Naszyjnik z imieniem – piękny i oryginalny prezent

Jeśli przyjrzeć się modzie biżuteryjnej w ciągu ostatnich kilkunastu lat, to śmiało można powiedzieć, że naszyjniki z imieniem były i są nadal modne. Nie są przesadnie ozdobne, a na tyle ujmujące, że większość kobiet mogłaby spokojnie takie nosić. Może to być całe imię w postaci graweru, a dla osób lubiących minimalizm, będzie to jedynie literka imienia. Niekoniecznie takie naszyjniki muszą być z imieniem osoby obdarowanej. Mogą również przypominać o bliskiej osobie. Na przykład celebrytka z imieniem to ozdobne ogniwo układające się w formie imienia. Taki naszyjnik pozwoli wyrazić siebie, także dla osób bardziej nieśmiałych. Na pewno jest to typ biżuterii, która pasuje nieomal do wszystkiego, bo jest prosta w swojej formie i zazwyczaj mniej zdobiona.

Dlaczego warto podarować taką biżuterię?

Wyraża ona emocje i wspomnienia, a także będzie odpowiednia na uczczenie rocznic czy łączącej przyjaźni. Dwie przyjaciółki noszące imię drugiej na łańcuszku, Mama z imieniem córki, to tylko niektóre z możliwości. Na pewno zawieszki z imieniem to biżuteria z przesłaniem, która podkreśla symbolikę i to, jak ważna jest więź między dwoma osobami. Wyraża ona dużo pozytywnych uczuć i może się podobać. Jeśli wiadomo, że osoba otrzymująca prezent, woli bardziej zdobioną biżuterię, wystarczy wybrać taki model łańcuszka, który będzie dodatkowo ozdobiony cyrkoniami. Wybranie takiego łańcuszka nie powinno być problemem, bo nie chodzi o nietypową ozdobę czy bogato zdobiony wisiorek. Wisiorek z imieniem to biżuteria z klasą, która pasuje każdemu i dzięki swojej prostocie, nie traci na znaczeniu przez lata.

Czy naszyjnik z imieniem sprawdzi się dla dziewczynki?

Oczywiście i jest to prezent naprawdę trafiony. W szczególności na takie okazje jak urodziny. Może to być piękny podarunek dla dziewczynki w szkole, jak i dla nastolatki. Symboliczny i delikatny, zapakowany w ozdobne pudełeczko, z pewnością sprawi radość. Dla córki, chrześnicy czy wnuczki, będzie to prezent od serca, który zaznaczy kształtujący się charakter i pozwoli wyrazić swoje uczucia dla obdarowanej. Biżuteria w formie łańcuszka to uroczy prezent dla dziecka, a nawet jako pierwsza biżuteria dla dziewczynki. Łańcuszek z imieniem pozytywnie zaskoczy dziewczynkę i sprawi, że nie będzie chciała się z nim rozstać. Dla dziewczynek, które chcą ubrać coś wyjątkowego, taka prosta biżuteria będzie idealna. Skromna, ale znacząca i pasująca dosłownie do wszystkiego.

Dla kogo jeszcze biżuteria z imieniem będzie trafionym prezentem?

Naszyjnik z imieniem podarowany na rocznicę ślubu czy związku, wyrazi głębokie uczucia i będzie prostym, a mającym dużą symbolikę, prezentem. Ukochana żona czy dziewczyna, nosząc taki łańcuszek, będą sobie przypominać o tym, kto go podarował. Taka biżuteria nie jest kolejnym zestawem do kolekcji, ale podkreśla więź łączącą osobę, która go dostała, z osobą dającą taki prezent. Jest to lepszy pomysł niż kwiaty i czekoladki, bo będzie służył na całe lata. Naszyjnik z imieniem to symbol miłości, przyjaźni i szacunku do drugiej osoby. Dlatego warto go sprezentować komuś, do kogo żywi się cieplejsze uczucia. 

Naszyjnik dla Joanny i nie tylko znajdziesz TUTAJ.

Jakie znaczenie ma nadane imię i jak biżuteria pomaga je wyrazić?

Każde imię ma indywidualne znaczenie przypisane tylko do danej osoby. Jest z kimś przez całe życie i podkreśla jego charakter i w pewien sposób kształtuje od urodzenia. Noszenie własnego imienia na łańcuszku, to wyrażanie szacunku do samego siebie i własnej pewności siebie. Podkreślając swoje ja, wyraża się emocje związane z imieniem. Na przykład imię Agnieszka kojarzy się z racjonalną i poukładaną osobą i wyraża czystość, z kolei Anna to inaczej osoba pełna wdzięku. Nosząc grawer imienia na łańcuszku, kształtuje się swój wizerunek, bo każdy może skojarzyć imię z określonymi cechami.

Do czego pasuje biżuteria z imieniem?

Tutaj wiele zależy od zdobienia, materiału z jakiego jest wykonany łańcuszek, stylu biżuterii i tego czy ma jakieś kamienie. Prosta, srebrna literka imienia na cienkim łańcuszku to minimalistyczna biżuteria, która sprawdzi się wszędzie. Noszona codziennie, nie będzie przeszkadzała żadnej stylizacji, ani jej zakłócała. Wdzięczna w wyglądzie i odbiorze, dopełni każdy styl. W opozycji do takiej biżuterii jest złota celebrytka z imieniem, przykładowo z cyrkoniami. Taka biżuteria wymaga także nieco bardziej eleganckiego stroju, a w każdym razie może być z takim łączona. Bezpieczny wybór to sama literka z imieniem. Będzie wyglądać ładnie w zestawieniu z każdym typem urody.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna