Praktyczne hokery barowe i kuchenne z weluru

Ludzie coraz częściej uważają siedzenie na hokerach za praktyczne i wygodne. Umożliwiają również wygodne spożywanie posiłków na wysokich blatach wysp. Ponieważ stołki zajmują niewiele miejsca, często pojawiają się w innych pomieszczeniach domu. Nowoczesne wyposażenie kuchni często obejmuje kolorowe i kształtne taborety. Są coraz powszechniejszym elementem wyposażenia pokoju i sprytnym pomysłem na umieszczenie ich w każdym nowym mieszkaniu. Wybór odpowiedniego hokera barowego jest ważny przy aranżacji pubu, restauracji czy hotelowego lobby. Sprawdź nasz artykuł, aby uzyskać sugestie dotyczące wyboru odpowiedniego hokera.

Hokery barowe welurowe posiadające jedną stabilną chromowaną stopę zapewniają ogromną wygodę. Dodatkowym ich atutem jest to, że nie rysują podłogi i są uważane za bardzo bezpieczne. Dodatkową przydatną funkcją jest możliwość obracania siedziska. Daje to ludziom większą swobodę i możliwość rozmawiania ze sobą w pubie lub klubie.

Pod siedzeniem znajduje się dźwignia, która umożliwia regulację wysokości. Przesuwając dźwignię, użytkownicy mogą regulować wysokość siedzenia, aby jak najlepiej dostosować ją do swoich potrzeb.

Poza hokerami obrotowymi na stopie do wyboru mamy jeszcze klasyczne hokery na czterech nogach, które również oferują podnóżek i oparcie. Wybór odpowiedniego modelu wiąże się również jeszcze z wyborem obicia i jego koloru. Tutaj niezwykle popularny w ostatnim czasie staje się welur.

Eleganckie welurowe hokery

Indie to pierwsze miejsce, w którym odkryto tkaniny welurowe i dopiero w XII wieku zostały one wprowadzone do Europy. Tkaniny te nadają elegancki i luksusowy wygląd, a jednocześnie zapewniają przytulność i wygodę w domu. Dzięki luksusowym i miękkim włóknom szybko stał się symbolem elegancji i luksusu. Ludzie wykorzystywali go przy tworzeniu projektów wnętrz. Welur posiada unikalne właściwości, które sprawiają, że łatwo go rozróżnić. Jest:

  • Miękki
  • Gładki
  • Elastyczny
  • Połyskujący
  • Pod wpływem dotyku, jego odcień zmienia się

Te wszystkie właściwości weluru sprawiły, że zaczął być coraz częściej wykorzystywane w  meblarstwie a dokładniej o obiciach sof, krzeseł , foteli czy hokerów.

Hokery welurowe można zastosować w każdym stylu wystroju wnętrza, od stylu skandynawskiego po klasyczny lub glamour. Mogą być również używane w dowolnym minimalistycznym stylu. Posiadanie w domu nowoczesnych welurowych stołków może sprawić, że spożywanie posiłków stanie się wygodniejsze. Jednak przed zakupem ważne jest, aby zrozumieć wszystko na temat tych krzeseł i dobrać odpowiednie spełniające wszystkie wymogi twojej rodziny.

Nowoczesne hokery dodają charakteru i blasku każdej nowoczesnej przestrzeni. Poprawiają również ogólną atmosferę, sprawiając, że wszystko wygląda przyjemnie. Co więcej, nowoczesne wykończenia wnętrz często zawierają aneks kuchenny, wyspę lub jedno i drugie. Oznacza to, że nowoczesne salony z aneksami kuchennymi mogą również być wyposażone w hokery. Inne popularne miejsca, w których można znaleźć nowoczesne stołki, to kluby, salony piękności, salony fryzjerskie czy bary.  Firma Hroveform posiada szeroką ofertę hokerów, z myślą o swoich klientach posiadają duży wybór kolorów i modeli. Są praktyczne, łatwe w użyciu i wygodne.

Informacja prawna