności? Zanim kupisz karnet na siłownię, który prędzej czy później wyląduje na dnie szafy, zastanów się, jaki rodzaj aktywności może sprawić ci przyjemność, co da ci największą satysfakcję i najlepsze efekty. Nie wiesz, od czego zacząć? A może nie chcesz po raz kolejny podejmować próby, która zakończy się fiaskiem? W takim wypadku warto poprosić o pomoc trenera.

1. Siłownia Łódź: co warto wiedzieć?

W dzisiejszym świecie siedzący tryb życia to prawdziwa zmora. Nosimy krokomierze, pobieramy aplikacje do biegana i innych aktywności, na wszelkie sposoby staramy się zmotywować, by wstać z kanapy, dla własnego zdrowia, wyglądu i samopoczucia. Jednak fakty są takie, że mnóstwo czasu spędzamy przed ekranem komputera czy smartfona, przemieszczamy się głównie samochodami, niejednokrotnie jemy byle co i byle jak. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się miejscom takim, jak to.

Siłownia Łódź to miejsce tworzone przez ludzi z pasją. Tutaj każdy trener indywidualny pracuje z myślą o przekazaniu innym wiedzy na najwyższym poziomie. Marzysz o płaskim brzuchu i pięknych, jędrnych pośladkach? Proszę bardzo! A może chcesz zadbać o swój kręgosłup? Nie ma problemu! Klub Fitness Revolve oferuje wiele różnorodnych możliwości, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Każdy klient klubu w Łodzi ma 14 dni, by bezpłatnie i bez ograniczeń czasowych skorzystać z siłowni, zajęć fitness i sauny (w tygodniu godziny otwarcia to 6:00-22.00). Podczas sprzedaży karnetu do klubu honorujemy karty.

2. Zajęcia z trenerem personalnym

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, z pomocą przyjdzie trener personalny Łódź. Ułożycie plan treningowy lub dobierzecie odpowiadające ci zajęcia. Klub fitness Revolve zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy pomogą ci osiągnąć cel, poprzez optymalne dobranie treningów i diety. Klubowicze mogą liczyć na profesjonalny trening i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. W Revolve dbamy o rozwój fizyczny i psychiczny!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Możesz odwiedzić serwis i uzyskać pełny dostęp do niezbędnych informacji na temat płatności, obsługi klubu itp.

Informacja prawna