Najpopularniejsze naszyjniki damskie

Biżuteria to dla każdej kobiety niezbędne dopełnienie każdej stylizacji. Kolczyki, bransoletki czy naszyjniki są nieodłącznym elementy zarówno codziennego jak i tego bardziej wyjściowego – eleganckiego looku. My skupimy się dziś na naszyjnikach damskich, pokazując jak ich długość, grubość i styl w którym zostały wykonane, mogą wpłynąć na charakter zarówno stylizacji jak i noszącej go kobiety. 

1. Naszyjniki damskie z wisiorkiem
2. Naszyjniki z pereł
3. Krótkie naszyjniki damskie

Naszyjniki damskie z wisiorkiem

Naszyjnik to najczęściej łańcuszek lub sznurek wykonany z metalu lub innego podobnego tworzywa. Sam już jest swego rodzaju ozdobą i często w takiej formie noszony jest przez panie. Kiedy jednak dodaje się do niego wisiorek, całość nabiera właściwego charakteru. Wisiorki mogą być przeróżne – duże i małe, wykonane z kryształu, złota czy bursztynu, a nawet diamentowe czy z kamieni szlachetnych, np. turmalinowane. Każda zawieszka w połączeniu z odpowiednim naszyjnikiem robi ogromne wrażenie. Wiele kobiet nie wyobraża sobie naszyjnika, który nie posiada wisiorka. Często bowiem symbol lub kształt zawieszki, jest odzwierciedleniem poglądów lub upodobań kobiety. Bardzo modnym i popularnym połączeniem jest niewątpliwie zestawienie platynowego naszyjnika i diamentowego wisiorka. Wiele kobiet stawia na to połączenie ze względu na jego ponadczasowość.

Przeczytaj także:  Kolekcja biżuterii Lucky Bay - inspirowana podróżami

Naszyjniki z pereł

Naszyjniki damskie wykonane z pereł to symbol elegancji i luksusu. Sprawdzą się doskonale w looku biznesowym ale i casualowym. Zatem śmiało można nosić je do czarnego kostiumu, białej koszuli, marynarek ale też kardiganu i cygaretek. Naszyjniki damskie z pereł sprawdzają się jednak najlepiej w klasycznych stylizacjach, głównie wieczorowych a nawet balowych. W zestawieniu z długa suknią i torebką puzderkiem, będą przyciągały uwagę i dodawały blasku.

Krótkie naszyjniki damskie

Naszyjniki krótkie, mimo że często pozbawione zawieszki, są równie pożądane przez kobiety. Umiłowały je sobie przede wszystkim panie, ceniące komfort i wygodę. Krótkie naszyjniki nie sprawiają im problemu na przykład podczas opieki nad dzieckiem, które często niepostrzeżenie, z ciekawości, może za dłuższy naszyjnik pociągnąć i niepotrzebnie go uszkodzić. Lubią je również kobiety aktywne, żyjące w ciągłym biegu. Warto jednak pamiętać, że krótkie naszyjniki to też kolie. Kolie mogą być mniej lub bardziej strojne, w zależności od potrzeby danej kobiety, dzięki czemu nawet krótki naszyjnik może stać się dopełnieniem zarówno codziennej -casualowej, ale i eleganckiej i wieczorowej stylizacji.

Przeczytaj także:  Naszyjnik skrzydła
Informacja prawna