Które dildo silokonowe sprawdzi się na co dzień? Zwróć uwagę na te cechy

Dildo to gadżet, którego możemy używać codziennie, a jeśli chcemy, to nawet i kilka razy dziennie. Warto szukać takiego gadżetu, który nie tylko da nam dużo frajdy i przyjemności, ale także jest bezpieczny w użytkowaniu. Oto najważniejsze cechy dobrego silikonowego dilda.

Dopasuj dildo silikonowe do siebie

To nie pusty frazes, że dildo musimy dopasować do swoich potrzeb. Szukając dilda, dobrze jest sięgnąć po modele, które będą spełniać nasze oczekiwania, będziemy ich mogli używać samodzielnie lub jednocześnie z partnerem albo partnerką. Wybierajmy modele z materiałów hipoalergicznych, ale także takie, których wielkość będzie nam odpowiadać.

Dildo z silikonu medycznego ‒ co jest ważne?

Profesjonalne, bezpieczne dla użytkownika dildo silikonowe Share.

Przed zakupem silikonowego gadżetu zastanówmy się, jakie ma być jego zastosowanie, czego oczekujemy od tej zabawki i czy będziemy jej używać w samotności, czy może z naszą lepszą połową.

Zanim jednak kupimy wybrany model, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Dzięki temu wybierzemy lepszy, bardziej dopasowany do naszych preferencji, produkt:

  • Dildo żelowe czy silikonowe? ‒ Tutaj odpowiedź może być tylko jedna ‒ silikonowe, a dokładniej wykonane z silikonu medycznego. Tylko ten materiał ma odpowiednią giętkość, gładkość i daje poczucie bezpieczeństwa, jest to bowiem tworzywo hipoalergiczne, bezpieczne dla ciała i skóry.
  • Dildo realistyczne czy nie? ‒ Sztuczne członki mogą być bardzo realistyczne, ale czasem są to gadżety przypominające penisy jedynie kształtem. Jeśli radość sprawiać będzie nam penetracja za pomocą dilda o realistycznym wyglądzie i rozmiarach, to dlaczego mamy się blokować, prawda? W innym przypadku wybierajmy taki model, który najbardziej nas kręci.
  • Dildo z przyssawką czy bez? ‒ Penis z przyssawką, czy też realistyczne dildo z przyssawką, to gadżet, który idealnie nada się do samotnych zabaw, ale można wykorzystać go także do pieszczot w parze. Najważniejsza jest przyssawka, która pozwala przymocować zabawkę do kafelków w łazience, podłogi w salonie czy innej gładkiej powierzchni. Następnie wystarczy już tylko popuścić wodze fantazji. Dildo bez przyssawki to zabawka wymagająca przynajmniej jednej wolnej dłoni, by wykorzystać jej możliwości w 100%.
  • Dildo do strapona czy zwykłe? ‒ Jeśli chcemy użyć tego gadżetu do straponów, to warto pokusić się o wybór wersji z przyssawką. Takie modele idealnie pasują do ringów i pozwolą na jeszcze inne wykorzystanie naszego miłosnego kompana.
  • Dildo podwójne czy pojedyncze? ‒ Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy gadżet ma zadowolić dwie osoby jednocześnie, czy może będziemy używać go samodzielnie? Tutaj też możemy mówić o dildach ze specjalną końcówką do stymulacji łechtaczki.
  • Dildo analne czy waginalne? ‒ Tutaj można powiedzieć, że nic nas nie ogranicza. Modele mogą być bowiem bardzo uniwersalne. Wiadomo, ogromne dildo z silikonu może być trudno wykorzystać zarówno tradycyjnie, jak i analnie, ale mniejsze modele już tak. Ważne, by pamiętać o higienie i odpowiednich środkach antybakteryjnych do czyszczenia gadżetów erotycznych.

Powyższe zestawienie pytań powinno pomóc w wyborze idealnego dla nas gadżetu. Może się okazać, że chcemy kupić nie jeden, ale dwa dilda, co też nie jest złym pomysłem, daje to nam bowiem więcej opcji zabawy.

Na koniec przypominamy jeszcze o nawilżeniu. Gadżety erotyczne wykonane z silikonu powinny być myte za pomocą środków na bazie wody. Podobnie jest z nawilżaniem. Jeśli chcemy, aby było mokro, sięgnijmy po żele, które w swoim składzie również mają wodę. Dzięki temu zabawki posłużą nam dłużej.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna