Łóżeczko z komodą i przewijakiem – niezwykle praktyczny kompakt

Łóżeczko z komodą i przewijakiem to dostosowane do potrzeb świeżo upieczonych rodziców świetne, nowoczesne rozwiązanie, które całkowicie zaspokoi potrzeby zarówno opiekunów, jak i dziecka. Mebel ten, choć pojemny i funkcjonalny, nie wymaga wiele miejsca – doskonale nadaje się więc do niewielkich mieszkań i małych dziecięcych pokoików.

Gdy maleństwo nieco podrośnie, z łatwością przekształcisz go w dwa osobne meble: tapczanik dla kilkulatka i pojemną komodę.

Niezwykły pomocnik – łóżeczko z komodą i przewijakiem

Łóżeczko z komodą i przewijakiem to wszystko, czego potrzeba rodzicom, gdy w domu nareszcie pojawia się upragnione maleństwo. Mebel został skonstruowany w taki sposób, by maksymalnie uprzyjemnić zabiegi pielęgnacyjne maluchowi i ułatwić pracę opiekunom. Komoda z miejscem do przewijania postawiona tuż przy łóżeczku pomaga szybko i sprawnie umieścić niemowlę na przewijaku, oszczędzając mu stresu. Mamie zaś ułatwia pielęgnację dziecka, jako że w szafce można przechować wszystkie niezbędne do zmiany pieluszki akcesoria. W pojemnych szufladach z powodzeniem zmieści się wszystko, co potrzebne – od pieluszek, po kosmetyki, kocyki i ubranka na zmianę.

Łóżeczko z komodą i przewijakiem – trzy w jednym

Łóżeczko z komodą i przewijakiem to wielofunkcyjny mebel, który rośnie wraz z dzieckiem i jeśli tylko pojawi się w domu młodych rodziców, zagości w nim na długo – niewykluczone, że nawet na kilkanaście długich lat! Początkowo posłuży jako łóżeczko dla noworodka, a po obniżeniu materaca – dla starszego dziecka. Natomiast po zdjęciu komody i uzupełnieniu części wypełnienia powstanie tapczan z pojemną szufladą, który swobodnie pomieści ucznia czy nastolatka. Szafka z szufladami natomiast stanie się niezależnym meblem do przechowywania drobiazgów, akcesoriów, bielizny i ubrań. Blat może być wykorzystany do zabawy, wystawienia fotografii, dekoracji czy nawet jako miejsce do wykonywania prac plastycznych.

Świetny kompakt w nowoczesnym, uniwersalnym stylu

Łóżeczko z komodą i przewijakiem doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju dziecka, jak i sypialni rodziców. Co najważniejsze – ustawiony wzdłuż ściany kompakt zajmuje całkiem niewiele miejsca. Bez problemu wejdzie do nawet naprawdę małej sypialni rodziców, by następnie powędrować do pokoju przedszkolaka czy nastolatka. Wybierając takie rozwiązanie, warto postawić na uniwersalną stylistykę – prostotę konstrukcji i kolor naturalnego drewna bądź biel. Taki mebel (który po czasie może służyć jako dwa osobne elementy wyposażenia wnętrza) łatwo da się dopasować do niemal każdej aranżacji. Biele doskonale uzupełnią minimalistyczne, nowoczesne i skandynawskie wnętrza, a ciemniejsze brązy – pomieszczenia urządzone w tradycyjnym stylu.

Łóżeczko z komodą i przewijakiem – inwestycja na lata

Łóżeczko z komodą i przewijakiem jest meblem stosunkowo rzadkim i nie znajdzie się go w ofercie wielu sklepów. Na tę konstrukcję natrafić można u niewielu producentów, zwykle profesjonalistów z branży mebli dziecięcych, takich jak firma Klupś. Kompakt, jaki znaleźć można w ofercie tej firmy, to solidny mebel wykonany z atestowanych surowców wysokiej jakości, bezpiecznych dla dzieci. Wybór produktów, które posłużą nam przez naprawdę długi czas, to świetna inwestycja oraz wyraz odpowiedzialności i troski o środowisko naturalne.

Informacja prawna