Modny makijaż dla kobiet 30+, jak uzyskać efekt promiennej cery?

Modny makijaż dla kobiet 30+

Najmodniejsze makijaże są podkreśleniem naturalności urody i kobiecego piękna. Powoli odchodzimy od maksymalnie podkreślonych brwi, rzęs i ust, skłaniając się ku make up – no make up i promiennej, zdrowo wyglądającej skóry. Dla kobiet powyżej trzydziestego roku życia to wyzwanie. Zobacz, jak zrobić idealny, naturalnie wyglądający makijaż, wyglądający promiennie.

Promienna cera w naturalnym makijażu – jak uzyskasz ten efekt?

Wykonując makijaż z pewnością zwracasz uwagę na trendy, zmieniające się co sezon. Nie musisz ślepo za nimi podążać, a dostosowywać ich elementy do swojego typu urody, kondycji cery oraz okazji, na którą wykonujesz makijaż. Najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie i podkreślenie Twoich atutów. Modny makijaż minimalistyczny pozwala na zmniejszenie ilości używanych codziennie, kolorowych kosmetyków oraz nie zaprzeczajmy, eliminację trudnych technik makijażowych, które prezentują się doskonale, ale na co dzień ich wykonanie może zajmować zbyt wiele czasu. Kobiety po trzydziestym roku życia zauważają na twarzy, szyi i dekolcie pierwsze oznaki utraty elastyczności, mogą też pojawić się pierwsze zmarszczki. Oprócz dogłębnej, codziennej pielęgnacji i doskonałego nawilżenia warto zastosować pielęgnację na czas noszenia makijażu. Dzięki podkładowi serum połączysz zalety pielęgnacji cery z właściwościami kryjącymi podkładu do twarzy. Jak to działa?

Regularnie używany podkład serum – to sposób na wyraźnie młodszy wygląd

Serum w formie podkładu nakładamy jak podkład do twarzy o standardowym składzie. Ten produkt różni się jednak zawartością substancji, które w wyniku regularnego stosowania doskonale oddziałują na skórę twarzy. Zawartość 1& kwasu hialuronowego powoduje, że skóra staje się wyraźnie wygładzona, odpowiednio nawilżona i wzrasta poziom jej elastyczności (o 8% jędrniejsza skóra twarzy po sześciu tygodniach). Podkład serum działa tak dobrze nie tylko dzięki składnikom, ale i codziennemu wklepywaniu w skórę. Dzięki niemu skóra idealnie wygląda w codziennym makijażu i wykazuje się doskonałym nawilżeniem i elastycznością. W ten sposób zatrzymujesz wpływ czasu na swoją cerę, wyglądasz świeżo i młodo.

Modny makijaż 30+, jakie są najważniejsze elementy?

W makijażu dla kobiet po trzydziestym roku życia liczy się nie tylko świeża, nawilżona i promienna cera, ale wymodelowanie kształtu twarzy, pozwalające unieść policzki, kości żuchwy, optycznie podnieś owal twarzy i wysmuklić ją. Konturuj delikatnie by nie wywołać efektu przerysowania. Ogranicz mocne podkreślanie brwi. Trendy Ci sprzyjają. W modzie są jasne brwi o średniej grubości, które wystylizujesz za pomocą cieni do brwi oraz mydełka. Tusz do rzęs nie powinien obciążać oczu, podobnie jak kreska. Najlepiej zrezygnować z niej dla powracającego do mody smokey eye, świetnie prezentującego się w mocniejszych wersjach makijażu.

Jak podkreślić urodę makijażem? Wskazówki dla kobiet 30+

Podkreślenie urody makijażem może być subtelne lub intensywne, w zależności od okazji. Po trzydziestce warto częściej wybierać delikatny makijaż, jasne cienie do powiek, rozświetlacz i dbać o nawilżenie skóry. Unikaj grubych kresek na powiekach, mocno zaakcentowanych brwi, bardzo ciemnych odcieni pomadek oraz cut crease, która na oku wyraźnie eksponuje każdą zmarszczkę. Podobnie jest z perłowymi cieniami, które warto zastąpić brokatowymi. Bronzer – tylko w wersji z drobinkami.

Informacja prawna