Maszynka do strzyżenia Wahl – zobacz jakie warto wybrać!

Poszukujesz idealnej maszynki do strzyżenia do swojego salonu barberskiego lub chcesz mieć dobrej jakości sprzęt do użytku w domu? Sprawdź, jaką maszynkę warto wybrać. Poznaj wysokiej jakości maszynki Wahl i wybierz idealny model.

Dlaczego warto wybrać maszynkę Wahl?

Poszukując profesjonalnej maszynki do strzyżenia warto zwrócić uwagę na maszynki firmy Wahl. Jest to amerykańska marka, która wiedzie prym na rynku sprzętów fryzjerskich na całym świecie. Maszynki firmy Wahl są chętnie wybierane przez fryzjerów, ponieważ dają gwarancję najwyższej jakości. Wyposażone w dobrej jakości silniki dają możliwość wielogodzinnej pracy.

W maszynkach Wahl zastosowano dwa rodzaje silnika:

  • silnik elektromagnetyczny,
  • silnik rotacyjny.

Maszynki Wahl mają klasyczny wygląd, dzięki czemu pasują do wielu salonów barberskich czy fryzjerskich. Spodobają się zarówno minimalistom, jak i tych, którzy wolą oryginalny design. Maszynka do strzyżenia może być świetnym pomysłem na prezent! Niektóre modele są uniwersalne i nadają się także do strzyżenia brody. Jedno jest pewne – niezależnie od tego, jaki model maszynki Wahl wybierzesz, możesz mieć pewność, że posłuży Ci wiele lat.

Top 3 maszynek Wahl – wybierz najlepszą

Choć rewelacyjnych maszynek Wahl jest naprawdę wiele, postanowiliśmy ułatwić Ci wybór. Poniżej przedstawimy Ci 3 propozycje maszynek do strzyżenia Wahl, które cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Miejsce 1 w naszym rankingu zajmuje maszynka do strzyżenia Wahl Taper Legend 5 star 10076. Maszynka ta jest niezwykle trwała. Posiada mocny silnik V9000. Dzięki technologii Crunch zastosowanej w ostrzu pozwala na bardzo precyzyjne cięcie bez konieczności nanoszenia poprawek. Posiada 4 – metrowy kabel, który gwarantuje swobodę pracy. Maszynka ta zapewnia długość cięcia od 0,5 do 2,9 mm.

Na drugim miejscu znajduje się maszynka Wahl Beretto 6282. Jest to model bezprzewodowy, dlatego zapewnia pracę bez ograniczeń. Wytrzymały akumulator litowo-jonowy. Silnik w tej maszynce obraca się z prędkością 6000 obrotów na minutę. Maszynka Wahl Beretto posiada uniwersalne ostrze, dzięki czemu nadaj się zarówno do strzyżenia włosów, jak i brody. Zapewnia długość cięcia od 0,7 do 3 mm.

Ranking zamyka Wahl Magic Clip 5 star 10994. To doskonała maszynka do cieniowania. Dzięki bardzo ostrym i cienkim ząbkom strzyże bardzo precyzyjnie nawet w przypadku grubych włosów. Maszynka posiada bardzo wytrzymały silnik V5000. Zapewnia długość cięcia od 0,8 do 2,5 mm i posiada 8 dodatkowych nakładek w zestawie.

Zobacz je wszystkie w hurtowych cenach tutaj: https://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/maszynki-do-wlosow

Właściwa konserwacja maszynki

Maszynki do strzyżenia Wahl to urządzenia bardzo trwałe. Oczywiście należy pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji. Należy czyścić ostrze maszynki po każdym użyciu i dbać o dezynfekcję. W sklepie dla barberów znajdziesz również specjalne olejki i płyny do czyszczenia maszynek, dzięki którym utrzymasz urządzenie w dobrej kondycji.

Informacja prawna