Komoda z przewijakiem – mebel warty uwagi

Pojawienie się w domu nowonarodzonego członka rodziny wymaga zmian i odpowiedniego zaaranżowania przestrzeni. Zakup mebelków do pokoju niemowlęcego często spędza świeżo upieczonym rodzicom sen z powiek. Zupełnie niesłusznie, bo tak naprawdę wystarczy kilka funkcjonalnych mebli. Poza łóżeczkiem i szafą tym, w co bez wątpienia warto zainwestować, jest komoda z przewijakiem dla niemowląt.

Komoda z przewijakiem dla niemowląt – praktyczne rozwiązanie

Komoda drewniana z przewijakiem jest jednym z tych praktycznych i niezwykle funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego wielkość. Ponieważ przewijanie niemowlęcia przez długie miesiące należy do codzienności, potrzeba wygodnego miejsca dostosowanego do rodzica i dziecka. Komoda z przewijakiem dla niemowląt zapewnia taki właśnie komfort.

Po pierwsze można ją postawić w pobliżu łóżeczka, co umożliwia swobodę zmiany pieluch i przebierania w dzień oraz w nocy.  Po drugie w komodzie można umieścić najpotrzebniejsze rzeczy, które zawsze będą pod ręką, jak np. pampersy, chusteczki do higieny czy ciuszki. Po trzecie dziecko leży zawsze na wysokości pasa rodzica, dzięki czemu nie ma konieczności schylania się czy skręcania. Kręgosłup pozostaje w naturalnej pozycji, a biorąc pod uwagę częstość zmiany pieluch u niemowlęcia, jest to niezwykle istotny aspekt przemawiający za zakupem komody dziecięcej z przewijakiem.

Drewniana komoda z przewijakiem – prosto i nowocześnie

Komody z przewijakiem to także niezwykle atrakcyjne wizualnie meble. Wystarczy spojrzeć na jedną z oferty  Pinio/komoda-z-przewijakiem, aby przekonać się jak nietuzinkowy mogą mieć wygląd. Choć wydawałoby się komoda z przewijakiem drewniana to mało ciekawy mebel, okazuje się że może stanowić bardzo ozdobny element niemowlęcego pokoju. Mimo swojej prostoty nie musi być nudna. Gdy dziecko podrośnie, wystarczy zdjąć przewijak, a sama komoda z powodzeniem posłuży jeszcze na kilka ładnych lat.

Komody z przewijakiem dla niemowląt – zdrowy wybór

Wybór drewnianych mebli to zawsze dobra decyzja. Drewno to w końcu naturalny materiał. Choć wielu rodziców może mieć obawy przed farbami wykorzystywanymi do jego malowania, te stosowane w produkcji mebli dziecięcych muszą spełniać odpowiednie normy. Tym bardziej drewniana komoda z przewijakiem to trafny wybór. Biorąc dodatkowo pod uwagę jej trwałość oraz łatwość utrzymania w czystości, można uznać, że zakup tego mebla jest jedną z lepszych inwestycji jeśli chodzi o aranżację niemowlęcego pokoju. Dlatego też przewijaki dla niemowląt z komodą od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Informacja prawna