Prezent dla gości weselnych – personalizowane monety

Organizując ślub i wesele, będziecie musieć podejmować wiele decyzji, tych dużych i błahych, a jedną z nich będzie zakup prezentów dla gości. Przy dużej liczbie osób, nie może być to nic drogiego, co nie oznacza, że podarunek musi być pozbawiony wartości. Podpowiadamy, co warto podarować gościom weselnym, aby czuli się wyjątkowo.

Prezenty dla gości weselnych – czy to standard?

Podarowanie upominku gościom weselnym to dość nowy zwyczaj, który przyjął się w Polsce i dziś można spokojnie uznać go za standard. Prezent wręczany najczęściej w momencie żegnania gości, to rodzaj podziękowania za ich obecność i wdzięczności, że poświęcili swój czas, aby móc celebrować Wasz dzień. Nie musi kosztować majątku, świetnie jeśli będzie stanowił pamiątkę oraz był bezpośrednio związany z Waszą miłością.

Personalizowane monety – dlaczego to dobry pomysł na prezent?

Monety z wybitą datą Waszego ślubu, inicjałami lub symbolem Waszej miłości to prezent nieoklepany, taki, który z pewnością mile zaskoczy zaproszonych przez was gości. Podarunek, który stanie się piękną pamiątką z waszego dnia, zyska dodatkową wartość, gdy zostanie ładnie zapakowany, najlepiej w stylu, pasującym do ślubu i wesela. Personalizowana moneta to prezent uniwersalny, który powinien przypaść do gustu każdej obdarowanej osobie, bez względu na wiek, płeć czy gust. Moneta to również prezent niezwykle praktyczny, który nie będzie stanowił problemu w transporcie, a po powrocie do domu, nie zajmie zbyt wiele miejsca.

Jak zamówić personalizowane monety dla gości weselnych?

Ten rodzaj prezentu, który wymaga indywidualnego projektu i dość skomplikowanej produkcji nie może być zamawiany na tzw. ostatnią chwilę. Wybijane na zamówienie monety warto zamówić u profesjonalistów takich jak https://www.producentmonet.pl/. Na wspomnianej stronie internetowej możecie samodzielnie wykonać projekt monety, wykorzystując intuicyjny i prosty w obsłudze kreator monet. Możecie skorzystać z gotowych symboli lub wgrać indywidualny obrazek, który będzie stanowił symbol Waszego związku.  Po zaprojektowaniu wzoru, czas na wybranie rozmiaru, ilości zamawianych sztuk i powłok, którymi zostaną pokryte monety. Oczywiście te pozłacane będą najbardziej widowiskowe, lecz jeśli zależy wam na obniżeniu kosztów, świetnym pomysłem będzie zamówienie monet mosiężnych polerowanych. Ponieważ wybicie monet odbywa się za pomocą specjalistycznych pras, nie ma możliwości zamówić pojedynczych sztuk monet, a minimalne zamówienie to 200 sztuk. Jeśli ilość ta wydaje się Wam zbyt duża i przewyższa liczbę zaproszonych przez was gości, świetnym pomysłem będzie obdarowanie prezentem także osoby, które np. przyszły na sam ślub lub kibicują waszemu związkowi np. kolegom z pracy.

Informacja prawna