Jako producent kalendarzy – podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze właściwego..

Jeszcze nie tak dawno, krążyła opinia, że kalendarze papierowe przejdą do historii. Tym czasem – mało tego, że tak się nie stało, to jeszcze ich popularność wciąż wzrasta. Dzieje się tak, ponieważ firmowe kalendarze trójdzielne, czy też kalendarze książkowe to najprostsza i najbardziej rzucająca się w oczy reklama firmy.

Na co dzień

Kalendarz książkowy z logo, ścienny kalendarz trójdzielny czy stojący na naszym biurku kalendarz biurkowy to aktualnie niezbędne narzędzie nie tylko w pracy ale i w domu, które ułatwia zaplanowanie czasu, ważnych wydarzeń, terminów, spotkań, jak również robienie krótkich notatek.

Często szybkie spojrzenie na kalendarz biurkowy przypomni nam o ważnym wydarzeniu czy dacie – także tej na kilka tygodni w przód..

Reklama

Kalendarze planszowe, ścienne, biurkowe, firmowe, plakatowe, kalendarze trójdzielne i inne to bardzo przydatny gadżet i jednocześnie skuteczny sposób promocji. Nic więc dziwnego, że interesuje się nim coraz więcej firm.

Kalendarz jest dla firmy idealnym nośnikiem reklamy, oraz narzędziem do promowania jej oferty i logo.

Kalendarz biznesowy pozwala na szybką identyfikację firmy, a także reklamę konkretnego produktu, gdyż można na nich ulokować reklamę marki, którą chcemy wypromować.

Kalendarz książkowy lub trójdzielny jest tanim sposobem rozpowszechniania informacji o nowym towarze, przyciągającym wzrok potencjalnych odbiorców.

Prezent

Klient zwraca uwagę na to, czy o niego dbamy, a już wieloletniego konsumenta naszych towarów czy usług należy odpowiednio docenić. Nie oznacza to również, że mamy robić wartościowe prezenty. Indywidualne kalendarze trójdzielne, ścienne, planszowe lub biurkowe to zawsze dobry pomysł na trafiony i niedrogi prezent. Kalendarz zawsze się przyda i za każdym razem będzie kojarzony z naszą firmą.

A poprzez personalizację kalendarza reklamowego – dla indywidualnego klienta na pewno uzyskamy jego zadowolenie.

Co ważne przy zamówieniu

Przy zamawianiu i projekcie kalendarzy warto zwrócić uwagę na takie elementy jak grafika, jakość fotografii, zdjęć, stylistyka wykonania, czytelne kalendarium oraz jakość użytych materiałów.

Jako producent kalendarzy, oferujemy szeroki wybór i możliwości dostosowania kalendarzy na indywidualne zlecenie. Produkujemy kalendarze dzielone, trójdzielne, notatniki, książkowe, biurkowe i wiele wiele innych, dostępne także w różnych formatach. Wyróżnia nas szybkość realizacji zamówienia oraz zawsze korzystna cena.

Zapraszamy na naszą stronę https://anstudio.com.pl/

Informacja prawna