Organizujesz szkolną zabawę? Sprawdź, gdzie kupić najlepsze akcesoria imprezowe i przebrania dla dzieci

Szanowny Nauczycielu, miły Rodzicu! Oto nadszedł ten czas w roku, gdy sprostać musisz kolejnym wymogom. Wymogom karnawału! Przyszło Ci zorganizować super zabawę w szkole?

Zadanie niełatwe ponieważ oceniać Cię będą dzieci – a to bystrzy obserwatorzy i na pewno zauważą wszelkie niedociągnięcia. Szkolna zabawa musi być zatem zorganizowana na medal. Czego powinieneś dopilnować?

  • dobrej muzyki
  • smacznych przekąsek i odpowiedniej ilości napojów
  • gadżetów na imprezę
  • dekoracji sali odpowiedniej na zabawę szkolną

Muzyka na szkolną imprezę

Warunkiem dobrej zabawy jest dobra muza. Zrób research wśród uczniów – oni najlepiej wiedzą co jest na topie, czego słuchają i przy czym można się najlepiej bawić. Warto dodać też kilka sprawdzonych klasyków. Skorzystać można z portali muzycznych z bogatymi zasobami utworów lub z gotowej playlisty. To ostatnie jest bardzo wygodne i „szyte na miarę” oczekiwań uczniów. Szykując imprezę pamiętaj o dobrym sprzęcie i szybkim internecie.

Menu na szkolną zabawę

Nie będzie zaskoczenia. Klasyczne przekąski sprawdzą się najlepiej. Szalejące i rozbawione dzieci (a co dopiero młodzież) raczej nie będą myśleć o jedzeniu lub „z doskoku” chwytać co w ręce wpadnie. Polecają się kanapki, chipsy, frytki, sałatki, zapiekanki. Koreczki czy przekąski na krakersach z pewnością też znajdą amatorów. W sklepie on line możecie nabyć fantastyczne, kolorowe dekoracje stołu. Kolorowe kubeczki, serwetki i talerzyki z mnóstwem wzorów. Kopalnia pomysłów na ciekawe przystrojenie stołu na szkolną zabawę. Smaczne menu i smaczny wystrój muszą iść w parze.

Dekoracje sali i gadżety na imprezę szkolną

Zabawa szkolna uda się tylko wtedy, gdy sala będzie odpowiednio przystrojona. Czyli „na bogato”, imprezowo i zaskakująco. Gdzie kupić super akcesoria? Najlepiej w sklepie on line. Ceny w sklepie są zachęcające a zakupy online wygodne. Dzięki czemu zaoszczędzisz i czas i pieniądze! Zaoszczędzony czas przeznacz na wymyślenie oryginalnego scenariusza szkolnej zabawy a pieniądze na… więcej gadżetów w sklepie. Zabawa będzie wtedy jeszcze lepsza a uczniowie zachwyceni.

W sklepie decomaxparty znajdziesz wszystkie niezbędne gadżety imprezowe (zob. https://decomaxparty.pl/13-okulary-imprezowe). Wyobraź sobie salę przystrojoną złotymi i srebrnymi balonami. Kolorowe serpentyny, konfetti w wielu kształtach i kolorach! Pomyśl o sali pięknie rozświetlonej bajecznie kolorowymi świetlikami (warto wiedzieć, że są nietoksyczne, niepalne, świecą też pod wodą – gwarantowane bezpieczeństwo dla uczestników szkolnej zabawy a spokojna głowa dla Was – nauczycieli i organizatorów) Przy tak przystrojonej sali zabawa szkolna musi się udać!

Kupuj w sklepie online z dekoracjami imprezowymi!

W tym samym sklepie można też nabyć przebrania i gadżety, które zmienią szkolną zabawę w ekscytujący bal. Kolorowe stroje, świecące peruki, korony, brokatowe kapelusze zmienią każdą szkolną zabawę w ekscytującą i niezapomnianą przygodę!

Przebrania i gadżety z profesjonalnego sklepu online z powodzeniem wykorzystasz przy innych okazjach. Urodziny? Imprezy tematyczne? Halloween? Przedstawienia szkolne? Udane szkolne zabawy zorganizujesz np. z decomaxparty. Radosnego karnawału!

Informacja prawna